Jump to content

gamemode Prison Life


Recommended Posts

                                                    Prison Life

 

Základní informace o serveru:

 

Začátek vývoje: 8.3.2017

Začal vyvíjet: =]CtRl[= (nick, který používám ve hře)

Žánr serveru: Prison life

Jazyk serveru: CZ/SK/ENG

 

Věci a funkce, co jsou, nebo ty co budou v gamemodu

 

Role vězeň: - Výběr skinů, ze kterých si můžete vybrat pro vězeňskou roli

                    - Příkazy jen pro vězně (/dozorci, /cela, ...) = pracuje se 

                    - Možnost si přivydělat vězeňskými pracemi (kontrola, přenášení beden, ...)

                    - Později i možnost útěku (útěk z vězení, za úspěch dostanete speciální body)

                    - Není možné ovládat vozidla (jako vězeň nebudete moci používat vozidla ve věznici)

                    - Možnost činností s ostatními vězni (hraní pockeru, black jacku, ...)

                    - Potřeby (WC, jídlo, energie/spánek, hygiena)

                    - Sprchy (několik sprch, ve kterých si vězeň bude moci doplnit potřebu ,,hygiena")

                    - Posilovna (tělocvična, kde si hráč bude moci vylepšit kondičku, sílu, ...)

                    - ...v případě dalších nápadů budou i další funkce...

                 

Role dozorce: - Prostory pouze pro dozorce (místnost s municí, sledovací místnost, ...)

                       - Na rozdíl od vězňů možnost používat vozidla (vysvětleno dostatečně)

                       - Možnost trestat neposlušné vězně (vězně, kteří zabíjejí jiného vězně, ...)

                       - Příkazy pouze pro dozorce (/vezni, ...)

                       - ...v případě dalších nápadů i další funkce...

 

Ostatní funkce: - Možnost připojit se na eventy/akce, které pořádají administrátoři

                         - Achievementy (úkoly, které když splníte, tak dostanete zajímavou odměnu)

                         - Možnost kupování speciálních funkcí (VIP, herní speciální body, ...)

                         - Příkazy pro všechny role (/ucet, /zmenahesla, /prikazy, /admins, /event, ...)

                         - Vozidla po mapě, i po jiných prostorách v San Andreas) = hotovo

                         - Event systém (eventy/akce, které bude moci založit administrátor)

                         - Pravidla (/pravidla, seznam pravidel, které musí hráči i administrátoři dodržovat !)

                         - ...v případě dalších nápadů budou i další funkce...

                         - Mapa + věznice = pracuje se na tom

                 

 

Administrátor: - Speciální příkazy jen pro adminy (/newevent, /vgoto, /odmena, /kick, /ban, ...)

                       - Možnost založit event (administrátor může zakládat eventy/akce)

                       - Kick/ban na hráče, co podvádí (administrátor může zabanovat hráče, co podvádí)

                       - Varování hráče, když udělá jen malý přestupek (/var = dostatečně vysvětleno)

                       - ...v případě dalších nápadů i další funkce...

 

Každý pawner, musí zkusit všechno, a tak jsem začal s tímhle, neříkám,

že to bude nějaké supr, ale můj cíl je, aby to bylo hratelné, a abych to 

dotáhl alespoň do první verze, čili do fáze, kdy už může gamemode na 

nějakém hostingu normálně běžet. Za každé ohodnocení budu moc rád, i když sice jen podle prezentace není úplně co hodnotit, hodnotit bude až 

to, co jak bude hotové. Tímto založením této prezentace ruším vývoj gamemodu MegaGaming, který jsem uznal, že nemá cenu v něm pokračovat, jelikož by stejně hratelný nebyl, a použil by ho tak akorát nějaký začátetník, jako v podstatě já :) 

Edited by JardaHrajeCZ
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Další mód, který se nikdy nedokončí a když dokončí, tak bude stát za prd. Hodnocení nemá cenu.

 

I kdyby byl ten gamemode sebe víc na ho*no, co ti je do toho? Hlavně že když si ty začínal, udělal si dnešní RZE. 

 

Ke gamemodu: S prison serverama sem již skončil, každý je stejný a nic originálního, i přesto doufám že to dokončíš tak jak plánuješ a postupně to budeš jen rozvíjet a rozvíjet. Hodnotit budu jakmile dáš nějaký screeny, či to prostě nějak představíš..

Link to comment
Share on other sites

I kdyby byl ten gamemode sebe víc na ho*no, co ti je do toho? Hlavně že když si ty začínal, udělal si dnešní RZE. 

 

Ke gamemodu: S prison serverama sem již skončil, každý je stejný a nic originálního, i přesto doufám že to dokončíš tak jak plánuješ a postupně to budeš jen rozvíjet a rozvíjet. Hodnotit budu jakmile dáš nějaký screeny, či to prostě nějak představíš..

Já jsem realista a vím, jak to s těmi připravovanými gamemody dopadá - všechny skončí tak rychle, jak začaly. Hele udělal jsem kopu sraček, ale z těch sraček jsem vytáhl svůj nejlepší filterscript- "Všehoscript" (http://pawno.cz/files/file/34-v%C5%A1ehoscript/) čítající ke dni 8.3.2017 218 stáhnutí, což ho činí nejstahovanějším scriptem zde na pawnu. Takže to je trochu rozdíl, já se snažím zveřejnit vždy to nejlepší a nikoliv hned kdejaký hovínko, který mě napadne. 

 

Beztak sekce připravovaných gamemodů je jen tlachání k ničemu. Přirovnal bych ho k pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou. Co tady mám jako hodnotit? Gramatiku, font, styl psaní a použité barvičky? Já si tu napíšu, že udělám 100% kopii RZE 8.1 a vystříkejte si tu nade mnou se svými 10/10, 9.99999999999999/10.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem realista a vím, jak to s těmi připravovanými gamemody dopadá - všechny skončí tak rychle, jak začaly. Hele udělal jsem kopu sraček, ale z těch sraček jsem vytáhl svůj nejlepší filterscript- "Všehoscript" (http://pawno.cz/files/file/34-v%C5%A1ehoscript/) čítající ke dni 8.3.2017 218 stáhnutí, což ho činí nejstahovanějším scriptem zde na pawnu. Takže to je trochu rozdíl, já se snažím zveřejnit vždy to nejlepší a nikoliv hned kdejaký hovínko, který mě napadne. 

 

Beztak sekce připravovaných gamemodů je jen tlachání k ničemu. Přirovnal bych ho k pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou. Co tady mám jako hodnotit? Gramatiku, font, styl psaní a použité barvičky? Já si tu napíšu, že udělám 100% kopii RZE 8.1 a vystříkejte si tu nade mnou se svými 10/10, 9.99999999999999/10.

Nejstahovanejší FS na celém pawnu. Kdyby se 2-3x nesmazli soubory ke stažení... :) byl bys nic ? nebo na co si hraješ tady. Furt omýváš jednu a tu stejnou srač** dokola. Hele podívej se dělám pawno 2 měsíce a ty 4 roky ale nemáš tady žádnej soubor a já mám nejstahovanejší takže jsem lepší!.

 

Nebud toxický pablb.. a zpamatuj se.. dík.

 

k TEMATU (aby to někdo z modu zase nepřehlédl..)

 

Je to moc podobnému PFR. chce to něco lepšího a originalnejšího. (vím sám nemam moc co říkat o originalitě etghh my prison.)

 

je to jen prezentace tak nebudu hodnotit, ale přidávaj nějaké update logy at se vidí že něco děláš.. jinak se tady pan w00d4 13 naštve. :d

Nebud toxický pablb.. a zpamatuj se.. dík.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak ono vymyslet originální prison.. Tam toho moc udělat jinak nejde. Proste jsi ve vězení a nebo nejsi. Ted jde o to vymyslet a udělat tam hromady možností jak zdrhnout ale tak aby na ně nepřišel každý. Když se ti povede že tam budeš mít třeba 40 možností jak utéct ale nebude lehký na ně přijít. Tak by to nemuselo být špatný

Link to comment
Share on other sites

- nemáš vlastný nápad

- hygienu ma prison sector od lyrycs

- prison modov je tak vela že až moc

- žačal si mod MegaGaming o čo je ten mod? o hovne pretože si neni schopny napavnovať to lahké čo si tam popisal

- načo trúfaš na prison ked na buduce budeš prezentovať dalši a prosiť o zrušenie tejto prezentacie

Prajem vela štastia v mode no som zvedavý čo tam bude -_+

Link to comment
Share on other sites

Ok beru.

Prison serverů je možná několik, ale českých snad ani moc ne, mám na mysli aktuálně funkční v provozu.

Ten server MegaGaming mi došlo, že nemá cenu v tom pokračovat, protože to co jsem tam měl já, tak to najdeš podstatě všude.

Edited by JardaHrajeCZ
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

- hygienu ma prison sector od lyrycs

Takže na ni má teď Lyrics patent, ano?

 

Nejsem fanda prison módů, ale vždycky jde vymyslet něco, co jiný mód nemá. Když to není nová funkce, je to zpracování té stávající.

 

V jednom módu se osprchuješ příkazem /sprcha a ve druhém sprchu aktivuješ tlačítkem, změní ti to pohled kamery, budeš simulovat vodu, spustíš dobrou animaci a nějakou dobu to bude trvat. Vidíš v tom ten kvalitativní rozdíl? Všechno záleží na kreativitě.

 

Zkus si udělat brainstorming s kamarády/hráči. Dávat možné i všemožné nápady, které vás napadnou, zapsat si je a pak si je projít. Třeba přijdeš na něco, co ostatní módy nemají. Druhá věc je, zda jsi schopen to vytvořit. Tady přicházejí na řadu znalosti.

 

Když budeš mít znalosti a kreativitu, můžeš vytvořit dostatečně odlišný mód, aby ti místní hnidopichové nemohli nic říct a hráči byli spokojeni.

Link to comment
Share on other sites

Takže na ni má teď Lyrics patent, ano?

 

Nejsem fanda prison módů, ale vždycky jde vymyslet něco, co jiný mód nemá. Když to není nová funkce, je to zpracování té stávající.

 

V jednom módu se osprchuješ příkazem /sprcha a ve druhém sprchu aktivuješ tlačítkem, změní ti to pohled kamery, budeš simulovat vodu, spustíš dobrou animaci a nějakou dobu to bude trvat. Vidíš v tom ten kvalitativní rozdíl? Všechno záleží na kreativitě.

 

Zkus si udělat brainstorming s kamarády/hráči. Dávat možné i všemožné nápady, které vás napadnou, zapsat si je a pak si je projít. Třeba přijdeš na něco, co ostatní módy nemají. Druhá věc je, zda jsi schopen to vytvořit. Tady přicházejí na řadu znalosti.

 

Když budeš mít znalosti a kreativitu, můžeš vytvořit dostatečně odlišný mód, aby ti místní hnidopichové nemohli nic říct a hráči byli spokojeni.

 

Vieš jak som to myslel každý prison ma podstate to isté :d

Link to comment
Share on other sites

A přesto spoušíš martinatoorův prison mód, který mimochodem je do každičkého detailu okopírované icon_e_smile.gif

No a že ho púšťam ako viem ten mod strašne veľa ľudi bavil a potom ešte rozvíjam svoj mod

Link to comment
Share on other sites

Dělá se pořád na GM? Nějaký update?

Došli mi, že vzhledem k mím zkušenostem nemá cenu dělat takový gamemode, který bych stejně nedokončil, jelikož mé zkušenosti nejsou na tohle ještě dostačující..

 

No vyzerá že nemal motiváciu GM ďalej dokončovať icon_e_biggrin.gif

Motivace by i byla, ale zkušenosti....

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Došli mi, že vzhledem k mím zkušenostem nemá cenu dělat takový gamemode, který bych stejně nedokončil, jelikož mé zkušenosti nejsou na tohle ještě dostačující..

 

Motivace by i byla, ale zkušenosti....

Já sice nemám co mluvit, ale do takových to ,,originálnějších" a složitějších gamemodů se máš pouštět, až toho budeš umět více, ne ?

 

1.Máš tam například něco o vlastní mapě věznice. Umíš něco s map editorem ? Jestli ne, tak to je první důvod, proč se hned nepouštět do tohoto modu.

2.Umíš vůbec systémy ? Já být tebou, tak to zkusím na nějakém lehčím GM, třeba na nějakém freeroamu.

3.Prostě podle mě, když s tímto neumíš zacházet, tak se hned nemáš pouštět takového gamemodu, ne ?

 

Neber to jako odrazování, ale myslím, že mám částečně pravdu. Zkus nejdříve třeba nějaký lehčí freeroam mod. :)

Link to comment
Share on other sites

Já sice nemám co mluvit, ale do takových to ,,originálnějších" a složitějších gamemodů se máš pouštět, až toho budeš umět více, ne ?

 

1.Máš tam například něco o vlastní mapě věznice. Umíš něco s map editorem ? Jestli ne, tak to je první důvod, proč se hned nepouštět do tohoto modu.

2.Umíš vůbec systémy ? Já být tebou, tak to zkusím na nějakém lehčím GM, třeba na nějakém freeroamu.

3.Prostě podle mě, když s tímto neumíš zacházet, tak se hned nemáš pouštět takového gamemodu, ne ?

 

Neber to jako odrazování, ale myslím, že mám částečně pravdu. Zkus nejdříve třeba nějaký lehčí freeroam mod. icon_e_smile.gif

Musím s tebou na 50% souhlasit. 

 

Nechci nic slibovat, nebo něco předčasně říkat, ale něco málo už začínám, ale dokud není něco pořádného hotového, tak nemá cenu zakládat hned téma, protože by to vypadalo zase, jako jen zbožné, nedokončené přání. :) 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

do takových to ,,originálnějších" a složitějších gamemodů se máš pouštět, až toho budeš umět více, ne ?

Prečo by mal? Nič mu nebráni robiť čo chce kedy chce. :)
Link to comment
Share on other sites

mi klidně napiš do sz, ti helpnu s kódem když budeš potřebovat.. (ale jak mě začneš srát tak máš block icon_e_biggrin.gif)

Díky, když bude potřeba, určitě ti napíšu. :) ..Určitě nemám v zájmu někoho nasírat :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...