Jump to content

Pawno.cz School Server


ffredyk

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Majitel

Tak jeste jednou xD.. Kdyz chces bejt zak tak se jen na serveru zaregistruj.. Pisemky se budou psat tak, ze ucitel si napise nekam na papir 5 otazek a apak je bude pokladat zakum.. (Otazku polozi prikazem /otazka kdyz chce ukoncit pisemku napise po 6x /otazka) Zaci budou psat odpovedi /odpov na kazdou otazku.. A potom predlozi uciteli (/predloz) to co vytvorili..

 

Zacina se v Sobotu 15:00 Chtel bych tam videt vsechny ucitele i zaky..

Link to comment
Share on other sites

Tak jeste jednou xD.. Kdyz chces bejt zak tak se jen na serveru zaregistruj.. Pisemky se budou psat tak, ze ucitel si napise nekam na papir 5 otazek a apak je bude pokladat zakum.. (Otazku polozi prikazem /otazka kdyz chce ukoncit pisemku napise po 6x /otazka) Zaci budou psat odpovedi /odpov na kazdou otazku.. A potom predlozi uciteli (/predloz) to co vytvorili..

 

Zacina se v Sobotu 15:00 Chtel bych tam videt vsechny ucitele i zaky..

 

Bude i reditelske volno? A co když vypadne proud nebo se rozbije potrubí na WC to se škola bude muset locknout! xD

Link to comment
Share on other sites

Hhele lidičky kdo se chce teď učit i když ani nevim co (uvidi se :d) tak mužete přijit kdyžtak mi napište že dete ... xD

předškolačky podte!

EDIT:

Matematika, Telocvik, Objekty a auta, Podmínky

 

si chci zabrat já kdyžtak

Link to comment
Share on other sites

Jn a navíc sem tam dostal 3x kick bez důvodně a jednou protože sem spamoval tím že se hlasím ale oni mně nevivolaly tak sem to musel napsat víc krát a nic se tam člověk nenaučí měly biste si to tam zorganizovat

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":cmaltu41]Jn a navíc sem tam dostal 3x kick bez důvodně a jednou protože sem spamoval tím že se hlasím ale oni mně nevivolaly tak sem to musel napsat víc krát a nic se tam člověk nenaučí měly biste si to tam zorganizovat

 

 

Sorry moc tam spamujou ale ja ti kick nedaval ... možna akorat tak ffredyk ... sry ae ATomas se v tom taky nemohl orientovat...

 

ps: kdo vi jakej je přikaz na /pagesize nebo jak to je na zvětšení chatu?

 

 

edit: Atomasi chtěl bych se zeptat co si bereš ty ja bych chtěl:

Matematika, Telocvik, Pawno, Podmínky a chtěl bych i Proměnny ale ty už ma asi ffredyk ...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

fugas ne.. Musel bys aspon neco umet naucit :d (Nic ve zlym)

 

Dneska jeste upravim ty zpatlaniny co jsem vcera psal pod tlakem.. Takze by melo vsechno uz poradne fungovat..

 

BTW: ATomas i Marw uz maji ucitelska prava a ted je jeste pripisu do topicu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...