Jump to content

Pawno.cz School Server


ffredyk

Recommended Posts

no myslim aby to nebyla takova nuda tak by se telocvik mnel rozsirit treba na obratnost s autem proste takvoe ty veci co se netykaji pawna ale hrani chapes ne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fugas ne.. Musel bys aspon neco umet naucit :d (Nic ve zlym)

 

Dneska jeste upravim ty zpatlaniny co jsem vcera psal pod tlakem.. Takze by melo vsechno uz poradne fungovat..

 

BTW: ATomas i Marw uz maji ucitelska prava a ted je jeste pripisu do topicu..

 

 

A dozor na chodě??

Link to comment
Share on other sites

To co tady někdo navrh ( teď nevím kdo sry ), že by se měli učit i věci mimo pawno ale spíš o SA, je podlě mě výbornej nápad, řizení auta, střelba ( obraná výchova xD ) a dalo by se toho vymyslet ještě spoustu, taky takový nějaký věci že třeba škola by vyučovala od 15:00 do 16:00 a zbytek by si mohl ze skoly vylizt a chodit s kamosema treba na paintball atd. udělat z toho mod kterej by se mohl parit i jindy nez v urceny cas :)

Link to comment
Share on other sites

dyt jo taky ty lidi se chtej bavit chteji parodii na skolu taky jak sem si vcera vsimnul tak tam byly asi 2-3 lidi co vylozene si chteli uzit neporadku ale dostaly kick (ne odemene)

myslim ze v telaku kdyby se tam ucilo "jak hrat" by se dost vyblbly :d

Link to comment
Share on other sites

Tahle výuka mi příjde zbytečná.... Když se něco dozvím na serveru tak si to nemůžu zkopírovat atd.

A zase vysvětlování v podobě textu... no budu to sledovat jak se to vyvijí :)

Jinak na Pawno School Serveru jsou šikanováni učitelé :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Ty kr*vo tak z malyho projektiku kde sme chteli naucit lidi neco pro pawnu vy udelate takovejhle bordel.. Kdo to ma porad pawnit? :d Ja chci tky uz neco ucit a ne jen neco pridavat v pawnu.. :d

 

Kazdopadne seznam veci co do soboty pribudou:

 

Sborovna - Budou se tu resit vysvedceni zaku a jejich znamka z chovani..

Kabinet - Proste ucitelskej kabinet..

Vetsi telocvicna a dosavadni zmenena na "hraci hriste"..

 

 

UPOZORNENI: Dnes rano jsem napawnil do modu prikazy /ban /kick /vyloucit! A mohou je pouzivat vsichni ucitele!!! Take jsem upravil skiny.. Ted mate vetsi vyber a samostatni maji ucitele i zaci.. (Ja mam rezevovany xP). Pokud by kdokoli chtel rezevovat svuj skin na jeho nick at mi napise PM.. RCON bude zmenen v pristich 5 minutach :)

 

Doufam, ze tam budou chodit jen lidi CO SE CHTEJI NECO NAUCIT!!! Ne nejaci pitomci co z toho chteji udelat holubnik.. Po skolnim roce vydam .amx modu abyste si mohli blbnout na vlastnim serveru..

Link to comment
Share on other sites

Koukám že tady to docela žije, jinak k mí poslední zprávě - jak jsem řekl těch hromadu věci co by se z toho dala udělat, samozřejmě bych pomohl i tim málem co umim ... pokud by jsi mi to dovolil rád bych pomohl, ale nejsem zdaleka takový pawner jako např. mach, vlastně nejsem pawner skoro vůbec, taky se vůbec nehodlám hlásit o post suplu či dokonce učitele, ale něco bych sesmolit mohl, dyštak na icq

482802330

, díky.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...