Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Labi

Uživatel
 • Příspěvků

  13
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  2
 • Bodů

  7 [ Donate ]

Labi last won the day on 13. Říjen

Labi had the most liked content!

Reputace

5 Jonny Sindacco

About Labi

 • Moto
  Jonny Sindacco
 • Narozeniny 27. Srpen

Návštěvníci

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odpovídám sice pozdě, ale snad to bude zajímat jiné návštěvníky fóra. jQuery svůj smysl pomalu ztrácí a teď se ho učit je podle mě ztráta času. Je dobré se naučit čistý JavaScript (specifikace ES6) Frameworky pro JS, které se vyplatí v pracovním životě jsou React, Angular a Vue. Nejvíc vidím, že firmy touží po vývojářích, kteří ovládají React.
 2. Jakým způsobem hledáš na google play tu aplikaci? Jestli to hledáš podle jména, tak můžeš mít problém s vyhledáním, u mě to trvalo asi měsíc, než jsem svou hru začal nacházet ve výsledcích vyhledávání. Zkus vyhledávat podle názvu balíčku např.: pname:com.domena.jemnoaplikace Důležité je před název balíčku dát to pname: aby obchod věděl, že hledáš podle názvu balíčku.
 3. Protože asiati poslední dobou boří rekordy, až na to začaly vznikat memy a často jsou to právě oni, kdo mají trpělivost s takovými věcmi.
 4. Labi

  pomoc Názov fontu

  Nejpodobnější, které jsem našel: https://www.1001fonts.com/black-ops-one-font.html https://www.1001fonts.com/densmore-font.html https://www.1001fonts.com/icbm-font.html https://www.1001fonts.com/stencil-gothic-font.html Ještě tento: https://www.fontspace.com/le-pochoir-font-f11930
 5. Tak může přidat aspoň placené poštovné, to by bylo aji fér.
 6. Jo, to zní dobře a ffredyk by na tom nemusel zkrachovat
 7. Bylo by dobré uživatelům posílat přání k narozeninám, třeba by to přimělo některé starší uživatele se vrátit, bylo by to takové pošťouchnutí. Šlo by to spojit i s nějakou akcí ohledně figurky, která teď probíhá. Třeba, že když přidá nějaký příspěvek na fórum, tak dostane i narozeninovou figurku pawno.cz
 8. Med je ve tvořen včelími zvratky
 9. Jeden kůň má asi 15 koní (myšleno koňských sil - horsepower)
 10. Každý desátý Japonec je i ve 40 letech panic
 11. Ahoj, moje novoroční předsevzetí je konec prokrastinace a věnovat se primárně práci, ať mám víc chechtáků... zatím se mi to moc nedaří dodržovat.
 12. S tím úplně nesouhlasím. Už jen to, že Nette nepatří mezi největší frameworky je důvodem, že pro některé hackery není tolik atraktivní. Co se týče různých zneužitelných chyb, tak tím bouhužel trpí každý kus softwaru, i když se o dané chybě ještě neví. Nette se pořád aktivně vyvíjí a chyba byla opravena. K jejímu zneužití začalo docházet až potom, co byla vydána oprava (i pro starší verze, které už nebyly oficiálně podporovány) a vývojáři mely před zveřejněním této chyby čas na aktualizaci (samozřejmě ne všichni věděli, že mají aktualizovat). Každopádně podle mě se k tomu vývojáři Nette postavili naprosto ukázkově.
×
×
 • Create New...