Jump to content

GLOBÁLNÍ ZMĚNA na Pawno.cz


lvalenta

Recommended Posts

K tomudle bych měl pár výhrad je možné, že ztratíte zájemce ze strany pawnerů, protože otevíráte vrátka sub fórům které byly doposud až na druhém místě. Já osobně bych toto rozhodnutí ještě zvážil.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

K tomudle bych měl pár výhrad je možné, že ztratíte zájemce ze strany pawnerů, protože otevíráte vrátka sub fórům které byly doposud až na druhém místě. Já osobně bych toto rozhodnutí ještě zvážil.

Tady pawno moc lidí nedělá, jen ta elita, co to umí tu dělá ty scripty++ (QWER, Petr.. :), jinak za tenhle rok se snížil počet helpů, jestli je to tím že na pawno každej hodil bobek a nebo pravidly.. nevím. Každopádně když jsem tu začínal, bylo denně min. 25 helpů.. dneska jsme rádi za 1.

Link to comment
Share on other sites

MartiN":2rmpy22s]Mohlo by sa (ak sa to dá) dať tak ten mChat, že by som ho videl na každej stránke a nie len na indexe chápete ?

Já nesouhlasím.

 

//já taky ne.. _SnuP_ (sorry za edit)

Link to comment
Share on other sites

Jsem rád, že se to změní :)

Nedávno jsem dostal BANána, ani jsem nevěděl za co a na můj email s dotazem nikdo neodpověděl. Proto jsem rád, že jsem konečně zpět! :)

 

Btw. Díky! :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Když už se to všechno tak mění, což je podle mě super, vytvořil bych i sekci Hudba, a různé žánry, jako Dance, Rock, Pop, Hip Hop / RnB a pod.

 

A určitě bych také změnil vzhled. Tento je celkem pěkný, ale je to takvý základní styl. Pokud nesouhlasíte, tk bych nechal tento a pro ty, co chtěj bych tu dal na výběr z více.

 

A nakonec bych tu dal i Money Plugin, jmenovalo by se to např. Pawno Money. Uživatelé by za příspěvky nebo třeba nějáké nové file scripty a pod získávali více Pawno Money a pak by se to za něco mohlo vyměňovat - Pawno Market. Např. 1000 Pawno Money za 10 GB na Ulož.to a podobné věci, jak to je na WarezNet.

Link to comment
Share on other sites

Když už se to všechno tak mění, což je podle mě super, vytvořil bych i sekci Hudba, a různé žánry, jako Dance, Rock, Pop, Hip Hop / RnB a pod.

 

A určitě bych také změnil vzhled. Tento je celkem pěkný, ale je to takvý základní styl. Pokud nesouhlasíte, tk bych nechal tento a pro ty, co chtěj bych tu dal na výběr z více.

 

A nakonec bych tu dal i Money Plugin, jmenovalo by se to např. Pawno Money. Uživatelé by za příspěvky nebo třeba nějáké nové file scripty a pod získávali více Pawno Money a pak by se to za něco mohlo vyměňovat - Pawno Market. Např. 1000 Pawno Money za 10 GB na Ulož.to a podobné věci, jak to je na WarezNet.

 

Hudba - Nesouhlasim

Vzhled - Nesouhlasim,na tento jsme zvykli vsichni

Money plugin - Souhlasim,urcite by to privedlo lidi :)

Link to comment
Share on other sites

Když už se to všechno tak mění, což je podle mě super, vytvořil bych i sekci Hudba, a různé žánry, jako Dance, Rock, Pop, Hip Hop / RnB a pod.

 

A určitě bych také změnil vzhled. Tento je celkem pěkný, ale je to takvý základní styl. Pokud nesouhlasíte, tk bych nechal tento a pro ty, co chtěj bych tu dal na výběr z více.

 

A nakonec bych tu dal i Money Plugin, jmenovalo by se to např. Pawno Money. Uživatelé by za příspěvky nebo třeba nějáké nové file scripty a pod získávali více Pawno Money a pak by se to za něco mohlo vyměňovat - Pawno Market. Např. 1000 Pawno Money za 10 GB na Ulož.to a podobné věci, jak to je na WarezNet.

 

Možná ten vzhled udělat nový a dát uživatelům možnost, aby si každý mohl vybrat, který chce.

 

S ostatním nesouhlasím.

Link to comment
Share on other sites

Tak jestli sis nevšiml, je zde napsáno, že se fórum předelává na VŠE. To znamená, že i huba by zde měla být. Tebe možná nezajímá, ale mě i pár ostatních ano a myslím, že i zde by padaly příspěvky. Vzhled je tento dobrý, ale na vůběr bych zde opravdu dal. A money plugin určitě :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...