Jump to content

gamemode ZeroSamp


Skiler

Recommended Posts

Ticho kide.Prej že to dělám já :DDD. Víš já RP mody nehraju :DD ja sem takovej trochu větší skill :d .Ty si přesně ten typ co si najde freehost , nahraje tam rze , prejmenuje ji z 8 na 8.2 a myslí si jakej je borec když mu tam příde 5 lidí.Z toho sou 4 jeho sourozenci :DDDDDDDDDD

 

Nie. 3-om sľúbil admin level, 1 Lvl5 + RCON a On je BOSS :d

Link to comment
Share on other sites

Dátum registrácie hrá nejakú hlavnú rolu?

 

Ne , ale mam takovej pocit že tenhle newbie si o sobe mysli jakej je bůh když ma tento nedodělanej gamemod ,ve kterém neni nic noveho co eště neexistuje.

Link to comment
Share on other sites

superman - chováš se jak kkt, už jen v tomto příspěvku

 

Tak si ten svuj super gamemod užijte ;D i tetris je zábavnější

 

Tohle je nejtrapnější, co kdo kdy napsal - Důvod ? Každá práce je buď nečím vyjímečná, nebo prostě to někdo alespoň udělal.. Ukaž nám tvojí snahu o tvorbu módu a tvého naplněného serveru... Ty frajere :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tohle je nejtrapnější, co kdo kdy napsal - Důvod ? Každá práce je buď nečím vyjímečná, nebo prostě to někdo alespoň udělal.. Ukaž nám tvojí snahu o tvorbu módu a tvého naplněného serveru... Ty frajere :)

 

čti pořádně, nechce žádnej AC :)

Link to comment
Share on other sites

čti pořádně, nechce žádnej AC :)

 

Hahaha ted si mysli ten retard rohliakr jakej je borec když změní z: Ukaž nám to co si udělal ty na:tvojí snahu o tvorbu módu. Fakt borec.Rohlikar fakt děcko malý,doufám že brzo vyspěješ a nebudeš se chovat jak kktek.

 

A navíc :) Ten mod je stejně na piču

 

A prosím už mi nepiš ,nechci tady kvuli tobě spamovat

Link to comment
Share on other sites

Yeah

Co si to tu nacvičuješ ? To si chceš jako získat příspěvky tim že budeš spamovat čtyř-písmenýma slovama který nemají žádnou souvislost ? Spamatuj se

Link to comment
Share on other sites

Ano :)

 

EDIT: Narozdíl od tebe vím, že ve slově "Vzpamatuj se" se píše "vz".. né "s"...

2. Machruješ tu, že jsi něco udělal.. Fajn, okey, dobře, tak mi ukaž, že to použivá stovky lidí, což chce zřejmě i majitel tohoto módu dostáhnout - Aby tam bylo co nejvíce lidí.

3. Alespoň vím, kde se má psát čárka.. :)

 

"To si chceš jako získat příspěvky tim, že budeš spamovat čtyř-písmenýma slovama, který nemají žádnou souvislost"

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ano :)

 

EDIT: Narozdíl od tebe vím, že ve slově "Vzpamatuj se" se píše "vz".. né "s"...

2. Machruješ tu, že jsi něco udělal.. Fajn, okey, dobře, tak mi ukaž, že to použivá stovky lidí, což chce zřejmě i majitel tohoto módu dostáhnout - Aby tam bylo co nejvíce lidí.

3. Alespoň vím, kde se má psát čárka.. :)

 

"To si chceš jako získat příspěvky tim, že budeš spamovat čtyř-písmenýma slovama, který nemají žádnou souvislost"

Jen blbec kterej neví co říct se vymlouvá na gramatiku,To že píšu s tabletu ti asi nedošlo .
Link to comment
Share on other sites

Tak se taky přidám :)

1) Váš mód je "koupenej" od jednoho týpka a vy jste tam jen přepsali texty a přidali pár "scriptů".

Odešel jsem od vás protože ani vy jste nechodili na web/server a vaše aktivita byla nulová :)

Link to comment
Share on other sites

Ne oni ho nekoupili ale ošidili toho člověka :) Ten člověk je dal jako "testery" a oni mu to šlohli ;)

Nechcem sa do toho veľmi miešať, ale takto to určite nebolo. Proskiler a Prowork ten mód nešlohli, za to by ich Berkoff žaloval na najvyššom súde, aký v Čechách je. A c1c0x drž sa príslovia: "Kedz neznaš, ta neznaš" :) Je tu vidno, že si u Berkoffa nikdy nehral. Berkoff nikdy neposlal/nedal len tak niekomu mód (ani žiadného, vyššie spomínaného, testera :d ), a dokonca nikomu nedal prístup do jeho SSH alebo FTP. Mód bol kúpený (kúpil ho kingstom, možno vieš kto to je), a podľa mojich imformácii im ho dal :) , takže mód nie je šľohnutý. Zaujímalo by ma ,prečo sa do toho miešaš pokiaľ nemáš ani štipku informácii a ideš sa tu hrať na neviem koho, nabudúce sa zdrž komentárov.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Tak ty si dobrej i*iot :) co to tu meleš za sra*ky ?

A co tu meleš prosimtě ty ? Pokud da c1c0x screeny a potvrdi se že to neni fake co řekl tak to bude pěknej trololo

Link to comment
Share on other sites

Co to tu sakra Cicoxi říkáš..

Kingston nám mod dal abychom se o něho staraly a aby jemu nehnil v PC tak jsme si ho od ně S JEHO POVOLENÍM vzaly.

A nevím o jakých screenech povídáš -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...