Jump to content

Minecraft Originál Zdarma - Rozdávám Kódy


Arathor

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tady se můžou porušovat pravidla fóra? "lol"

 

PROSÍM O LOCK A NECH SE BLOODMAN KLIDNI A JA PAK NENAPISU ANI SLOVKO UZ

 

ja som kludny, ty si zacal vyskakovat, ja sa iba krijem.

 

Dobre bloodman, mier....

Link to comment
Share on other sites

to by si najprv musel omen precitat zakony a ne si ich vymyslat

 

neodesel...jenom si ctu diplomovou praci studenta z pravnicky fakulty masarykovi univerzity ktera je o pocitacovi kriminalite...a zvlaste se venuju pasazi evropsky legistalivy o neopravnenem vniknuti ve smyslu sabotaze...meli byste si o tom taky neco precist...jelikoz neznalost zakona predci neomlouva ;)

Link to comment
Share on other sites

OMFG!!! MĚ UŽ TO DOPRDELE NEBAVÍ FURT ČÍST.. Řešte si ty sračky po PMkách nebo fejcprdu.... Flame, spam a nikdo na vás není zvědavej.. PROČ TO DO ŘITI JEŠTĚ NIKDO NELOCKNUL?!?!!!!!

Lukáš to má místo pohádky před spaním xD

Vím, že je toho tady naspamováno dost, ale můžeš mě říct, proč ty tady spamuješ totálníma sračkama? :wtf: nemohl jsem si pomoct... btw: taky se vcelku bavím tím, jak se baví druzí :) rozhodně tohle do pár chvil už nespatří jediný oko světa, ještě počkáme :)

Link to comment
Share on other sites

v daný datum script náhodně vybere 1 záznam z databáze

 

Inak tam nebol ziadny script ktory by vyberal nahodne 1 zaznam v presne ten datum

 

 

byl

 

los.php ;) vybralo to nahodneho uživatele

Link to comment
Share on other sites

v daný datum script náhodně vybere 1 záznam z databáze

 

Inak tam nebol ziadny script ktory by vyberal nahodne 1 zaznam v presne ten datum

 

 

byl

 

los.php ;) vybralo to nahodneho uživatele

tu tvojí super soutěž sledovalo minimálně 10 lidí před tim než se měl někdo vylosovat ... bylo tam 0dnu 0hodin 0minut a nikoho to nevybralo ;) pak tak skočilo -1dnu -1hodin -1minut a stále nikdo nebyl vylosovanej ;)

Link to comment
Share on other sites

v daný datum script náhodně vybere 1 záznam z databáze

 

Inak tam nebol ziadny script ktory by vyberal nahodne 1 zaznam v presne ten datum

 

 

byl

 

los.php ;) vybralo to nahodneho uživatele

 

Subor los.php nevybral v dany cas nahodneho uzivatela, viz kod.

<?php

$spojeni

Link to comment
Share on other sites

díky zadalší důkaz.

 

 

ted jsi to posral na celé čáře, tady je jasný důkaz odcizení scriptu

 

takže mám důkazy a zálohy od endory

 

tady je seznam důkazů

IP z lognutí na FTP a DB

Texty z Pawno.cz

Zálohy scriptu od endora.cz

Svědci kteří mi dosvědčí že scripty jsem psal - Učitel Matematiky ;) a spolužáci

Dále bude policii předán výpis o nákupu gift code že se nejednalo o Fake

 

takže končíš ;)

 

Moderators Lock this Topic please Thanks

Link to comment
Share on other sites

díky zadalší důkaz.

 

 

ted jsi to posral na celé čáře, tady je jasný důkaz odcizení scriptu

 

takže mám důkazy a zálohy od endory

 

tady je seznam důkazů

IP z lognutí na FTP a DB

Texty z Pawno.cz

Zálohy scriptu od endora.cz

Svědci kteří mi dosvědčí že scripty jsem psal - Učitel Matematiky ;) a spolužáci

Dále bude policii předán výpis o nákupu gift code že se nejednalo o Fake

 

takže končíš ;)

 

Moderators Lock this Topic please Thanks

¨

 

aha tu soutěžs psal v hodině matiky ne ? A učitel ti dělal odborný dohled ? :eh:

Link to comment
Share on other sites

Jen tak mimochodem když už se tady všichni obviňujete z něčeho. Abych přispěl. Když tady někoho urážíš, dopouštíš se také trestného činu -> kyberšikana (pokud se teda nepletu :))

 

Mimochodem, zajímavé počtení :d

Link to comment
Share on other sites

díky zadalší důkaz.

 

 

ted jsi to posral na celé čáře, tady je jasný důkaz odcizení scriptu

 

takže mám důkazy a zálohy od endory

 

tady je seznam důkazů

IP z lognutí na FTP a DB

Texty z Pawno.cz

Zálohy scriptu od endora.cz

Svědci kteří mi dosvědčí že scripty jsem psal - Učitel Matematiky ;) a spolužáci

Dále bude policii předán výpis o nákupu gift code že se nejednalo o Fake

 

takže končíš ;)

 

Moderators Lock this Topic please Thanks

 

Ano? a kde mas dokaz ze som si to nenapisal sam? Vsak tam je heslo 123456 ktore by zdravy clovek nikdy nepouzil. A si si vedomy ze si nepouzil prave meno pri registracii endory tak ze ten web pravoplatne nepatril tebe? Navise 5 riadkovy script nic nedokazuje a navise nie na fore, to aj ja mozem povedat ze si to ukradol z php dokumentacie alebo z nejakeho tutu na nete a pouzil to. Si snad delas prdel ne? ty si to psal na matice? xD vsak to je script na 3 minuty.

 

PS: Dost pochybujem ze ak by som tomu profesorovy ukazal nejaky moj script z adminky a tvoj tak by vedel urcit ktory je ci tak ze ako svedok asi neobstoji.

Link to comment
Share on other sites

nezabudni fizlom povedat ze si tu sutaz nemal kritu notarom, nemal jasne podmienky sutaze, a vobec si nebol registrovani v UOOU a unikly ti udaje z DB ktoru si nedokazal zabezpecit. Tiez im nezabudni povedat ze si to mal free webhosting ktoreho si porusoval podmineky :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...