Jump to content

[Unban] Arathor


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Ach jo, Petře... Kdy konečně pochopíš, že kamarád přes internet neznamená toho člověka znát... Je směšné, o co se tu snažíš. Ten člověk unban nedostane, protože je to zcela proti všem morálním zásadám internetových for. Permanentní ban znamená "doživotní ban". To znamená, že druhá šance neexistuje :) Nechť se topí ve sračkách, který si sám udělal. Nechť zhyne za to, co provedl a nechť přijme to, co napáchal.

 

Bye.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tvle.. on ti snáď za to platí nie..???

Chápeš že stále je to len tvoj názor, tvoje presvedčenie, tvoje slová a len tvoje tvrdenie..??

Keď sa už chceš hrať na toho vezňa čo má dostať 2. šancu tak okej..

Myslíš si že by si s týmto na súde uspel kebyže povieš: "No áno on sa zmenil"

Nikoho by to nezaujímalo kedže nemáš dôkazy..!!!

 

A prosím ťa nehraj to tu na city že ako ho ja môžem odsudzovať a vedieť, že on chudáčik sa zmenil a že už je dobrý.

Link to comment
Share on other sites

Jak myslíte, ale představte si v této situaci sebe.

 

Proč bych si to mněl představit , jako nevím já bych tohle totiš nikdy neudělal....

Dávat mu 2.šanci je podle mně blbost a nemá to cenu to tady furt dramatizovat.

 

Kdyš jsem dostal ban na GS a žádal jsem o práva na jiném serveru , mněl jsem tam pořád ten ban a kvůly banu nemůžeš být přijat administrátorem. Nikdo mně taky nedal 2.šanci , život je prostě nezpravedlivej ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak je jiná věc někomu dát 2. šanci a dát mu práva admina a zase jiná věc aby byl jen uživatelem

 

Jenže já nežádal o práva po druhé , žádal jsem o práva po 1 a nedostal je protože jsem dostal ban. Chtěl jsem unban a taky mně ho nikdo nedal ;)

Link to comment
Share on other sites

Mimochodem, lze. Jednou mu je pres 40, potom chodi do skoly (zaměstnaný clovek s 85k mesicne na to cas urcite mit nebude :)) jednou tvrdi, že už se neukáže, a potom se ukazat chce. Muzeme mu snad věřit? Ale rozhodnuti je na ffredykovi a Petrovi

Link to comment
Share on other sites

On by asi nechtěl abych to řekl, ale abych vám dal důkaz, že se změnil, tak to řeknu. Arathor je zde mezi námi přes proxy, už asi 3 měsíce, nevím to přesně. Víte o tom? Jelikož o tom nevíte, tak to bude asi znamenat, že se změnil ne?

Nick nezveřejním.

Link to comment
Share on other sites

Takže obcházení banu? :eh: pokuď se nemýlím, tak za to je perma

Mohu od tebe vědět, ty chytrá hlavo, jak má jinak dokázat, že už není takový, jaký byl před tím? To, že už tady je přes proxy pod jiným nickem jen dokazuje, že se polepšil, jinak by byl jeho nick zabanován, ale není. Tudíž by bylo dobré mu dát unban, aby jste se o tom mohli přesvědčit sami.

Link to comment
Share on other sites

Suhlasim kazle snad budes ten co mu nato dojde obchadzeni banu + multiacc + demence a ine porušenia pravidiel ale neverim stale tomu že by sa zmenil to je jak keby niekto povedal že jakubes vživote už nič nevyparati proste niektory sa polepšia iny ostanu rovnaky ale ak bude kludny tak jak je ak tu teda je tak mozno by sme mu mohli dat skusobnu sancu (s prisnejsimy podmienkami)!

 

Nevidim dôvod na unban pokial už tu ma nick cez proxy ak naňom existuje tak nech naňom existuje aj naďalej!!!!

Link to comment
Share on other sites

Suhlasim kazle snad budes ten co mu nato dojde obchadzeni banu + multiacc + demence a ine porušenia pravidiel ale neverim stale tomu že by sa zmenil to je jak keby niekto povedal že jakubes vživote už nič nevyparati proste niektory sa polepšia iny ostanu rovnaky ale ak bude kludny tak jak je ak tu teda je tak mozno by sme mu mohli dat skusobnu sancu (s prisnejsimy podmienkami)!

 

Nevidim dôvod na unban pokial už tu ma nick cez proxy ak naňom existuje tak nech naňom existuje aj naďalej!!!!

Nevěříš, že se polepšil? Copak tu je někde stížnost nebo návrh na var/ban na jeho nick na proxy? Normálně tu funguje mezi vámi, vy o tom nevíte. Akorát chcete mít poslední slovo.

Link to comment
Share on other sites

No nevim, já bych mu asi dal druhou šanci, je fakt, že je tů spousta jiných, kteří těch šancí dostali opravdu hodně, takže já jsem pro unban. Nicméně, na druhou stranu, pokud dostane unban, tak bych ho fakt hodně hlídal!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...