Jump to content

Pawno.cz School Server


ffredyk

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dík machu :d sem se chtěl učit Občanku :d

 

 

Ok žáci, když nedostanu nic špatnyho ve škole tak tu snad večír budu učit fyziku a občanku ....

 

ffredyk už dela znamkovani a za spatny chovani dostanete 5 zatim dostanete jen kicky :)

 

 

HF @ GL in new year ;)

 

ffredyk (20:02:50 2/11/2009)

a kdyz bude mit prumer vetsi nez 4.30 -> vylouceni xD

 

to ffredyk: xD byls rychlejši no

 

sexualni vychova:

tak deti dnes se naučime jak na animaci sexu :d

 

ps:

 

ffredyk (20:04:04 2/11/2009)

udelame spesl predmety

 

ffredyk (20:04:11 2/11/2009)

ohledne pawna

 

253738219 (20:04:13 2/11/2009)

 

 

ffredyk (20:04:25 2/11/2009)

neco do zejtrka na praxi vymyslim xD

Link to comment
Share on other sites

nemám dobře nainstalovaný ovladače protože mi nejdou nainstalovat zvukový ovladače :lol: mi to napíše nějakej blud

 

the HDA Audio bus driver is required and not fount.

 

a to mi na píše u konce instalace mám original CD od základovky :lol:

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":2w81jlak]nemám dobře nainstalovaný ovladače protože mi nejdou nainstalovat zvukový ovladače :lol: mi to napíše nějakej blud

 

the HDA Audio bus driver is required and not fount.

 

a to mi na píše u konce instalace mám original CD od základovky :lol:

 

 

a zkoušels (inf,sys) z toho cd dat přes Správce zařízení ;) ...

 

to Avest: nevim jaky budou předmety to vymysli ffrdyk D:

Link to comment
Share on other sites

Guest Smaženy Syr

Hehe freddyku chtel bych se prihlasit hned jak mi bude slapat GTA:SA tak tam pudu :v::klidek: ale nebude vadit ze ve skola budu hulit?! "study" "study" "study" :hrac:

Link to comment
Share on other sites

CorvoNero":2mu8b2m5]Hehe freddyku chtel bych se prihlasit hned jak mi bude slapat GTA:SA tak tam pudu :v::klidek: ale nebude vadit ze ve skola budu hulit?! "study" "study" "study" :hrac:

xD

Link to comment
Share on other sites

CorvoNero":yjsxqa36]Hehe freddyku chtel bych se prihlasit hned jak mi bude slapat GTA:SA tak tam pudu :v::klidek: ale nebude vadit ze ve skola budu hulit?! "study" "study" "study" :hrac:

 

 

jen na zachodě!

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Takze.. Predmety..

 

Pawno (program), Objekty a auta, Texty, Promene, Prace v MTA, Matematika, Telocvik (oddychova zabavni cast xD), A nekdy i vylety pro spestreni..

 

Ja si beru: Promene a Texty..

Mach: Nevim.. Napis mi na ICQ

Marw: Tky nwm..

ATomas: Nwm..

A par volnych mist pro supla..

 

Skolni rok zacina tuto v Sobotu. Prozatim vitame predskolacky (betatestery) aby se prisli podivat..

 

PREDEM UPOZORNUJI, ZE JAKMILE BUDETE DELAT BORDEL! MUZU VAS VYLOUCIT A NEBUDE ZADNA SANCE JAK SE DOSTAT ZPATKY!!!

Tzn. ze jakmile nebudete poslouchat ucitele on jednoduse napise /vyloucit a mate po ptakach.. Nechci ucit nejaky zmetky co tam delaji kraviny..

 

Prikazy pro ucitele:

/znamka [iD] [ZNAMKA] - Prideli zakovi znamku

/zacatek - Oznami, ze za 1 minutu zacina hodina a pote "zazvoni".. Kdo nebude ve tride muze od ucitele dostat poznamku.. (/znamka ID 5)

/vysvedceni [iD] - Pokud zada ucitel.. Ukaze znamku zadaneho ID uciteli.. Kdyz zada zak.. Ukaze mu to normalne znamku..

/vyloucit [iD] - Na porad vylouci zaka! Nova registrace nepomuze.. Hra pousti jen ty co maji ve svem soubory promenou AKTIVNI=1 a VYLOUCEN=0

 

Ostatni prikazy (Pro vsechny):

/sep [iD] - Zasepta se zadanemu ID..

/me - Pouziva se pri ohlasovani nejake cisnoti tzn. /me dela ptakoviny bude vypadat takhle: * ffredyk dela ptakoviny

 

Kuli te aktivaci a vylouceni se budou mazat ucty.. Jen muj a machuv uz je aktualizovan..

 

Takze.. Registrovat se muzete pouze do SOBOTY! Pote server uzaviram podminkou a kdokoli se bude chtit registrovat ptom mi bude muset napsat na ICQ s rozumnym duvodem proc se neregistroval v terminu..

 

Do Soboty davam ucitelum RCON pro kickovani nebo banovani nezadane haveti.. Pote RCON zmenim..

 

(Sry za DP xD)

Link to comment
Share on other sites

jo mozna by sem skousel delat supl nebo rovnou ucitele akorat si nedokazu predstavit jak jim budu primo ve hre vysvetlovat jak udealt pickup potom kdyz to neho vejde otevre se treba menu a takovy veci mas i toto nejak promeslene nejaky textdraw nebo neco?

 

kdyz uz ses do toho zapalenej mam napad rozdeli to a udelat redmety treba neco jako

 

textdraw

promene

pickupy

menu

dialog

prikazy

podminky

cyklus for

 

nwm co este kazdy ucitel by mnel treba nwm 3 predmenty udelal by si nejaky textdraw rozvrh :d

Link to comment
Share on other sites

jsem tam jako

Baba_uci_pawn

tak se neleknete :d

 

Musim se to nekde naucit ne? "study"

 

Doufam ze tam je prikaz /cigarete, o prestavce pujdem na :zachod: a tam :klidek::d

 

ATomasi... taky mi to prijde divny... i pres skype by to mozna slo lepe :d

Link to comment
Share on other sites

no mozna kdyby se to poradne pripravilo udelalo by se nekolik textdrwu ktere by sem potom hracum vysvetloval barevne odlisene tak by to este slo no.. s textdraweditorem se takove texty napisou hrave :d

a za cigaretu na zachode bych ti navrhl dvojku z chovani :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

No jo.. Jsem zapomel napsat, ze ucitel bude mit jeste prikazy /t1 /t2 /t3 /t4 /t5 kde bude psat radky na tabuli.. xD 3DTextem..

 

A kdybych mel predmety na kazdou funkci zvlast.. To by bylo divny ne? V normal skole tky nemas Cestinu rozdelenou na Y/I, pady apod..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Zmena! Smazany vsechny ucty vcetne meho a macha.. Proto vsechny zadama aby se znovu registrovali.. A omlouvam se.. :d

 

 

(Tolik registrovanejch uctu sem na FTPku uz dlouho nemel :d :D :d )

Link to comment
Share on other sites

no ja myslim ze kdyz mas treba povolani architekt tak to mas rozdeleny jako kontrukce materialy descripce a tak.. tak by se pawno taky mnelo rozdelit protoze kdyz chces skolu primo pro pawno asi tezko to budes brat jako jeden predmet

 

este dotaz jesti b si neudelal neco jako pisemky treba formou menu si dialogu proste otazka a potom treba 4 odpovedi

a nebo neco jako ze jim zadam at treba neco vytvori tak ze by se jim zobrazil zase nejaky dialog a ten text by se odeslal uciteli akorat nwm jak s odradkovanim to by se este muselo promyslet

ale ty otazky s odpovedmi by nebyly spatny

 

EDIT lze tam nejakeho ucne vyloucit? tam je jeden typek co si o sobe mysli jakej neni kral a pritom nezna ani DEAMX :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...