Jump to content

CjKing - AntiDemence - Ban


Guest Redgunn

Recommended Posts

Tak duvod je prosty asi ho uz vsichni znaji!

 

1.Haze spinu na ostatni

2.Spamuje

3.furt nekoho buzeruje

4. Dela ze je chytrej ale ani pawno neumi, podivejte se na jeho helpy

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak duvod je prosty asi ho uz vsichni znaji!

 

1.Haze spinu na ostatni=Co ak su ridick a niekory kokoti tak im to poviem na rovinu

2.Spamuje=Ti jebe??? povec aspon jeden post

3.furt nekoho buzeruje=ked su kokoti tak musim

4. Dela ze je chytrej ale ani pawno neumi, podivejte se na jeho helpy=ne vobec neumim len niektore veci debile nerobim zo vsetkymi funkciami

Link to comment
Share on other sites

Tak duvod je prosty asi ho uz vsichni znaji!

 

1.Haze spinu na ostatni

2.Spamuje

3.furt nekoho buzeruje

4. Dela ze je chytrej ale ani pawno neumi, podivejte se na jeho helpy

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

hh konecne nekdo normalni kdo to vidi...moje rec uz sem si myslel ze to vidim jen ja

Link to comment
Share on other sites

j xD aj ja som dal ne xD......ne ze sa mi paci ze nadava xD....ale........on s maloktorych odpise ak niekto potrebuje pomoct sice niekedy ktomu da napr. "ty k***t sak tam daj toto..."......ae aj tak pomaha druhym narozdiel od niektorych

Link to comment
Share on other sites

on ze umi pawno? mozna tak hodne strohy zaklady to je tak vse...podle toho co sem videl v helpu...a on ze pomaha no lol on pomaha tak zvysit slovni zasobu vulgarismu :d

Link to comment
Share on other sites

si cista lamka

 

hele neni tohle nahodou topic s nazvem "CjKing - AntiDemence - Ban" ?

vy tady z toho delate topic "Urazime se navzajem jak dementi"

Link to comment
Share on other sites

reknu ti to takhle...pokud se zastavas CjKinga tak te nechapu...to ze nekdo neco neumi a on to nahodou zrovna vi...ho neopravnuje k tomu mu rikat ze je k***t, dement idiot a podobny jeho nadavky...kdyby mu normalne slusne poradil udela daleko lip...a pokud mu nedokaze poradit tak at nepise nic...potom by tady nebyl za nevychovance kterej tady jenom vsechny urazi a vypisuje na nekoho AntiDemenci....Hooow...domluvil sem

 

ps: myslim ze tim nickem "FUCKpawno.cz" (Chytraku promin) docela prehnal

Link to comment
Share on other sites

hh ja ze sem chodim jednou za rok? tak ted si mi to natrel...to ze sem tu ted dlouho nebyl je jen dusledek toho ze se na tohle forum hrne cim dal vic dementu jak je cjking...kdyby se aspon choval normalne a neurazel kazdeho...ja sem chodim pres rok a krom toho jak se tu kdysi choval pongo tu vetsi dement nez cjking neni...jestli ty rikas ze on umi pwn tak ho asi tez moc neumis...ja sem pwn neotevrel pres ctvrt roku a vsadil bych se ze ani z pulky nevi z pwn to co ja jeste ted...tim nechci machrovat ze sem lepsi nez on a povysovat se...jen poukazuji na to co on tu dela...a co vlastne dela? nic...jen kazdeho urazi to mu jde nejlip...nekdo to tu uz zminoval...jestli se ho zastavas tak te taky nechapu...tim mluvim k mischino...ty tady nikoho neurazis co sem tak videl tak nechapu proc se ho zastava podle me nejsi takovy hnup jak on...jen muj nazor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...