Jump to content

Ano, ja. Aneb novy spravca


Deleted User

Recommended Posts

Jak ste si mohli vsimnut tak som tu novy spravca potom co Petr odisiel. Viem ze proti mne niektory uzivatelia nieco maju alebo im vadi ze som tu mal x-krat ban. Hold nikdo neni dokonaly, vy ste nikdy nespravili v zivote nejaku blbost? Ci nebodaj ste nebli nikdy odsudeny za nieco nepravom a zaujatostov druhych? Tak prosim nesudte ma skvor ako ma spoznate ako spravcu fora. Co dalej? No plan do buducna este nemam, no necakal som ani ze budem spravca :) Ale jedno Vam poviem, horsie to tu nebude, teda dufam ze nie ;)

 

Ak Vas zaujima co bude z omenom tak odpoved je jednoducha. Nic, ja proti nemu nic nemam, on sa podla mna choval trochu nespravodlivo ale ja ho tu necham aj nadalej, teda pokial si to poriadne neposere a nebudem mat inu moznost nez ho vylucit.

 

Pitate sa ci bude primat novych modikov? Zatial sa nato nechystam, ale ak ano tak vyber bude spravodlivy na zaklade parnych argumoentov a hlasovani.

 

 

Ano, dokonca som stihol aj upravit pravidla fora. jednoducho som zmazal tieto 3 pravidla:

 

1. Zákaz šíření "tajných" příkazů ochran módů, šíření způsobů jak tyto ochrany obejít. (BAN - 1 MĚSÍC)

2. Nutnost projevení MINIMÁLNÍ inteligence. (BAN - 2 TÝDNY)

3. Zákaz prezentování serveru s nelegálním módem (VAROVÁNÍ)

 

 

1. Nevydim v tom ziadny zmysel akurat obmedzovanie slobody slova. Navise forum nemoze zastavat jednotlivca na ukor ostatnych. Hold, je na autoroch modu aby si zabezpecili mod poriadne.

Mimochodom, nepripomina Vam to trochu SOPA? My sme nasli sposob ako "kradnut" filmy zadarmo a vlada zacala obmedzovat nas priestor iba kvoli par autorom filmov ktorym nestacilo tych par miliard co zarobili.

 

2. Nanestastie, ak by sa malo forum riadit tymto pravidlom tak by tu dost velka cast ludi dostavala pravidelne ban. Neni nasou ulohou skvor naucit deti ako sa maju spravat skvor ako by sme ich mali banovat a vymedzovat? Spomente si, aj vy ste boli raz detmi a tiez ste sa pravdepodobne nechovali inak. Ja som bol tiez trochu otrvavny a spamoval som na forach ale mne ludia pomahali a nie ma banovali a nakoniec som sa naucil googlit a hladat si odpoved na vsetko sam. Kazdy by mal dostat sancu a ani Rim nebol postaveny za den :)

 

3. Taktiez v tom nevydim zmysel. Kazdy autor modu sa moze preukazat patentovym listom alebo sudno znaleckym posudkom o tom ze to je jeho mod a my nemame problem dane tema zmazat.

 

 

Tak toto je odomna zatial vsetko ;)

 

 

EDIT:

Odomna necakajte permanent ban. Podla mna je to az prilis a kazdy ma moznost sa zmenit. Ale tiez necakajte varovanie, to nikoho nepouci.

Ja Vam dam za porusenie pravidiel ban na 21 minut aby ste sa mohli nad svojimi cinmi zamysliet a po bane to napravit ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Neni nasou ulohou skvor naucit deti ako sa maju spravat skvor ako by sme ich mali banovat a vymedzovat"

 

Od toho je škola pane Správce. :)

Link to comment
Share on other sites

"Neni nasou ulohou skvor naucit deti ako sa maju spravat skvor ako by sme ich mali banovat a vymedzovat"

 

Od toho je škola pane Správce. :)

A od coho je tu potom forum? A naco tu je kopec tutov a navodov na vsetko? No nato aby sa ludia mohli ucit. Ja tu o nic nemozne nikoho neziadam len o to aby sa choval trocha vzornejsie a nie ako sedlak z dediny. Navise skola je z 70% k nicomu, iba strata casu.

No je len na tebe ci niekomu poradis alebo ho radsej posles do prdele ale vies jak sa hovori, cin dobro a dobro ti bude cineno. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pitate sa ci bude primat novych modikov? Zatial sa nato nechystam, ale ak ano tak vyber bude spravodlivy na zaklade parnych argumoentov a hlasovani.

Tuším budeš musieť chystať :d :D (-3)

Link to comment
Share on other sites

od tejto chvíle nemám nič iné na slove.. len to že bloodman žije čiste teoreticky asi 1 KM odomna.. takže ja .. som prekvapeny .. oO

 

Nové Zámky = pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tak tohle jsem nečekal hodně štěstí ;) jen mě štve že si smazal to pravidlo zákaz prezentací serverů s nelegálním modem :(( ty RZE mne už opravdu serou .... :( ali jinak tě takhle rád vidím ;)

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze jediny schopny forum o pawnu bylo prave dorazeno...

Kolik vubec vydrzelo ? Tri roky ? Skoda no...

Přesně je to škoda..Jako nědá se říct že se fórum rozpadlo ale správce je Bloodman a polovina moderátorů odešla z funkce..

 

Mimo téma:Přidělej víc gang sídel!Nemam kde založit gang :d

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze jediny schopny forum o pawnu bylo prave dorazeno...

Kolik vubec vydrzelo ? Tri roky ? Skoda no...

Přesně je to škoda..Jako nědá se říct že se fórum rozpadlo ale správce je Bloodman a polovina moderátorů odešla z funkce..

 

Mimo téma:Přidělej víc gang sídel!Nemam kde založit gang :d

Pulka gangu je neschopnych zachvili se nejaky uvolni :d Si kazdy blb zalozi gang a mysli si je ho bude schopnej organizovat.

Link to comment
Share on other sites

Skoda ze jediny schopny forum o pawnu bylo prave dorazeno...

Kolik vubec vydrzelo ? Tri roky ? Skoda no...

Přesně je to škoda..Jako nědá se říct že se fórum rozpadlo ale správce je Bloodman a polovina moderátorů odešla z funkce..

 

Mimo téma:Přidělej víc gang sídel!Nemam kde založit gang :d

Pulka gangu je neschopnych zachvili se nejaky uvolni :d Si kazdy blb zalozi gang a mysli si je ho bude schopnej organizovat.

Rocket už mi slíbil že rozpustí jeden gang takže v pohodě :d ...

R.I.P kvalitní pawno :cry:

Link to comment
Share on other sites

Rocket už mi slíbil že rozpustí jeden gang takže v pohodě :d ...

R.I.P kvalitní pawno :cry:

TJN misto toho aby se ho snazili zachranit kdyz uz pulka odesla tak ho uplne pohrbi...

Link to comment
Share on other sites

Rocket už mi slíbil že rozpustí jeden gang takže v pohodě :d ...

R.I.P kvalitní pawno :cry:

TJN misto toho aby se ho snazili zachranit kdyz uz pulka odesla tak ho uplne pohrbi...

Hádání se v chatě pomůže ;)

Link to comment
Share on other sites

Skáza a armagedon se blíži pawno.cz budeš mi chýbať ;) ale GL & HF bloode a taktiez aj ty petre mal by sa vrátiť chytrak a trafila by ho mrtvica :d no myslim ze chytrak je ten pravý orechovy pawno správca :) zanim peter potom ATomas a pak Bloodman a nakonec dalsi no dúfam ze posmerujeme k lepsiemu aj ked to asi ostane len tuzbou teba by som netipoval bloode sak valentik a ty sa nemusite :d v názoroch 8-)

Link to comment
Share on other sites

Jzs co tu delate furt?

Soudite bloodmana a to je prvni den spravcem.. Co vy vite treba ho neznate jaky opravdu je a jako spravce bude treba super :)

Ja osobne si myslim ze Lukas dobre zvolil.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...