Jump to content

ZRUŠENÍ PRÁV - Ffredyk


DON

Recommended Posts

Dávám ANO! a nebojím se

 

Máme svobodu názoru a všem co daj ANO ban nemůže "tongue" tím by porušil zákon ČR "study"

 

Neboj šmudlo, nic se ti nestane :d

Link to comment
Share on other sites

":2mrz6cez]
Dávám ANO! a nebojím se

 

Máme svobodu názoru a všem co daj ANO ban nemůže "tongue" tím by porušil zákon ČR "study"

 

Neboj šmudlo, nic se ti nestane :d

Tim bych si nebyl tak jistej :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Dávám ANO! a nebojím se

 

Máme svobodu názoru a všem co daj ANO ban nemůže "tongue" tím by porušil zákon ČR "study"

 

Jsi si tim fakt jistej? "tongue"

Tohle není území ČR, tohle je internet, tady pratí naprosto jiná pravidla :)

Link to comment
Share on other sites

Dávám ANO! a nebojím se

 

Máme svobodu názoru a všem co daj ANO ban nemůže "tongue" tím by porušil zákon ČR "study"

 

Jsi si tim fakt jistej? "tongue"

Tohle není území ČR, tohle je internet, tady pratí naprosto jiná pravidla :)

 

Jo jsem už kdysi jsem s partou lidí podával na internetový výkvět "inteligence" co prodával po netu DVD přátel a urážel každého... no nakonec to skončilo u Soudu v Pardubicích takže mi, neříkej že to co je na netu neplatí na území ČR "king" kdybys to věděl tak bys to nenapsal. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Dávám ANO! a nebojím se

 

Máme svobodu názoru a všem co daj ANO ban nemůže "tongue" tím by porušil zákon ČR "study"

 

Jsi si tim fakt jistej? "tongue"

Tohle není území ČR, tohle je internet, tady pratí naprosto jiná pravidla :)

 

Jo jsem už kdysi jsem s partou lidí podával na internetový výkvět "inteligence" co prodával po netu DVD přátel a urážel každého... no nakonec to skončilo u Soudu v Pardubicích takže mi, neříkej že to co je na netu neplatí na území ČR "king" kdybys to věděl tak bys to nenapsal. :hehe:

 

Hele dobře, já ti dám ban za vyjádření názoru a ty mě zažaluj u soudu.. To mě opravdu zajímá jak to asi dopadne :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nedělal bych si ztoho srandu... dopadlo by to špatně pro tebe takže nemachruj... "Sem schovanej za internetem tak mě nikdy nenajdeš." To si myslel i ten týpek který skončil u soudu a od té doby se snaží nedělat takovej bordel jak předtím. Znám vás dobře lidi co si myslí že sou na koni místo toho je někdo na větším :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

mel bych navrh na nove pravidlo : zakaz vmesovani se do internich zalezitosti managmentu fora trestem ban mesic uz se te vsichni bojime klidne zazaluj i me uvidime kdo z koho nekdy si udelam cas a hodim ti do topiku jednu prednasku ze ekoly z predmet obcansky zakonik

Link to comment
Share on other sites

Nedělal bych si ztoho srandu... dopadlo by to špatně pro tebe takže nemachruj... "Sem schovanej za internetem tak mě nikdy nenajdeš." To si myslel i ten týpek který skončil u soudu a od té doby se snaží nedělat takovej bordel jak předtím. Znám vás dobře lidi co si myslí že sou na koni místo toho je někdo na větším :lol:

 

Tobe by dali u soudu mozna tak pres drzku. BLBE

Link to comment
Share on other sites

Ewwe to chodíš kam panebože na základku? :lol::lol:

 

-- úte 19. črc 2011 13:34:14 --

 

Tobe by dali u soudu mozna tak pres drzku. BLBE

 

Já nejsem BLB... jo možná by daly pokutu ffredykovi v nějaké pitomé částce nic víc tak 2tisíce možná ... jinak je za to asi rok vězení "tongue"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...