Jump to content

mapa Marihuanový Pole


zeddy

Recommended Posts

Zdravím, tak trochu jsem si pohrál s marihuanovým polem na místě který určitě všichni moc dobře znáte...

Sice to je můj první výtvor, ale kdyžtak poprosil bych aby jste mě hodnotili normálně prostě jak se vám ta mapa lidí bez ohledu jestli to je nebo není moje první mapa..

Klasicky od 0- 10 bodů...

 

 

 

Objektů vytvořeno: 692

Vozidel vytvořeno: 14

 

Jelikož objektů je tolik tak jsem to hodil do texťáku a na uloz.to takže si to stáhněte

Zde : http://uloz.to/x1Agz...uanovy-pole-rar

Heslo : pawno.cz

 

Jinak tu máte nějaký obrázky jak to přibližně vypadá :

 

19766408.png

 

 

90261197.png

 

29162933.png

 

37367356.png

 

 

99418909.png

 

 

 

 

 

vevnitr1.png

 

 

 

 

vevnitr4.png

 

vevnitr5.png

 

vevnitr6.png

 

 

 

vevnitr8.png

 

PS:Chtěl jsem sem dát více obrázku, ale bohužel tu je limit.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

Vyzerá to celkom pekne. Mám radosť že čím ďalej tým viac ľudí sa zaujíma o mappovanie. Pokiaľ hľadáš prácu ako mapper, kontaktuj ma na mojom skype ( babecka.lucas ) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Pěkné 9/10 :)

 

jinak: Určitě přidá dealera ... k čemu by byl když je to jenom mapa a ne server..

Link to comment
Share on other sites

No wau děkuju všem ani jsem nečekal že bude tolik pozitivního ohlasu a ještě ktomu od velkýho niCe spíše jsem čekal že si každý bude stěžovat na počet objektů...

Jinak to hořejší patro jsem udělal už tak nějak že mi došly nápady tak sem tam dal to první co jsem dostal pod ruku a musim přiznat že jsem to ke konci trochu odflákl zezačátku jsem všechno dělal do detailu, ale ke konci jsem si řekl že beztak si to moc lidí nebo spíše nikdo nestáhne tim pádem jsem ke konci zrychlyl a už jsem si na tom nedal ani tak záležet nicméně jak vidim tak jste mě docela povzbudili a vypadá to že se pustim do něčeho dalšího...

 

Takže ještě jednou všem děkuju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...