Jump to content

CjKing - AntiDemence - Ban


Guest Redgunn

Recommended Posts

J možný je že sem nacek ale nikomu to tady necpu jako například _R_ vyděl jsi jeho podpis já tam nic takvýho neměl a jetly se ti něco nelíbý tak se můžeš jít zakousnou do patníku!Jestly si radši někam nepudeš řezat žíly ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to Patrik88: na 14-ti letyho kluka sem cekal trosku originalnejsi keci :)

 

poznamky o rezani zil si rikej 13-ti letejm emarkam, ktery moc cumej na televizi a na americky filmy :)...a pokud o stylu EMO nic nevis tak se do nej neser :) sice uz jim nejsem dlouho ale ty normalni branim furt :) a nejenom kdyz je nekdo slovne napada

 

ps: _R_ neni nacek ale "hoper"...a uz ma BAN :)

Link to comment
Share on other sites

Nepsal jsem že je nacek ale ať se poďíváš na jeho podpis a nikomu tu nepisu sem nacek pridej se k nam tak bych to nechal jak to bylo do ted to ze mam v nicku 88 nic neznamená má to hodně lidi a fašizmus neodporujou .Tak bych už tady neřešil styly různých skupin necháme to tak jak to bylo do teďka starej se o sebe já se budu starat osebe ;) A bude to nejlepší řešení.....

Link to comment
Share on other sites

koukam ze o vyznamu 18 a 88 toho moc nevis...a co svastyka? a nebo NO?...no nic...vypada to na dalsiho drsnaka s holou hlavou...tak se nad sebou zamysli...propagovat vec o ktery nic nevis je jeste horsi nez ji propagovat a vedet o ni vsechno...tak papa :)

Link to comment
Share on other sites

Nepsal sem nic že o tom nic nwm ale o tom že mít v nicku 88 neznamená že je nacek

 

PS: 88=heil H..... (8 pismeno v abecedě)

18= adolf hitler ( 1 pismeno v abecedě A a 8 H počáteční písmena )

Link to comment
Share on other sites

Jezis proc tu resite take chujoviny

 

A janikman ten tvuj popis ma bug --> protoze v samp0.3 nejsou PM (jen ve scriptu base) tak se nepotrebuje delat OnPlayerPrivMsg a to OnPlayerInfoChange je taky smazane ani nevim k cemu to slouzilo xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...