Jump to content

ZRUŠENÍ PRÁV - Ffredyk


DON

Recommended Posts

  • Globální moderátor

já nesouhlasim když se někdo tady neumí chovat tak si ban zaslouží. a pokud dobře vidim tak každej do chatu píše ffredky smrdí atd. tak se potom nedivte!

Link to comment
Share on other sites

Iba ked na neho niečo povedia dá ban.. napríklad ked na mna niečo povedali, nahlásil som to Marwinovy37 a ffredykovi nič s tým nespravili, dmnce

 

A to som tam ešte napísal že

 

Ked sa to vyrieši chcem o tom vedieť...

 

Za mna 100% ANO!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

neserte se do nej bezduvodne ste to nedostali hned bych vam tu vsem dal perma precte te si pravidla a urcite najdete za co ste dostali potrestani chovate se jako maly fagani a polovina z vas mu akorat zavidite ale jen potrebujete help to je vam ffredyk dorej .........zamyslete se nad sebou

Link to comment
Share on other sites

Každý má svoj vlastný názor na ffredyka :)

 

Ty máš tento a nikdo ti ho kradnúť nebude, napíšeme svoje názory zahlasujeme v ankete a výsledok sa prejaví neskôr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
neserte se do nej bezduvodne ste to nedostali hned bych vam tu vsem dal perma precte te si pravidla a urcite najdete za co ste dostali potrestani chovate se jako maly fagani a polovina z vas mu akorat zavidite ale jen potrebujete help to je vam ffredyk dorej .........zamyslete se nad sebou

 

přesně to vystihl, všichni žijou na CTRL + C CTRL + V a jedinej ffredyk a pár málo dalších lidí nedělá CTRL + V do pawna ale do hlavy! tak se do něj konečně přestaňte srát!!

Link to comment
Share on other sites

já nesouhlasim když se někdo tady neumí chovat tak si ban zaslouží. a pokud dobře vidim tak každej do chatu píše ffredky smrdí atd. tak se potom nedivte!

 

Aj chytrak mu povedal ze smrdi :d :D :d

 

(Nepoznam ho ale zatial co som ho videl v chate tak sa zdal bit ok zelenac :mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

budem hlasovat aby dostal chytrak ban :d :D. musí se přece nekdy vystřídat s novým mnohem silnějším a krutějším nástupcem :d. až mu dáte ban tak prohlásím pawno.cz za monarchii a nechám se jmenovat Frantou Hipem jedničkou :d :D

Link to comment
Share on other sites

Nejste vy náhodou kokoti ? Vždyť, ffredyk tu je nejvíc aktivní z celého Moderátorského týmu, buďte rádi že něco dělá nebo by šlo toto fórum do prdele a všichni na retardovanou veverku !! Probuďte se šmarjá, zakládáte topicy na nejaktivnějšího člena teamu, přitom nikdo nezaloží na Om3n - a kterej tu u ani nechodí !! Už ne snad ani _SmK_ !!

 

Moje odpověď je jasná, volím NE, a lituju těch co zmáčkli na volbu 'ANO'.

 

Řešení: NESERTE ZELENÝCH !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Nadávám? Komu, kdy a jakým způsobem? :)

Pokud sis nevšiml, tak nadávám když je to nutné a nepřímo.. V pravidlech stojí, že zakázané jsou jen nadávky na někoho směřované..

 

Nadřazuju se? Tak promiň, ale jako zelenej musím mít také trochu respektu... Když nemám respekt a nejde ze mě aspoň trochu strach, kdo potom bude dodržovat pravidla, když každej ví, že "To je ferda, ten nám nic neudělá, to je lama"..

 

Bezdůvodný vary a bany? VŽDY! VŽDY! Mám nějaký důvod vázaný pravidly.. Je chyba těch co ty vary a bany dostávají, že ty pravidla nedodržují... Polovina fóra, pravidla ani nečetla.. Je přímo vidět, že někteří zde nemají žádné varování (pravidla četli a snaží se je dodržet) a naopak někteří jich shytají hned plno... Proč asi?

 

Že pár haterz se nelíbí, jak dělám svojí práci, jak by ji chtěli dělat oni? To se mám jako na fórum vysrat stejně jako to dělá třeba Om3n? Všimli jste si, jakej tu byl nedávno bordel a teď ten rozdíl, jak většina spamerů je pryč a konečně se tu dá psát aspoň trochu na úrovni? Mě se to tu teda líbí o hodně víc než třeba před 2 měsícema...

Link to comment
Share on other sites

Omg... nwm proč zrušení práv, když se chováte tak jak nemáte tak proč by vám nemohl dát ban a var?

Mě osobně dal ban na 3 dny za provokaci :d (Byla to sranda) a i var za nadávky chatu přitom jsem tam psal slangové výrazy pohlavních orgánů atd... a nebylo to na nikoho smeřováno, ale co? Bavím se s ním pořád je to můj kámoš a zasloužil jsem si ten Var a Ban, ale mi to nevadilo... Nwm proč to tak hrotíte a pokud jsem si něčeho všimnul v době kdy je ffredyk moderátor tak toho že spam se snížil o 80%

Link to comment
Share on other sites

Jste asi uplny dementi ne ffredyk a Petr AP] jsou jedni z nejaktivnejsich moderatoru a staraji se tady aspon o to a ze vy jste lamy a delate kraviny a potom za to dostanete Var nebo Ban to je jen vaše blbost probudte se panebože...

 

Rozhodně dávám NE!

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Sakra uzamkněte to je to jak spamováni topickama :d

A nechte Fredyka být je nejvíce aktivní. A ostatní si neumí přečíst pravidlo 2, 4 a 10 !!

Link to comment
Share on other sites

Spamujete a potom sa čudujete že máte vary a bany...

PeTr_AP a ffredyk sú tu najaktívnejší moderátori a len si robia svoju prácu a aspoň tu nieje až taký bordel (dot)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Vždyť, ffredyk tu je nejvíc aktivní z celého Moderátorského týmu

Pěkný kec :) kéž bys mohl vidět ten log

 

Petr se zajímá o topicy, já o uživatele, je na tom něco špatného?

Link to comment
Share on other sites

Iba ked na neho niečo povedia dá ban.. napríklad ked na mna niečo povedali, nahlásil som to Marwinovy37 a ffredykovi nič s tým nespravili, dmnce

 

A to som tam ešte napísal že

 

Ked sa to vyrieši chcem o tom vedieť...

 

Za mna 100% ANO!

 

Tak se nediv, když si stežuješ skoro pořád na něco jako nějákej 80 letej důchodce, kterýmu zrušili slevu v Kauflandu.

 

To, že přísnost některých pravidel je moc velká je ale pravda. Avšak, tyto pravidla jsou již dlouho zveřejněna a podal snad někdo nějáký protest proti nim? Nic jsem nezaregistroval.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...