Jump to content

Připravuje se SA-MP 0.3e


niCe

Recommended Posts

jzs podivej se kolik lidi hravalo samp pred rokem a kolik ted... nebudu se hadat a kurv*t si naladu mysli si co chces vic "EDIT" nahore

Prave proto ze jsem je ja podival, ale ty jaksi nevidis :)

Jak uz jsem rikal, sa-mp komunitu urcujes podle hratelnosti tveho serveru, coz je blbost. To ze ti tam pred rokem hralo 20 lidi a tet nehraje nekdo neznamena ze upada sa-mp to znamena ze upada tvuj server.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

jzs podivej se kolik lidi hravalo samp pred rokem a kolik ted... nebudu se hadat a kurv*t si naladu mysli si co chces vic "EDIT" nahore

Prave proto ze jsem je ja podival, ale ty jaksi nevidis :)

 

 

nechapu na cem se porad dohadujes jak maly decko... o co vubec jde? snad ne o deb*lni spamy ;)

Link to comment
Share on other sites

jzs podivej se kolik lidi hravalo samp pred rokem a kolik ted... nebudu se hadat a kurv*t si naladu mysli si co chces vic "EDIT" nahore

 

 

nechapu na cem se porad dohadujes jak maly decko... o co vubec jde? snad ne o deb*lni spamy ;)

Umis si udelat svuj nazor ? Prohlasujes tady ze sa-mp upada, protoze te zrejme prestalo bavit (mozna kvuli neuspechu coz je pochopitelne), a prejal jsi nazor pomatencu, kteri tu mleli neco o upadku sa-mpu. A tetka podruhe, hlaska hadat se jako decko. Coz je taky nesmyslne, protoze jsou pripady, kdy deti jsou na tom lepe nez ty "dospeli".

 

Jinak mne jde o to aby si treba nejaky novacek spatne neprelozil tvoje nesmyslne tvrzeni, a treba byl odrazen, jen kvuli tomu ze nekdo rekne blbost.

 

Mne se to osobne stalo, kdyz nejaky blb napsal clanek, ze sa-mp lze hrat jen s originalni hrou (v te dobe jsem jeste nemel :)), to muj zacatek se sa-mpem odlozilo o pul roku. A za pul roku se doho da stihnout dost. Hlavne kdyz mne sa-mp zaujalo, a dlouho jsem touzil si zahrat GTA SA s realnymi lidmi.

Prave proto ze jsem je ja podival, ale ty jaksi nevidis :)

Link to comment
Share on other sites

Umis si udelat svuj nazor ? Prohlasujes tady ze sa-mp upada, protoze te zrejme prestalo bavit (mozna kvuli neuspechu coz je pochopitelne), a prejal jsi nazor pomatencu, kteri tu mleli neco o upadku sa-mpu. A tetka podruhe, hlaska hadat se jako decko. Coz je taky nesmyslne, protoze jsou pripady, kdy deti jsou na tom lepe nez ty "dospeli".

 

Jinak mne jde o to aby si treba nejaky novacek spatne neprelozil tvoje nesmyslne tvrzeni, a treba byl odrazen, jen kvuli tomu ze nekdo rekne blbost.

 

Mne se to osobne stalo, kdyz nejaky blb napsal clanek, ze sa-mp lze hrat jen s originalni hrou (v te dobe jsem jeste nemel :)), to muj zacatek se sa-mpem odlozilo o pul roku. A za pul roku se doho da stihnout dost. Hlavne kdyz mne sa-mp zaujalo, a dlouho jsem touzil si zahrat GTA SA s realnymi lidmi.

 

 

Má slova ;)

Link to comment
Share on other sites

Umis si udelat svuj nazor ? Prohlasujes tady ze sa-mp upada, protoze te zrejme prestalo bavit (mozna kvuli neuspechu coz je pochopitelne), a prejal jsi nazor pomatencu, kteri tu mleli neco o upadku sa-mpu. A tetka podruhe, hlaska hadat se jako decko. Coz je taky nesmyslne, protoze jsou pripady, kdy deti jsou na tom lepe nez ty "dospeli".

 

Jinak mne jde o to aby si treba nejaky novacek spatne neprelozil tvoje nesmyslne tvrzeni, a treba byl odrazen, jen kvuli tomu ze nekdo rekne blbost.

 

Mne se to osobne stalo, kdyz nejaky blb napsal clanek, ze sa-mp lze hrat jen s originalni hrou (v te dobe jsem jeste nemel :)), to muj zacatek se sa-mpem odlozilo o pul roku. A za pul roku se doho da stihnout dost. Hlavne kdyz mne sa-mp zaujalo, a dlouho jsem touzil si zahrat GTA SA s realnymi lidmi.

no umim si udelat svuj nazor... z detstvi mam zkusenost jednoduchou(hadky kvuli kravinam)...

dospelost zkusenost: snazim se se vsema blizkyma vychazet a jde to...

neber si to osobne... toto bylo zase moje vysvetleni...

jinak reknu to tak... taky me bavilo samp zacinal sem na tvym modu verze 7.3 kdy to jeste frcelo ;)... rze me omrzela a hlavne me pak prestala bavit ked sem se dozvedel ze se hackujou a casem sem zjistil proc...

casem sledujes jak tvy nejlepsi spoluhraci samp opousti a ty se tam pak nudis najdes dalsi lidi a podobne...

jinak jak si psal ze me samp a pawno nebavi z duvodu nizke navstevnosti... tak to je fail ;) i TT melo navstevnost na puvodni ip alespon 9 i vice lidi denne... ale to uz me nevadi.. jak sem rek me uz samp neba je pravda ze ho jeste hraje dostatek lidi ale uz ne tolik co nazacatku a uz to neni takova zabava i kdyz sem prisel na server jinych hracu na jejich vlastni mody... proste samp me omrzelo a spoiustu lidi taky ;)

Link to comment
Share on other sites

Umis si udelat svuj nazor ? Prohlasujes tady ze sa-mp upada, protoze te zrejme prestalo bavit (mozna kvuli neuspechu coz je pochopitelne), a prejal jsi nazor pomatencu, kteri tu mleli neco o upadku sa-mpu. A tetka podruhe, hlaska hadat se jako decko. Coz je taky nesmyslne, protoze jsou pripady, kdy deti jsou na tom lepe nez ty "dospeli".

 

Jinak mne jde o to aby si treba nejaky novacek spatne neprelozil tvoje nesmyslne tvrzeni, a treba byl odrazen, jen kvuli tomu ze nekdo rekne blbost.

 

Mne se to osobne stalo, kdyz nejaky blb napsal clanek, ze sa-mp lze hrat jen s originalni hrou (v te dobe jsem jeste nemel :)), to muj zacatek se sa-mpem odlozilo o pul roku. A za pul roku se doho da stihnout dost. Hlavne kdyz mne sa-mp zaujalo, a dlouho jsem touzil si zahrat GTA SA s realnymi lidmi.

no umim si udelat svuj nazor... z detstvi mam zkusenost jednoduchou(hadky kvuli kravinam)...

dospelost zkusenost: snazim se se vsema blizkyma vychazet a jde to...

neber si to osobne... toto bylo zase moje vysvetleni...

jinak reknu to tak... taky me bavilo samp zacinal sem na tvym modu verze 7.3 kdy to jeste frcelo ;)... rze me omrzela a hlavne me pak prestala bavit ked sem se dozvedel ze se hackujou a casem sem zjistil proc...

casem sledujes jak tvy nejlepsi spoluhraci samp opousti a ty se tam pak nudis najdes dalsi lidi a podobne...

jinak jak si psal ze me samp a pawno nebavi z duvodu nizke navstevnosti... tak to je fail ;) i TT melo navstevnost na puvodni ip alespon 9 i vice lidi denne... ale to uz me nevadi.. jak sem rek me uz samp neba je pravda ze ho jeste hraje dostatek lidi ale uz ne tolik co nazacatku a uz to neni takova zabava i kdyz sem prisel na server jinych hracu na jejich vlastni mody... proste samp me omrzelo a spoiustu lidi taky ;)

 

Nemůžeš brát, že u sa-mp klesla hratelnost, jen z toho, že na pár serverech se omezil přísun lidí, na zahraničních stunt serverech a RP, někdy vidím úplně nabité servery, někdy i 500 hráčů, kdyby teda klesala hratelnost sa-mp, řekni mi proč se tedy vytvářeli nové možnosti sa-mp serverů, aby pojmuli až 800 hráčů?

Link to comment
Share on other sites

Nemůžeš brát, že u sa-mp klesla hratelnost, jen z toho, že na pár serverech se omezil přísun lidí, na zahraničních stunt serverech a RP, někdy vidím úplně nabité servery, někdy i 500 hráčů, kdyby teda klesala hratelnost sa-mp, řekni mi proč se tedy vytvářeli nové možnosti sa-mp serverů, aby pojmuli až 800 hráčů?

klesla mu navstevnost ale psal sem ze ma jeste dostatek navstevnosti.... casem te to taky omrzi ;) ja jen psal svuj nazor... hraval sem po rze na Zapadakov MC5 pozdeji 6 a pak 7 (promakany MTV2 ;))... tam byla sranda denne :) pak jak se "ZeromanCZ" rozhodl ukoncit server a vyvoj modu rozhodl sem se zkusit vlastni... to me potom taky bavilo a bavilo me hrat jen na vlastnim modu... pozdeji se podivas za sebe a spousta casu cos investoval do pawna si radeji mohl prozit s prateli a nebo s rodinou

Link to comment
Share on other sites

Nemůžeš brát, že u sa-mp klesla hratelnost, jen z toho, že na pár serverech se omezil přísun lidí, na zahraničních stunt serverech a RP, někdy vidím úplně nabité servery, někdy i 500 hráčů, kdyby teda klesala hratelnost sa-mp, řekni mi proč se tedy vytvářeli nové možnosti sa-mp serverů, aby pojmuli až 800 hráčů?

klesla mu navstevnost ale psal sem ze ma jeste dostatek navstevnosti.... casem te to taky omrzi ;) ja jen psal svuj nazor... hraval sem po rze na Zapadakov MC5 pozdeji 6 a pak 7... tam byla sranda denne :) pak jak se "ZeromanCZ" rozhodl ukoncit server a vyvoj modu rozhodl sem se zkusit vlastni... to me potom taky bavilo a bavilo me hrat jen na vlastnim modu... pozdeji se podivas za sebe a spousta casu cos investoval do pawna si radeji mohl prozit s prateli a nebo s rodinou

 

Tak teď tě trochu nechápu, přesněji tuhle větu

"klesla mu navstevnost ale psal sem ze ma jeste dostatek navstevnosti"

 

Nejdřív řekneš, že mu návštěvnost klesla a pak, že má dostatek návštěvnosti? Má to nějakou logiku? :d

Link to comment
Share on other sites

Nejdřív řekneš, že mu návštěvnost klesla a pak, že má dostatek návštěvnosti? Má to nějakou logiku? :d

ja psal celou dobu ze klesla ale jeste je... viz muzes cist nahore ;)

Link to comment
Share on other sites

Kdybych to mnel brat podle tveho vzorce, tedy kdy zacatek upadku mapujes v dobe, kdy se zacali vytracet tvy pratele v sa-mpu (coz jsem si myslel ze to mapujes od toho okamziku), tak mi vychazi ze sa-mp zaclo upadat uz od vydani 0.2X a ne od rze7.3 jak tvrdis ty. Vidis jaka je to blbost ?

 

Jinak hratelnost stoupa. To ze v lete hraje mene lidi nez v zime, doufam ze na tom toto nezakladas :)

Hratelnost stoupa, staci kdyz budes pozorovat hratelnost serveru. Nebo v posledni dobe stoupala, kazdopadne od doby co si hraval rze7.3 rapidne stoupla hratelnost o 100%, tak nevim kde beres ze klesa, to te absolutni blbost :)

Link to comment
Share on other sites

Kdybych to mnel brat podle tveho vzorce, tedy kdy zacatek upadku mapujes v dobe, kdy se zacali vytracet tvy pratele v sa-mpu (coz jsem si myslel ze to mapujes od toho okamziku), tak mi vychazi ze sa-mp zaclo upadat uz od vydani 0.2X a ne od rze7.3 jak tvrdis ty. Vidis jaka je to blbost ?

:-D nesmysl :-D

na 0.2x sem hral jen rze :-D

pak sem hraval na zapadakove od 0.3a, hravali sme tam dlouho ;)

mapuju a pawnim od vypnuti serveru(nekdy myslim pred vydanim 0.3d sem pawnil v 0.3c) Zapadakov coz jsem zacinal s pawnem a moji jaksi pratel ze samp pawnili taky sve mody...

Link to comment
Share on other sites

Kdybych to mnel brat podle tveho vzorce, tedy kdy zacatek upadku mapujes v dobe, kdy se zacali vytracet tvy pratele v sa-mpu (coz jsem si myslel ze to mapujes od toho okamziku), tak mi vychazi ze sa-mp zaclo upadat uz od vydani 0.2X a ne od rze7.3 jak tvrdis ty. Vidis jaka je to blbost ?

:-D nesmysl :-D

na 0.2x sem hral jen rze :-D

pak sem hraval na zapadakove od 0.3a, hravali sme tam dlouho ;)

mapuju a pawnim od vypnuti serveru(nekdy myslim pred vydanim 0.3d sem pawnil v 0.3c) Zapadakov coz jsem zacinal s pawnem a moji jaksi pratel ze samp pawnili taky sve mody...

RZE je o tyden starsi nez sa-mp 0.2X :d

Link to comment
Share on other sites

SA-MP rozhodne neupada, to je absolutni nesmysl. Pocet hracu se neustale zvysuje, a to i tech ceskych. Ve spicce je nyni online okolo 700-800 ceskych hracu (na ceskych serverech), coz je skoro dvakrat vic nez pred rokem a pul (v srpnu 2010 hralo na vsech ceskych serverech ve spicce prumerne okolo 400-450 hracu. Navic krome 3 nejnavstevovanejsich ceskych serveru existuje i cela rada mensich serveru, ktere maji ve spicce vic nez 20-30 hracu, a to taky driv nebyvalo.

Link to comment
Share on other sites

 

SA-MP rozhodne neupada, to je absolutni nesmysl. Pocet hracu se neustale zvysuje, a to i tech ceskych. Ve spicce je nyni online okolo 700-800 ceskych hracu (na ceskych serverech), coz je skoro dvakrat vic nez pred rokem a pul (v srpnu 2010 hralo na vsech ceskych serverech ve spicce prumerne okolo 400-450 hracu. Navic krome 3 nejnavstevovanejsich ceskych serveru existuje i cela rada mensich serveru, ktere maji ve spicce vic nez 20-30 hracu, a to taky driv nebyvalo.

 

 

stejne je to zbytecnost prohrat detstvi u pc ale na to jednou prijdete sami

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Samp 0.3e RC2 Co je nového?

 

- Opraven bug, kdy byl hráč teleportován na pozici 0,0,0 při respawnutí vozidla na kterém surfoval.

- Přidán public

!- AttachPlayerObjectToVehicle(playerid, objectid, vehicleid, Float:fOffsetX, Float:fOffsetY, Float:fOffsetZ, Float:fRotX, Float:fRotY, Float:RotZ);

Nejspíš attachne hráčský objekt k vozidlu.

!- InterpolateCameraPos(playerid, Float:FromX, Float:FromY, Float:FromZ, Float:ToX, Float:ToY, Float:ToZ, time, cut = CAMERA_CUT);

Nasimuluje plynulý přechod kamery hráče z pozice na novou pozici.

!- InterpolateCameraLookAt(playerid, Float:FromX, Float:FromY, Float:FromZ, Float:ToX, Float:ToY, Float:ToZ, time, cut = CAMERA_CUT);

To samé, ale z pohledem

!- AttachCameraToObject(playerid, objectid);

!- AttachCameraToPlayerObject(playerid, playerobjectid);

Připevní kameru (pohled) hráče na objekt

Link to comment
Share on other sites

ffredy zajímavé tie kameri budu fakt pouzitelne

 

jj vim ze su tu TD editori aj object ingame editory ale uz viplantovany do serveru by bol lepsi proste si myslím že by sa mohol spraviť do sampu rcon príkaz na debug alebo test mode aby proste blocklo server do vyvojového štádia a spustily by sa editori - object , textdraw atp. ale pekne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Majitel

Vyšla RC3!

 

Kromě opravy bugu a pozměnění jedné události se nic nemění.. Bylo ovšem přidáno pár nových objektů.

 

- Opraven problém s létajícími předměty na hráčovi když se hra rozhodla od destreamovat

- Objekty připojené k hráči budou smazány při výběru skinů nebo respawnu a ne v momentě jeho smrti (při začátku death animace)

- Přidány objekty od cessily: ~40 nových zdí včetně dveřních prostorů a oken, policejní želízka, světla, retardéry, odlišně zbarvené sluchátka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

-Přidány další objecty (http://wiki.sa-mp.com/wiki/Objects_0.3c#Objects_added_in_0.3e_RC1_.2825_objects.29)

 

Nově máme 0.3e RC4

 


Nově: OnPlayerClickTextDraw a OnPlayerClickPlayerTextDraw

 

 

http://wiki.sa-mp.com/wiki/OnPlayerClickPlayerTextDraw

Hráč může kliknout na TextDraw

Link to comment
Share on other sites

-Přidány další objecty (http://wiki.sa-mp.com/wiki/Objects_0.3c#Objects_added_in_0.3e_RC1_.2825_objects.29)

 

Nově máme 0.3e RC4

 


Nově: OnPlayerClickTextDraw a OnPlayerClickPlayerTextDraw

 

 

http://wiki.sa-mp.com/wiki/OnPlayerClickPlayerTextDraw

Hráč může kliknout na TextDraw

 

O tých objectoch už viem dlhšie ale lúbia sa mi tie textdrawy...

Konečne sa bude dať spraviť všelijaké menu s vlastným dizajnom =)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...