Jump to content

návrh Stávka


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Patrik88":1rlbnu5c]Kolik ještě založíte topiců s tematem stávka? :spam:

A pak se diví proč stávkujeme -,-

 


 

Takže ke stávce... Protože místo toho aby se všichni uklidnili a nespamovali help, pokračují, tak pokračuje i STÁVKA!

Link to comment
Share on other sites

Už jsem snad říkal že to spam být nemá. Prostě mě to napadlo nekontroloval jsem jestli tu nějaké téma stávka už bylo. A navíc jsem říkal že pokud to spam je tak neumyslny a omlouvam se za to. A Dexter a Mach37 maj pravdu.

Link to comment
Share on other sites

Vsichni delate chytry.. Kdybyste konecne nezavodili v tom kdo dostane vic varovani stavky a podobny kktiny by tu ubec nebyli..

 

BTW: DEXTER objevil stic*page.com :d :D :d

objavil som to ked som mal 7 rokov :d a ty si zase objavil prasata čo? "lol"

Link to comment
Share on other sites

Tím že přestanete stávkovat a budete se společně s náma snažit o to aby se úroveň fora zlepšila tím že nebudete spamovat a psat karaviny a hlavně pomáhat v HELPU. Tím forum bude kvalitní a všechno se zde zlepší. Jen musíte chtít. Nepsat do příspěvku "Napiš mi na icq ..." protože to se píše do SZ. Nepsat příspěvky jako Dexter. =D atp.

Link to comment
Share on other sites

Daw3":336eiv01]Tím že přestanete stávkovat a budete se společně s náma snažit o to aby se úroveň fora zlepšila tím že nebudete spamovat a psat karaviny a hlavně pomáhat v HELPU. Tím forum bude kvalitní a všechno se zde zlepší. Jen musíte chtít. Nepsat do příspěvku "Napiš mi na icq ..." protože to se píše do SZ. Nepsat příspěvky jako Dexter. =D atp.

NjN....za toto sa ospravedlnujem...ale ked je tu 70% uživatelov vymeltých tak čo?...možno niektory vedia ale nechu pomoct...

Link to comment
Share on other sites

caute dlho som tu nebol takze bny som chcel vysvetlit co za stavkovanie akoze to ze nebudete nikomu pomahat ? :boss:

Zdravím :)

 

moje stavka je u konce.....tedka zacina vojna chlapci

Válka která je ale předem vyhraná... uživatelé se nemůžou bránit ... šikana :d :D (joke)

 

Daw3":zqtcixg5]Ocenil bych kdyby se k tomuto přidali i normální uživatelé ne jen moderátoři

Tak když to žádáš ty...

 

myslim ze kdyz prestanes stavkovat ty omen tak vsichni

Něčí slova se asi plní :d

Link to comment
Share on other sites

DEXTER: Já tě chápu.. Každej není chytrej v oboru. Ale pokud víš tak poradíš pokud ne tak nepíšeš. Tím by se měli řídit všichni.

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3lf1y364]DEXTER: Já tě chápu.. Každej není chytrej v oboru. Ale pokud víš tak poradíš pokud ne tak nepíšeš. Tím by se měli řídit všichni.

 

Ale když se mě někdo ptá 4x denně na stejnou věc tak mě to může taky vytočit...

Link to comment
Share on other sites

Mylsim že když nikdo uvidí spam mnelo by se to ohlásit tim červenim vykřičníkem hned aby se to smazalo a předešlo se tomu že to tu bude 10 let na foru ležet

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...