Jump to content

gamemode ZeroSamp


Skiler

Recommended Posts

Vždyť to je celý RealLife.Možná ste tam jenom přidali /repassword toť vše

- 1 : Bez anticheatu.. |-(

 

Pokud to je opravdu RealLife tak to Anticheat má.I na různý blbosti jako AntiNick (když se někdo připojí na NICK hl.admina a neshoduje se IP)

Link to comment
Share on other sites

Danlaputt: je to RealLife ak tam není antecheat tak to stade vytiahol aby sa to nepodobalo a zmenil prikazy a tak aby to nebolo poznat taký mod je aj ja SAMP Florku ale naišiel dom ho medzi 80-120 stranama ;)

A este som počul že si tam dal FS :d

Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Danlaputt: je to RealLife ak tam není antecheat tak to stade vytiahol aby sa to nepodobalo a zmenil prikazy a tak aby to nebolo poznat taký mod je aj ja SAMP Florku ale naišiel dom ho medzi 80-120 stranama ;)

A este som počul že si tam dal FS :d

Dakujem

Už sme sa na tu tému tu bavili, tento mód už ma svoje roky (rok vyrobi 2008-2009), AC nie je vytiahnute z tade a mód nie je stiahnuty z ofiko fórka :) Tento mód robil Luk_Ass a bol to vo svojej dobe najhranejši mód, :) aby sme sa rozumeli. A len tak mimochodom, server má anti-cheat (taký zakladny ako je napr healh, armour, money hack a pod.)

Link to comment
Share on other sites

Danlaputt: je to RealLife ak tam není antecheat tak to stade vytiahol aby sa to nepodobalo a zmenil prikazy a tak aby to nebolo poznat taký mod je aj ja SAMP Florku ale naišiel dom ho medzi 80-120 stranama ;)

A este som počul že si tam dal FS :d

Dakujem

 

Ty tu něco mel Repko -5

Link to comment
Share on other sites

Sám si mi screeny poslal Skilere, s původním autorem a příkazama vy jste jen přepsali texty a to si mi sám přiznal. Že to bylo tak "ultra tajný" a ještě jste na tom dělali +-2 měsíce tak to mi fakt hlava nebere ...

Link to comment
Share on other sites

Sám si mi screeny poslal Skilere, s původním autorem a příkazama vy jste jen přepsali texty a to si mi sám přiznal. Že to bylo tak "ultra tajný" a ještě jste na tom dělali +-2 měsíce tak to mi fakt hlava nebere ...

1. Nic ti neposílal, ty screeny sem dej když "je to pravda"

2. 2 měsíce jsme dělali vlastní mod, pak jsme tam ale dali na rycho tento :) mezitím teď děláme vlastní mod.

 

a máš účty Cicox a c1c0x = porušení pravidel, 2 účty :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...