Jump to content

[Unban] Arathor


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Navrhuji unban uživateli Arathor, určitě všichni víme co tu provedl, ale zamyslete se, určitě někteří z vás zde už dostali ban, já jsem byl mezi nimi taky. Nemá snad každý uživatel právo na další šanci?

 

Zamyslete se.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Globální moderátor
určitě někteří z vás zde už dostali ban, já jsem byl mezi nimi taky.

 

jj byla chyba ti dát unban :d

Link to comment
Share on other sites

určitě někteří z vás zde už dostali ban, já jsem byl mezi nimi taky.

 

jj byla chyba ti dát unban :d

Já jsem unban nechtěl, Valenta mi dal unban a zakázal ostatním moderátorům, aby mi ho dali.

Link to comment
Share on other sites

určitě někteří z vás zde už dostali ban, já jsem byl mezi nimi taky.

 

jj byla chyba ti dát unban :d

xDDD

 

1. možná dostali víc šancí, ale rozhodně se neprovinili tim že tu podvedli lidi ;)

2. nezáleží to vubec na uživatelech, ale na zelenáčích, karkulkách a fialce

Link to comment
Share on other sites

Každý má právo na druhou šanci , ale tento člověk si to opravdu nezaslouží.

Nesuďte mně že jsem napsal tuto citaci. Je to pravda,to co udělal si mněl uvědomit dřive.

Než tady psát úplné nesmysli a potom ještě lhát.

 

Jsem za NE nevím jestli semnou hodně lidí souhlasí anketa má trošičku větší náskok :)

Link to comment
Share on other sites

A jak má dokázat, že se změnil? Když mu nechcete dát druhou šanci? Několik uživatelů zde dostalo i více šancí jak 2.

 

Lenže nikto ho tu už nemá záujem ani vidieť.. nikoho nezaujíma či sa zmenil alebo nie... takže asi tak

Link to comment
Share on other sites

Vezměte si, že by jste byly na jeho místě.. Vy by jste se změnili, uvědomili jste si co jste udělali za chybu, ale jak se sem máte dostat a přesvědčit ostatní, že jste se změnil? Dejte mu unban, ať má šanci to dokázat.

Link to comment
Share on other sites

Vezměte si, že by jste byly na jeho místě.. Vy by jste se změnili, uvědomili jste si co jste udělali za chybu, ale jak se sem máte dostat a přesvědčit ostatní, že jste se změnil? Dejte mu unban, ať má šanci to dokázat.

dobře měnim Ne na Ano - jestli udělá další chybu a dostane ban tak sem ani neleze ;)

Link to comment
Share on other sites

To je dosť chabý dôvod dávať mu unban tu keď môže dokázať že sa zmenil, hocikde inde..

Máš šancu na celom internete.. !! a nevrav mi že práve tu to musí lebo inde sa to nedá..

 

Niesom ani za áno a ani za nie.

Ukáž sa ako si sa zmenil, v čom si sa zmenil, prečo sem chceš znova prísť a nie dôvody typu "už som iný" alebo "už niesom taký ako predtým, naozaj" ...

Link to comment
Share on other sites

On neříkal, že je jiný, to píšu já za sebe, je to můj názor na jeho osobu. Jinak, on se choval špatně na tomto fórum a zde také dostal ban. Tudíž by měl svoji změnu dokazovat zde a ne nikde jinde.

Link to comment
Share on other sites

Aha, dávat šanci podvodníkovi? Nezájem, je mi jedno jak se změnil. Takový člověk tu nemá co dělat! A pokud by dostal další šanci, jaký by to asi byl příklad pro ostatní? Ne, s tímhle razantně nesouhlasím.

Link to comment
Share on other sites

Dám příklad. Někdo někoho zavraždí, bude odsouzen na několik let do vězení. Nevím v kolika % to udělá znova a ve kterých ne, ale vím, že někteří se poučí a už to znova neudělají. Tuto dobu co měl ban bych přiřadil k době "strávené ve vezení" a "propustil bych ho", tudíž bych mu dal unban. Jak by se to v tomto případě řešilo, kdyby opět někoho ten dotyčný zavraždil? Šel by opět do vězení, ale na delší dobu. Tudíž, je zde vidět, že každý má právo na druhou šanci ať už je jaký je a spáchal co spáchal.

Link to comment
Share on other sites

A bude ako nepoučiteľný styler..??

 

Vieš, ja to vidím tak že ty si jeho právnik a on vezeň čo si potrebuje získať reputáciu znova naspeť.

A keď on sám nepovedal že je iný tak ako to ty môžeš vedieť.. ?!!!

Pozná ťa niekto lepšie ako ty sám ?? Nemyslíš si že je to na hlavu.. ?

 

A keď už tak chce o ten unban bojovať tak si nemyslím že inde by sa to nedalo dokázať.

Zoberme si iné fóra.. pobudne tam napr. pol roka a uvidíš aký je a aký bol predtým.

Podľa teba sa to asi nedá kedže on musí dokázať ako sa zmenil tu........

Link to comment
Share on other sites

Jak ho ty můžeš takto odsuzovat, když nevíš jak se změnil? Já jsem s ním v kontaktu a to i právě teď na skype v telefoním hovoru a chová se zcela normálně, to spíše u tebe začínám pochybovat, že by jsi byl normální.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...