Jump to content

Nas milovany Jakubes


MIKI785

Recommended Posts

Lukaš Valenta , Prosím ta banuj týchto nedostatkov lebo ak toto forum bude mať takých ľudí tak pawno.cz pôjde smerom dole . Bude to ako v gangu kto koho viac uraža a kto v tých uražkach vyhraje

 

Tie deti nechapem preto založte si niečo sami pre seba a robte čo vas bavi je to zbytočna strata času spamovať tu o ***** ! Zamyslite sa na sebou !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Proč všichni nadáváme na Styl3ra a ne třeba na dannyho?

 

Hlavní rozdíl vidím v tom, že Styl3r si udělal copy fórum Pblue, poté ho přesunul na Yprog a pak si znovu obnovil Pblue. Poté byl nějaký čas od něj klid a pak si vytvořil (zase) fórum o pawnu na pwn.sk. Kdyby tady (a také na veverkách) nespamoval odkazy na svoje trapná fóra, tak by tu mohl mít reputaci lepší.

 

Posral si to tady sám.

 

Hawk, domluvil jsem

Link to comment
Share on other sites

Milý danny :)

Nadávat by na tebě měli, protože tu trošinku spamuješ (aspoň podle mě)

 

Ale ty máš alespoň vyšší IQ než Styl3r, takže patříš spíš k těm normálním :)

Link to comment
Share on other sites

Tak když budeš spokojenej tak si na mě pošli lidi, já fakt chci bejt lepším uživatelem.. někdy to fakt nejde.. protože fakt nejsem tak starý jak vy.. jsem tu snad nejmladší člen fóra a přece jen to třeba uznat i tak.. ale fakt se snažím.. na tebe by nadávat měli.. to mužu říct taky :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Proč ho pořád řešíte? Potřebujete snad nějaké téma? Každej ví jak se choval a jak se chová, tak to pořád dokola komentovat?

Souhlasim kdyby se tu neresil porad jen on tak o nem nikdo ani nevi presne jak to bylo stim jeho pawno forem kdyby se tu porad neresilo tak o nem nikdo ani nevi

Link to comment
Share on other sites

Proč ho pořád řešíte? Potřebujete snad nějaké téma? Každej ví jak se choval a jak se chová, tak to pořád dokola komentovat?

Souhlasim kdyby se tu neresil porad jen on tak o nem nikdo ani nevi presne jak to bylo stim jeho pawno forem kdyby se tu porad neresilo tak o nem nikdo ani nevi

Stejne Tam nikdo nelezl. Jinak, od tohodle je tu tahle sekce ne? :d

 

Ffredyku, pekny poctenicko :)

Přesně tak. A když už nevíte coby, najdete to v OBI ;) PS: Je to placená reklama, ale pšt :d

Hmm :d

 

EDIT: Aha, ta sekce je asi fuc :( Skoda.

Link to comment
Share on other sites

Proč ho pořád řešíte? Potřebujete snad nějaké téma? Každej ví jak se choval a jak se chová, tak to pořád dokola komentovat?

Souhlasim kdyby se tu neresil porad jen on tak o nem nikdo ani nevi presne jak to bylo stim jeho pawno forem kdyby se tu porad neresilo tak o nem nikdo ani nevi

Stejne Tam nikdo nelezl. Jinak, od tohodle je tu tahle sekce ne? :d

 

Ffredyku, pekny poctenicko :)

Přesně tak. A když už nevíte coby, najdete to v OBI ;) PS: Je to placená reklama, ale pšt :d

Hmm :d

 

EDIT: Aha, ta sekce je asi fuc :( Skoda.

Chtěli to. Byla tu anketa, vyhráli ti, co jí chtěli pryč.

Link to comment
Share on other sites

Proč ho pořád řešíte? Potřebujete snad nějaké téma? Každej ví jak se choval a jak se chová, tak to pořád dokola komentovat?

Souhlasim kdyby se tu neresil porad jen on tak o nem nikdo ani nevi presne jak to bylo stim jeho pawno forem kdyby se tu porad neresilo tak o nem nikdo ani nevi

Stejne Tam nikdo nelezl. Jinak, od tohodle je tu tahle sekce ne? :d

 

Ffredyku, pekny poctenicko :)

Přesně tak. A když už nevíte coby, najdete to v OBI ;) PS: Je to placená reklama, ale pšt :d

Hmm :d

 

EDIT: Aha, ta sekce je asi fuc :( Skoda.

Chtěli to. Byla tu anketa, vyhráli ti, co jí chtěli pryč.

Já jsem ani nestihl hlasovat :(

Link to comment
Share on other sites

Ježíš načo ho stále riešite je to dement noo ale zatiaľ už nerobí koko*iny ake robil tak neviem čo ho furt musíte riešiť..Dajte mu ešte 2-3 roky a možno dospeje :d (o tých pár rokov ani pawno nebude) :d

 

EDIT: A ešte ktým fotkam čo ho zosmiešňujete robíte dementov len zo seba podla mna toto je už moc..

Link to comment
Share on other sites

No a co, aspoň je o čem diskutovat ne?

 

Jo, je to super diskutovat +- 1 rok pořád o stejném člověku a pořád psát to samé dokola :)

 

Aj David Copperfield robi uz 20 rokov to iste a stale to bavi ludi :d

Link to comment
Share on other sites

co tu je takového zajímavého že se to vešlo na 4 strany???
asi jakubes :d

je to sice deb*l ale nemusí být postnuto o něm 100 přispěvků :d :D :d

 

 

 

založte někdo topic "Nás milovany Marwin"

 

Link to comment
Share on other sites

co tu je takového zajímavého že se to vešlo na 4 strany???
asi jakubes :d

je to sice deb*l ale nemusí být postnuto o něm 100 přispěvků :d :D :d

 

 

 

založte někdo topic "Nás milovany Marwin"

Spíš náš (ne)milovaný Marwin ne? :d

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...