Jump to content

[Diskuze] Jaký vlastníte Telefon ?


mattmatt

Recommended Posts

Já vlastním HTC HD2. Super mobil. Pro někoho možná až příliš velký displej, ale mně vyhovuje :)

Viz. obrázek

Velké displaye najlepší :) Galaxy S II taky nemá nejmenší :d

 

moja reč :d ale Galaxy S II je podla mna zbytočnosť a marketingový ťah... Zaplatiť si za Dual-Core ktorý v živote nevyužiješ lebo Android 2.3 z druhým jadrom nevie narábať... ale čo už :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Já vlastním HTC HD2. Super mobil. Pro někoho možná až příliš velký displej, ale mně vyhovuje :)

Viz. obrázek

Velké displaye najlepší :) Galaxy S II taky nemá nejmenší :d

 

moja reč :d ale Galaxy S II je podla mna zbytočnosť a marketingový ťah... Zaplatiť si za Dual-Core ktorý v živote nevyužiješ lebo Android 2.3 z druhým jadrom nevie narábať... ale čo už :d

Moje řeč, děsně se to seká.

Link to comment
Share on other sites

já v tuto chvíli vlastím Nokia E72, nicméně plánuji brzký přechod na iPhone. Buď iPhone 4S, nebo na nadcházející generaci.

Tak jsem to urychlil, koupil jsem si iPhone 3GS. Skvělý mobil.

Link to comment
Share on other sites

já v tuto chvíli vlastím Nokia E72, nicméně plánuji brzký přechod na iPhone. Buď iPhone 4S, nebo na nadcházející generaci.

Tak jsem to urychlil, koupil jsem si iPhone 3GS. Skvělý mobil.

 

No a nemáš problém s nahráváním souborů do telefonu? Kámoš má iPhone a prý je to těžký. Ale nevím jestli má 3GS nebo jen 3G.

Link to comment
Share on other sites

nahrávat do iPhonu jde vlastně jen přes iTunes, nebo přes mail (vleké soubory nejdou).. nicméně hudba = koupil jsem si iTunes Match, takže tam žádný problém není

Dokumenty - koupil jsem si Pages a mám to v iCloudu mezi iPadem a iPhonem

Mail v imap, kontakty přes iCloud, obrázky přes iCloud - fotostream, záložky safari přes iCloud

... a nic víc asi nepotřebuji :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
OMG,jsem jediný kdo nemá dotykáč? :d

 

Ok můj


Nokia 6120c

 

1281123485_109365465_1-NOKIA-6120C-BLACK-pesahar-1281123485.jpg

mam ten isty xD len v mojich rukach som rad ze vobec este hra :d

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

prepáčte mi to :d ale spomenul som si ako vyzerá jeho mobil :d (mal som tú možnosť to vidieť z blízka :d) :d :D :d :D :d :D :d :D :d :D :d :D :d :D :d tak toto nieeee...

 

btw mám Nokia N73

Link to comment
Share on other sites

Můj telefon LG GM360 je to sice nic moc ale mě to stačí :)

si delas prdel? muj alcatel spad do grilu, je presmazenej, uz ani ty svetilka nesviti a sem rad te mam mobil :d a vy pisete nic moc xD mi ho dej kdyz ho nechces :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...