Jump to content

Permanent ban Danny


Deleted User

Recommended Posts

Si smiešny.. ;-)

 

EDIT:// No hele tak toto fakt není fér já sa snažím byť normálny a pán bloodman mega .. mi založí topic na permicu? ty asi nevieš začo je perma však?

Link to comment
Share on other sites

Pokud si myslíš že permanent ban je zato ako sa chovám, jako ja sa fakt snažím

 

ale zober si to.. ty máš 15 rokov ja 12.. som tu najmladší z celého fóra

 

Ja sa fakt snažím byť lepším členom ja to chcem

 

Ale niekedy mi rupne v hlave a začnem robiť kraviny a potom to veľmy lutujem

 

Tak..

 

Uvedom si to troška, ja som ešte malé decko.. no a? aj malé deti môžu pomáhať a byť inteligentný.. aj ty si bol raz malé decko.. čo si robil to vieš iba ty.. mna napríklad zaujíma a chcem byť užívatelom pawno.cz tak sa tak snažím ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pokud si myslíš že permanent ban je zato ako sa chovám, jako ja sa fakt snažím

 

ale zober si to.. ty máš 15 rokov ja 12.. som tu najmladší z celého fóra

 

Ja sa fakt snažím byť lepším členom ja to chcem

 

Ale niekedy mi rupne v hlave a začnem robiť kraviny a potom to veľmy lutujem

 

Tak..

 

Uvedom si to troška, ja som ešte malé decko.. no a? aj malé deti môžu pomáhať a byť inteligentný.. aj ty si bol raz malé decko.. čo si robil to vieš iba ty.. mna napríklad zaujíma a chcem byť užívatelom pawno.cz tak sa tak snažím ;-)

No ja som sa v 12tich nechoval jak deb*l tvl, vsak ked ti drbne tak lahni na zem daj si 21 klikov a hned ta to prejde :d

Link to comment
Share on other sites

 

neNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNene

NeneNEneNeneNeneNEne

NeneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

NEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNeneNEneNeneNene

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jak uz tu nekolikrat padlo neznam te(Danny)

takze sem se nesetkal stim ze by stebou byli problemy.

A ze ma nekdy blbej den a pak se nejakej problem najde to se stane kazdymu ne kazdej se umi ovladat kolikrat sem se tu hadal s moderatorama s ffredykm Lukasem Valentou a druhy den kdyz sem si to poradne precetl tak jsem zjistil ze maji pravdu rozhodne to neni duvod k banu.

Davam NE

Link to comment
Share on other sites

Heh Danny aka Kúpalisko Vodička a už ani neviem čo..Hlasoval som za NIE aj keď ta moc nemusím poznám ta už niaky ten rok minulý rok si tu spamoval a nemal si rozum ale čo ti poviem ľudia sa menia :d A už aspoň nespamuješ (zatiaľ) a nerobíš keketiny tak prečo ban nechápem..

Link to comment
Share on other sites

Ne!

Lukáši myslím že jestli takle lidi budou zakládat téma na ban tak ti možná spadne ještě míň náštěvnost,ano Danny je k***t ale lidi se měnej.. :):boss:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Tak srovnávat stylera s dannym je jako říkat hrušce jablko..

 

Danny nedělá takovej bordel, dokáže uznat chybu a dělá něco proto aby se tu udržel.

Styler přišel, udělal bordel, nasral reklamu, zanadával si a poprosil o banán.

 

Danny ještě neni tak hroznej, nespamuje, nedělá kokotiny, nechová se jako ho*no v chatu a klidně bych řekl, že je lepší než pár každodeních závisláků / spammerů

Link to comment
Share on other sites

ale zober si to.. ty máš 15 rokov ja 12.. som tu najmladší z celého fóra

 

myslíš že proto že ti je 12 se nemůžeš chovat normálně Mach37 alias Cinska Polivka to dokázal a dokonce se pak stal i moderátorem

Link to comment
Share on other sites

Ještě kdybych se vyjádřil já, jako styl3r je větší hovado než danny, ale potom co psal včera na chatu, bych přehodnotil ještě verdikt.. perma ban být nemusí.. ale danny už dostal hodně šancí.

Link to comment
Share on other sites

Děkuju vám mockrát..

 

těd a tu na posledi plnou snahou přísahám že už nikdy se nebudu chovat jak postíženej dement neboli jak to vy nazýváte..

 

prosím o všechny aby jsi dali se mnou mír..

 

Já se i celkem snažím, ale když někdo přijede třeba Grubb

 

a napíšte mi že jsem skurvenej deb*l... tak to fakt nemužu jen tak nechat.. musím mu něco říct..

 

vím že už po kolkáté přísahám.. ale fakt už nikdy

 

A kdo na mě vidí nějakou chybu nebo něco pisněte.. ale nikdo není 100%

 

A těd pár odpovědí..

 

To ffredyk: Děkuju, ano je pravda že styl3r se i podlě me od začátku choval jak naprostej blbec.. snažil se mít nejvíc příspěvku (na začátku mě o to šlo taky) ale těd do už dlabu

To Anubis:

To Lukáš: Děkuji ti zato.. fakt už se nikdy tak chovat nebudu, ty mě znáš od té doby, jak jsi ještě nebyl admin, choval jsem se jak kr**én, ale já se to pokousím napravit

To Adam: Děkuju za nazvání ale je to tvuj názor, každopádně určitě se napravím :)

To Killer: Ano, díky taky.. máš svuj názor, a já ti ho nebudu brát

To Bloodman: Klikú dávám denně 50 a jsem dost silnej, myslím si že rozkazovat o mém soukromném životu mi nebudeš.. ;-)

To Ewwe: Děkuji že ses mě zastál, ano napravím to :)

To Dragon: Díky žeš mu napsal že to projel.. a uznal jsi pravdu :d

To petr: Perma jsem nikdy neměl :) měl sem max měsíc, pak se chytrák slitoval..

To rEf: Díky, i nabuduce :)

To Ingnition: Děkuju, budu se snažit aby bylo dobré :)

To DooM: Díky, někdy jsem se hrál na kreténa.. a někdy mě ruplo v hlavě a říkal jsem si že mi nic nemužete udělat a ban mi vadit nebude, ale pak jsem si uvědomil že jsem kr**én, tak jsem pak toho litoval, ale budu se snažit aby se to už nikdy nezopakovalo ;-)

 

Víc nemám, děkuju za hlasy NE A prosím moc odpusťe mi

Link to comment
Share on other sites

Já mám taky ještě screeny..

 

Tys přišel, já se pozdravil, a tys napsal ten první screen.. tkže.. na mě to nevzhazuj

 

říkal jsem že se nenechám, tak jsem se začal hádat taky..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...