Jump to content

[GRAFIKA]banner nebo co to je


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

zdarvim je to muj prvni "banner" chtel bych jen znat vas nazor na to jestli mam pokracovat v uceni nebo se nato rovnou vy...rat

photoshop sem dneska stahl asi pred dvema hodinama takze trosku tolerance :)

 

banner.png

 

Link to comment
Share on other sites

Todle banner není, je to header. K práci, práce na 2 minuty, ale každý se učí a každému to po prvé v něčem takovém, myslím tím grafickém editoru, trvá. Nevím, nemůžu to hodnotit, protože se to ani nedá a nebylo by to fér. Jedno ti říct můžu, pozadí je hrozný, i ten efekt, nevím čeho, je to asi rozmazání. Na textu je akorát textura a vnější záře + další efekty co jsou v programu, jako základní.

 

Nebudu ti tu radit, jestli máš pokračovat. Uznej podle svého, zdokonaluj se, uč se a podívej se na svou 10 práci a srovnej jí s tou první a uvidíš jestli v tom máš pokračovat, myslím, že když to bude stejné či horší, tak NE, ale když to bude lepší tak ANO. Jinak je to tvá volba, jestli budeš pokračovat, chtěl jsem napsat s grafikou, ale to nemůžu napsat, jelikož tento výtvor má do grafiky daleko. Uvidíš sám. :)

Link to comment
Share on other sites

Pokračuj dál. Jsme zvědaví jak se dál budeš vyvíjet.

 

Každopádně ti dopředu radím - hodně neznamená dobře. Pochop to tak, že hodně efektů nemusí znamenat že je to pěkné. Například to tvoje dílo je přeplácané hnusnýma základníma efektama, které se dotoho absolutně nehodí. Špatné písmo a nechutné barvy. Tohle je prostě kontrast proti kontrastu. Jako by jsi chtěl spojit ho*no s jablkem. To nejde. Barvy musí navzájem ladit a nesmí se navzájem rušit a svítit do očí.

 

No prostě nebudu se k tomu vyjadřovat. Jedná se o silně špatnou práci, což se ale od úplného začátečníka očekávat dá. A abych ti řekl pravdu, vyděl jsem větší sr*čky od začátečníků než je právě tohle.

 

Takže já ti říkám, zkus pokračovat a uvidíme. Zatím to šanci má, ale musíš odpouštět od stylu jaký jsi právě udělal. Pokud se ho budeš držet i u dalších 10 pracích, nemáš šanci na úspěch.

 

Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

fakt moc diky vsem cekal sem komenty typu di se zahrabat atd

me osobne se ten vytvor dost libi asi to bude tim ze je to prvni nebo nevim ale urcite na tom zamakam

Link to comment
Share on other sites

fakt moc diky vsem cekal sem komenty typu di se zahrabat atd

me osobne se ten vytvor dost libi asi to bude tim ze je to prvni nebo nevim ale urcite na tom zamakam

Tak určitě se ti libí, protože máš pocit, že si to dělal ty sám...:) jinak jsem taky chvíli přemýšlel, jestli to bereš opravdu jako banner, už i velikostně mi to tak nepřipadalo...:) Já hodnotit nebudu, protože do grafiky zastak nevidím, tak abych ti nějak nekřivdil a na druhou stranu zase nepřeháněl...:) Tak se taky připojím...GL :)

Link to comment
Share on other sites

Pokračuj dál. Jsme zvědaví jak se dál budeš vyvíjet.

 

Každopádně ti dopředu radím - hodně neznamená dobře. Pochop to tak, že hodně efektů nemusí znamenat že je to pěkné. Například to tvoje dílo je přeplácané hnusnýma základníma efektama, které se dotoho absolutně nehodí. Špatné písmo a nechutné barvy. Tohle je prostě kontrast proti kontrastu. Jako by jsi chtěl spojit ho*no s jablkem. To nejde. Barvy musí navzájem ladit a nesmí se navzájem rušit a svítit do očí.

 

No prostě nebudu se k tomu vyjadřovat. Jedná se o silně špatnou práci, což se ale od úplného začátečníka očekávat dá. A abych ti řekl pravdu, vyděl jsem větší sr*čky od začátečníků než je právě tohle.

 

Takže já ti říkám, zkus pokračovat a uvidíme. Zatím to šanci má, ale musíš odpouštět od stylu jaký jsi právě udělal. Pokud se ho budeš držet i u dalších 10 pracích, nemáš šanci na úspěch.

 

Hodně štěstí.

 

 

dá. A abych ti řekl pravdu, vyděl jsem větší sr*čky od začátečníků než je právě tohle.

 

 

LOl taka hrubka "Vyděl" xD

 

No jinak ten efekt se mi trochu líbí

 

efekt 7/10

fonty 0/10

barvy 0/10

 

Verdikt 3/10

Link to comment
Share on other sites

 

 

dá. A abych ti řekl pravdu, vyděl jsem větší sr*čky od začátečníků než je právě tohle.

 

 

LOl taka hrubka "Vyděl" xD

To jsi jako musel citovat celý můj text jen aby jsi mi řekl takovou hovadinu? Až budeš psát dlouhé texty každý den a to několik za sebou, zjistíš že chybu uděláš snadno... Jinak dál to nebudu rozvádět...

Link to comment
Share on other sites

Ingnition má pravdu, pokračuj dál, ale nechci vidět jak se budeš vyvíjet... Tohle to je strašně odfláknuté. Vypadá to jako když by jsi tomu nechtěl dát šmrnc, bez chuti něco s obrázkem udělat. Bez efekt až na ten kouř, který jde od kol. Texty, jak by jsi v Bledingu, jen odkřížkoval možnosti a nechal tak.

 

Máš ještě co dohánět :)

Link to comment
Share on other sites

no na prvni praci je to dobre

+5 = efekt url

+5 = efekt IP

-1 = pozadi je nejake kostrbate a nejake roztahle

-1 = Napis real city.tam si to pekne dosral no :d

 

8/10

Link to comment
Share on other sites

no na prvni praci je to dobre

+5 = efekt url

+5 = efekt IP

-1 = pozadi je nejake kostrbate a nejake roztahle

-1 = Napis real city.tam si to pekne dosral no :d

 

8/10

 

Už jen za ten nápis a pozadí bych dal -30, a efekty nic moc... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...