Jump to content

gamemode ZeroSamp


Skiler

Recommended Posts

Takže ahoj, já vám zdravím u prezentace módu, který se nazývá ZeroSamp

============================================================================================================================

Základní Příkazy:

/help

/info

/animace

/kamera

/rampa

/setloc -> /teleport

/setpos -> /re

/admins

/ahelp [Příkazy se oběví pouze pokud máte VIP či AdminLvl]

/dm /tdm /rm <- různé GAMEMODY návrat do Hlavního -> /zs

============================================================================================================

Příkazy pro sebe:

/repassword

/info

/setpos -> /re

Pokud administrátor zapne příkazy /oprav /pancir /jetpack /nitro a další -> /cs pouze pro policii :)

 

 

Pokud se připojíte a Administrátor Pr0W0rk nebo Pr0SkilerPr0F budou online, zdarma vám nastaví VIP na 14 dní!

 

 

============================================================================================================

Je zde mnoho zaměstnání jako například -> Policista, hasič, nájemný vrah, novinář a mnoho dalších!

Každých 5-8 minut dostáváte danou výplatu jakou zaměstnání má..

 

Nejvíce vydělává zaměstnání: Právník

Nejzajímavější zaměstnání podle mě : Mechanik,Policista

============================================================================================================

A proč si k nám přijít zahrát?

1) Mnoho nemovitostí ke koupení! -> /nemovitosti

2) Krásné povolání!

3) Hodný a spravedlivý admin team!

4) Můžete si založit firmu která vám vydělává peníze! -> Z na mapě

5) Eventy! Jako například - Let Smrti, Derby, Závody a mnoho dalšího!

6) A mnoho dalších věci!!

============================================================================================================

SERVER IP : 78.46.109.233:7798 -> Verze 0.3x

Hlavní administrátoři : Pr0W0rk, Pr0SkilerPr0F

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Bol som pozrieť a dávam 8/10

 

 

Treba to tam trochu oživiť trochu mi to pripadá také suché ale keď si to pawnil celé ty tak tak Respect :)

Sú tam ešte nejaké chybičky ale to zvládneš :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Bol som pozrieť a dávam 8/10

 

 

Treba to tam trochu oživiť trochu mi to pripadá také suché ale keď si to pawnil celé ty tak tak Respect :)

Sú tam ešte nejaké chybičky ale to zvládneš :)

 

Nepawnil jsem já :) Dělali to Pr0W0rk a Rad012 :)

Link to comment
Share on other sites

Event skopčenej ze Rze :/ ale jinak fajn

Pojem kopírovať je široký, a čo že RZE má taký istý ?...určite ho nemá taký istý, kód sa určite nezhoduje na 100%

 

Čo sa týka módu, je to už dedko :) ale dá sa zahrať...v jednoduchosti sa skrýva čaro...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pojem kopírovať je široký, a čo že RZE má taký istý ?...určite ho nemá taký istý, kód sa určite nezhoduje na 100%

 

Čo sa týka módu, je to už dedko :) ale dá sa zahrať...v jednoduchosti sa skrýva čaro...

Let Smrti je event na SP ;) mě to nějak nevadí jen na to upozorňuju
Link to comment
Share on other sites

Jžs to len retard môže povedať že TENTO EVENT PATRÍ RZE.. To už RZE vlastní všetko? Aj Zem? To že to má RZE neznamená že to nemôžem mať ja? Event Let Smrti nie je z RZE, už ho vytvorili dávno predtým.. A áno, tiež si myslím že v jednoduchosti je krása. Mám radšej poriadok ako chaos v mojom kóde.

 

Mód vyzerá dobre.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Tak 5 alebo 8 ?

 

Takže koukám že je to uplně v prde** tak to napsat musím:)

5-8 minut znamená random jak říká tady Rad což je že 1 výplata může přijít za 6 minut a další třeba za 5 a pak další třeba znova za 6 a pak znova třeba za 8 :)

Další jebácké otázky?:)

Link to comment
Share on other sites

Na nic gamemod.Pořád to samý.To si mužeš stahnout rze a udělat si do toho nějakej filterscript

Nejde tu o to že či si stiahneš RZE či nie, presnejšie povedané, ide o umenie niečo vytvoriť a nie stiahnúť starú, neaktualizovanú verziu gamemódu, ktorý má navyše každy sráč, ktorý si myslí, že vie pawn a potom sa hrá na Boha a deduška ktorý rozdáva admin level..a čo že zas to isté ? takých modov v CZ/SK je málo, pokial teda nepočítame RZE (nemyslím oficalny server) keby nebola RZE na každom servery, tak by sme sa my, ako ČeskoSlovensko nemuseli dnes hambyť za to že koľko máme podobných serverov. Síce som zástanca verzie, že takéto módy by sa už nemuseli robiť, ale predsa nenecháme slávu len na Atomas-ovi a niCe-mu (joke) :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Každej nestahuje a nedává do rze filterscripty jako ty

 

Ticho kide.Prej že to dělám já :DDD. Víš já RP mody nehraju :DD ja sem takovej trochu větší skill :d .Ty si přesně ten typ co si najde freehost , nahraje tam rze , prejmenuje ji z 8 na 8.2 a myslí si jakej je borec když mu tam příde 5 lidí.Z toho sou 4 jeho sourozenci :DDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Ticho kide.Prej že to dělám já :DDD. Víš já RP mody nehraju :DD ja sem takovej trochu větší skill :d .Ty si přesně ten typ co si najde freehost , nahraje tam rze , prejmenuje ji z 8 na 8.2 a myslí si jakej je borec když mu tam příde 5 lidí.Z toho sou 4 jeho sourozenci :DDDDDDDDDD

 

Tak to si věříš :) já a Skiler jsme majitelé toho serveru ty ichtile :) a jede to na crewu ti děcko, napsal si že je to lepší tak si v tom di pokračovat a nepřetahuj k rze další lidi

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ticho kide.Prej že to dělám já :DDD. Víš já RP mody nehraju :DD ja sem takovej trochu větší skill :d .Ty si přesně ten typ co si najde freehost , nahraje tam rze , prejmenuje ji z 8 na 8.2 a myslí si jakej je borec když mu tam příde 5 lidí.Z toho sou 4 jeho sourozenci :DDDDDDDDDD

 

Nechodí k nám sice moc lidí ale to že je to RZE si můžes odpustit;)

Asi hodně hraješ SA-MP no..

Seš leda deb*l co si myslí že by udělal to stejný:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...