Jump to content

[Diskuze] Proč chodíte na Pawno.CZ ?


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Ahoj, dneska mě zarazila taková duchovní otázka, proč chodíte na toto fórum? Nic proti nikomu ale jen bych chtěl vědět vaše důvody.. :)

 

Já osobně sem chodím především na mChat a snažím se udržet toto fórum v běhu.

 

PS: Nemířím tím aby sem někdo přestal chodit

 

 

EDIT: Sorry upravil jsem anketu tak se resetovala...

Link to comment
Share on other sites

Fórum už jsem prakticky vzdal, občas prostě jen vlezu na mchat, zaspamuju pár obrázkama, nikdo mi neodpoví, jdu se zabít. Někdy třeba někdo odpoví tak, že se směje jak vůl, tak posílám dál, dokud se nepřestanou smát. Dřív jsem ještě posílal i nsfw obrázky, ale to se nelíbilo moderátorům. :-( A občas pošlu i něco jiného než jen obrázky, třeba "ahoj". Za tu dobu co sem chodím sem už prostě nechodit nejde, ať už jen na chat.

 

tl;dr: chat, někteří lidé

Link to comment
Share on other sites

1. Důvod : Když potřebuju s něčím pomoct , to je asi ten hlavní důvod.

2. Důvod : Jen tak prostě když prohlížím net tak se skočím, přečtu nový posty apod.

 

To je vše...

Link to comment
Share on other sites

Nejprve jsem zde chodil, abych se něco naučil... potom kvůli komunitě, která se začala rozpadat a už tu moc lidí z té komunity nezůstalo, tak tu ani moc nechodím

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Tak na tuhle otázku si ani já sám nedokážu odpovědět :think:

 

Kdybych věděl že se anketa neresetuje když ji editnu tak bych tam přidal ospověď "Sám nevím" :d

Link to comment
Share on other sites

Já sem chodím jen ze zvyku. Vždy, když zapnu Operu, tak mně vyskočí záložka s Pawnem.

 

No a také sem chodím proto, abych se dozvěděl, kdy a kdo spustí Global ban.

Link to comment
Share on other sites

taky sem chodim ze zvyku, uz me ani tolik nezajima o cem se tu diskutuje, protoze se tu denne zaklada 10x min temat o pawnu nez driv, takze si sem chodim vetsinou s nekym popovidat v mchatu

Link to comment
Share on other sites

Proc sem chodim... hmm .... vskutku zajimave a neoduvoditelne.

Ja nevim proc tu jsem... proste to mam v panelech firefoxu a nechce se mi to dat pryc...

Proste sem asi zkratka patrim o.o

Link to comment
Share on other sites

Proc sem chodim... hmm .... vskutku zajimave a neoduvoditelne.

Ja nevim proc tu jsem... proste to mam v panelech firefoxu a nechce se mi to dat pryc...

Proste sem asi zkratka patrim o.o

Jaká moudra, ale mluvíš i za mně :d Prostě tady chodím, komunita všechno... Pawno, CSko, kdejaké diskuze, videa...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Proc sem chodim... hmm .... vskutku zajimave a neoduvoditelne.

Ja nevim proc tu jsem... proste to mam v panelech firefoxu a nechce se mi to dat pryc...

Proste sem asi zkratka patrim o.o

 

určitě :d bez tebe by to tu nemělo takovou historii :)

Link to comment
Share on other sites

Občas kdyš si čtu některé komentáře, tak se neskutečně bavím.

Teď už ani nevím proč sem chodím je to zlozvyk, občas pomůžu s CS 1.6 nebo někomu hodím kritiku :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...