Jump to content

Nas milovany Jakubes


MIKI785

Recommended Posts

Nechtelo se mi to cele cist ale skoncil jsem u jakubesova proslovu

 

Sedět v chládku??? WTF?! někteří němají ani 15 let takže nemůžou být trestně stíháni :d

Moudry člověk ti povídal :d :D chtěl bych vidět kdo byl ten moudrý :d

"Žaden dospělý neví co to je GTA" <-- další ho*no :d to to tvoří 5ti leté děcka :d nebo kdo :d

a myslím si že si za to můžeš sám jak se k tobě lidi chovají

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

proč tu ještě furt řešíte jakubesa? jakubes je minulost, proč tohle fórum špatit i těd když už máte od něj konečně pokoj

 

hele abychom neresili tebe ^_^

Link to comment
Share on other sites

heh to měla bejt jako urážka na mou osobu nebo co? ty tady vypadáš jak postihnutej buzerant kterej píše hovadiny do topicu a na mě jsi deš vilívat tvé nervičky? no promin

Link to comment
Share on other sites

heh to měla bejt jako urážka na mou osobu nebo co? ty tady vypadáš jak postihnutej buzerant kterej píše hovadiny do topicu a na mě jsi deš vilívat tvé nervičky? no promin

ne to nebyla urazka..mektej si co chces ^_^ , stejne mam na tebe stejny nazor,nikdy nevyspejes a budes vzdy retardovane decko :boss:

Hele Jakubes sem cumi.. muzeme ocekavat dalsi charismaticky prispevek xD

Link to comment
Share on other sites

a ti taky :) nevím co proti mě pořád máš, už jse tak nechovám dej si chvíli čas a koukni se na DooMa pak zjistíš kdo je spammer

ty se chovas jak k***t porad :d a jeste dlouho se tak chovat budes :d DooM je uplne normalni, jen ho nekdy serou keci nekterych retardovanych uzivatelu ;)

Link to comment
Share on other sites

ti jsi to co píšeš, nicméně bavit se o něčem stejným 30x je fakt přiblblý s tvé strany.. jsi horší a ty se s tím prostě nedokážeš nijak vyrovnat

Link to comment
Share on other sites

ti jsi to co píšeš, nicméně bavit se o něčem stejným 30x je fakt přiblblý s tvé strany.. jsi horší a ty se s tím prostě nedokážeš nijak vyrovnat

uz to nebudu komentovat, si jen k smichu xDDDD

Link to comment
Share on other sites

tk když jsi psal že už na to sereš tak proč ještě odepisuješ? já říkal že mluvíš o sobě a máš smulu, je to tak, smiř se s tím

ja se mam smirit s cim? s tim ze nejakej k***t napise ze mluvim sam o sobe ? meles tu sracky a je mi uplne u prdele ze tady neco o me pises, s cim se mam jako smirovat? s tim ze napises nejakou picovinu? xDD ja uz fakt nwm co psat takovymu kktovi omfg :d :D

Link to comment
Share on other sites

si si a tím že tady budeš psát si jen zmenšuješ tvé prcaté IQ :d :D

je ti mene let, vetsina fora te ma za dementa, za pc si borec ale v realu urcite posera jako nas jakubes a asi si o sobe myslis buh vi co ;) ja si mozna IQ zmensuju ale ty uz vubec zadne nemas :)

Link to comment
Share on other sites

si si jo víš, protože to si myslíš jen ty a a doom ty vaše malé ne-mozečky si myslí že když je někdo jednou dement tak je navždy dement, já mám IQ omnoho větší než ty, a nehodlám se o tomhle s tebou dále bavit, protože ti si povedat nedáš lowka

Link to comment
Share on other sites

si si jo víš, protože to si myslíš jen ty a a doom ty vaše malé ne-mozečky si myslí že když je někdo jednou dement tak je navždy dement, já mám IQ omnoho větší než ty, a nehodlám se o tomhle s tebou dále bavit, protože ti si povedat nedáš lowka

sem si jistej ze jen ja a doom to nebudeme :d :D

Link to comment
Share on other sites

Ale ano, jste to jen vy dva, lidi se mění co je ve vašem případě nemožné ale víte jak já se rychle měním, jak měním názory.. :) ty jsi určitě nějakej 1m malej harant kterej nosí ve škole samí 4řky je mu škola u prdele a sedí za pc 23,5 hodín denně

Link to comment
Share on other sites

Ale ano, jste to jen vy dva, lidi se mění co je ve vašem případě nemožné ale víte jak já se rychle měním, jak měním názory.. :) ty jsi určitě nějakej 1m malej harant kterej nosí ve škole samí 4řky je mu škola u prdele a sedí za pc 23,5 hodín denně

ve skole mam jednicky nebo dvojky, tak pred 3. lety jsem se uplne zmenil, nazory menim celkem hodne rychle ale u tebe nazor nezmenim ;) a u pc denne nesedim moc dlouho, na foru moc casu netravim ... ;)

Link to comment
Share on other sites

už ty vidím ty kruhy pod očami, a proč na mě neměníš názor? například já na tebe názor změnil, jseš ještě větší dement jak jsi byl před tím

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...