Jump to content

CjKing - AntiDemence - Ban


Guest Redgunn

Recommended Posts

nie? no tak pozri temu co vytvoril CjKing volala sa nejak mach37 a crasher maju nove mena napisal to tam ako normalne info a oni donho zacali picovat a on im to pekne vratil tak ticho!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

je to informacia keby nieco potrebujes od crashera alebo od macha tak by si ich nenasiel a este jedna vec zato ze pre niektorych to je bezvyznamny topic tak nemusia mu rovno nadavat do riti aj stakymi debilmi jak je aj riddick

Link to comment
Share on other sites

je to informacia keby nieco potrebujes od crashera alebo od macha tak by si ich nenasiel a este jedna vec zato ze pre niektorych to je bezvyznamny topic tak nemusia mu rovno nadavat do riti aj stakymi debilmi jak je aj riddick

ten topick vubec nemel vyznam to zadna informace nebyla..byl to jen spam jako tohle vsechno v tomhle topicku...nenapadlo te treba proc si ti dva ty nicky zmenily? treba aby je nikdo neotravoval? hh locknete to nekdo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

necital som vsetko co tu pisete alena pawno.cy chodim raz za mesiac omedzujem a len do niektorych topicov pisem a v ktorych su kokoti tak im to tam nebudem pisat ale necham tak ... snaim sa byt lepsi ...

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim s tebou na 80%....páč 20% lidi se snaži bejt originalni mezi ne patřim i ja ... chtěl sem si dat do RP Modu Potřeby, ktery sem nikde nikdy nevidel až na Prison Fox River... a ejha: TUT Potřeby lol

 

 

BTW: Ukaž tvuj mod taky si zakritizuju :)

Link to comment
Share on other sites

Není třeba diskuze ban na věky věku.....

 

Ehm ehm ... jasné, každý má svůj názor, ale chci slyšet co přesně ti na něm vadí.

Né, že bych se ho zastával, ale i tak to chci vědět ;)

Link to comment
Share on other sites

ano tebe Patrik "88"...vis co to vubec znamena? :) a vis ze kdyby nekdo vedel kde bydlis a napraskal te a floydi se jeste dozvedeli tvuj e-mail tak muzes dostat nejspis pokutu a nebo podminku platnou od 18-ti (pokud ti bylo 18 tak te za to muzou zavrit :) )?

Link to comment
Share on other sites

ano tebe Patrik "88"...vis co to vubec znamena? :) a vis ze kdyby nekdo vedel kde bydlis a napraskal te a floydi se jeste dozvedeli tvuj e-mail tak muzes dostat nejspis pokutu a nebo podminku platnou od 18-ti (pokud ti bylo 18 tak te za to muzou zavrit :) )?

 

 

LoL Mohl by jsi mi prosím říct co to znamená ?? já to nevím ...

 

PS: 88 je číslovka (číslo) nebo ne? nevim jesli se to v každym případě bere jako fašismus....

Link to comment
Share on other sites

v pripade tohoto chlapce ano...jelikoz ma e-mail "[email protected]" tak je to jasny jako facka...a cislo 88 oznacuje 2 pismena - HH(coz uz se da odvodit co to znamena...pokud nevite trochu poradim...to 1. je "heil"...to druhy vam asi dojde :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...