Jump to content

DNLS

Uživatel
 • Příspěvků

  237
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  4

DNLS last won the day on Duben 14 2017

DNLS had the most liked content!

Reputace

28 Dwaine

About DNLS

 • Moto
  Víš o tom, že si tohle právě přečetl?

Návštěvníci

1 102 profile views
 1. DNLS

  pomoc Tramvaj

  AddStaticVehicle nebo AddStaticVehicleEx. (CreateVehicle nejde pokud se nemylim)
 2. Ještě ten den večer se našli borci, kteří našli alternativní cestu a hodně stránek už zase fachčí
 3. DNLS

  pomoc WirtualWorld

  Kód jsem zkoušel a tvůj problém tam nemám, takže bude asi někde jinde.
 4. Před chvílí vypnuli verystream, oload a streamango. Co to znamená? Pokud jste se doteď dívali na filmy/seriály online, pravděpodobně vás to zasáhne, protože většina jela právě na tom. Například stránka topserialy.to rovnou provoz ukončila, protože jela jen na tom. Co myslíte, je to dobře? Přecijen to je nelegální, noo.
 5. Sleduje ještě někdo dění okolo tohoto? Doporučuju přečíst tenhle topic Is it still worth it?, je to fakt zajímavé počteníčko. A zítra by měli být údajně nějaké screeny toho open.mp, ale prý to má ještě daleko k nějakému výsledku, no..
 6. https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=330879 - Doporučuju tenhle filterscript, ten je na práci s kamerou ideální.
 7. Děkuji všem za pozitivní ohlasy! 😊 Jste slaďoušci, fakt děkuji! :3
 8. Zapomněl jsem dodat, že tento filéskript byl plně financován dotacemi Míry Odpoledny, Polise Polišmanoviče, kterému děkuji - nebýt něj, toto rozšíření by nevzniklo. Bohužel mu však nestačili dotace na Dark Island, bohužel.
 9. Hezký den všem! Jistě si pamatujete můj úžasný mód (ťukni na slovo mód a kouzlem tě to hodí na stránku s epickým módem) Ultra Gamemode Official. Je to již téměř rok od doby, co jsem tento mód vydal veřejně. Samozřejmě jsem od té doby neleněl a po celý tento rok jsem připravoval rozšíření FILÉSKRIPTEM, který obohacuje mód do úžasných rozměrů. Samozřejmě, stejně jako předchozí mód - mohl bych to prodat jednomu člověku a stát se bohatší než Bill Gates, kvůli jeho kráse.. jenže. Já tyto novinky dělám kvůli tomu, že mě to baví, né kvůli penězům! Jsem rád, že vám toto rozšíření úžasného módu mohu konečně představit. Budu rád za okomentování toho, jak je script i mód skvělý, děkuji. KÓD: (Neměnit autora, děkuji.) //autor dnls nemenit jo #include <a_samp> #define poslisedopice(%0,%1,%2) SendClientMessage(%0,%1,%2) #define pleyerid playerid public OnFilterScriptInit() { print("ultra filterscript"); return 1; } public OnPlayerConnect(playerid) { poslisedopice(pleyerid, -1, "cs"); return 1; }
 10. Já teda nevím jak to přesně je, ale na školách se HTML a CSS běžně pojmenovává jako základy programování, ne?
 11. Vlastně.. Polis by měl poděkovat a zaplatit Lukášovi za tuhle skvělou reklamu.. gj.
 12. K těm heslům: Já jsem udělal třeba to, že jsem vzal nějakou smysluplnou větu, od ní jsem vzal písmenka, přidal tam čísla a pár znaků + ještě na některých stránkách třeba pawno nakonec ještě poslední 3 písmenka (wno) takže např. Včera k večeři sem měl guláš, potom přišel Pepa a dal mi čokoládu. VkvsmgppPadmč Už tohle je celkem bezpečné a když k tomu přidáte ještě pár znaků, čísel tak :*****
 13. Naopak si myslím, že takovéhle módy se docela chytají. Přidej tam ruštinu a budeš si stěžovat, že máš moc velký PlayerBase.
×
×
 • Create New...