Jump to content

[MODERATORY] Petícia


Guest matoo

Recommended Posts

Táto petícia je založená z dôvodu že je fakt málo moderátorov : 5 ( 4 + chytrak )

A fóru je reg viac ako 4500 uživateľov .. aj keď 2000 tu už možno nechodí .. ale veľa krát tu nikto neni alebo nereagujú .. ( A Vtedy spamy , reklamy .. proste horor !!!!! )

Preto je petícia založená aby bolo aspoň o 10 moderátorov viacej :)

Viem , musí to schváliť chytrak ale fakt som si všimol že veľa ľudí sa tu nevie správať ..

Na chytrakovi samozrejme nechám voľbu koho by vybral ak by súhlasil ...

Takže chcem aby ste mi písali do SZ svoje meno ak chcete byť sem zapísaný ..

 

Petíciu som navrhol s Rockym ;)

 

Petícia :

matoo

RockY.Balboa

Mattsy

Pan Burns

Jakubes

ManSlayerX

Belzigangster

Kuba5

Danny

XxM4st3rxX

ToMMyT.H

D3nt1ey

kaze

Michael Scofield

Toma$

[bJ]hospoda96

Lurk

PeTr_AP]

klokan2222

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Já to řeknu asi takhle, krátce stručně.

 

Om3n - Fajn, člověk, rozumí to mu neměl sem sním defakto žádný problém, jen už sem nechodíš tak často, ale pořád tu si i někdy skrytý.

 

_SmK_ - Jeden z člověků, který když sem přišel zde na todle forum mě přivital dokonce i naše hovory na skype, no prostě dobrý člověk který mě nezklamal :) vážím si tě.Sice sem už taky nechodíš tolik, vím že u pawno.cz se nedá sedět 24 hodin deně, ale občas sem zajdeš i teď o víkendu si tu byl ;)

 

[bJ]boban88 - Fajn člověk, vždy mě pomohl a nenechal v nouzi, aktivita je zatím.

 

Marwin37 - Taky jeden z dobrých lidi, kterého si vážím, aktivita zatím je..

Link to comment
Share on other sites

Ty tomuto moc nechápeš :d

Ide o to že píšem tých čo sú za to aby niekto bol moderátorom .. nie tých ktorý majú byť .. tých ktorý by boli ak by to chytrák schválil si vybere sám chytrák .

Link to comment
Share on other sites

Chápem..Veď som napísal že súhlasim..Ale veď chytrák je tu minimum tak by to chcelo aj neaku anketu lebo pochybujem ze by vedel vybrať aktívnych,"inteligentných" modikov nraz..

Link to comment
Share on other sites

Podľa mna by sa sem stručne hodilo 8 moderátorov = 3 hodiny výpočtov cez prestávky ;) (aj teraz som v škole na matematickom krúžku :d) píšem SZ aj ked ma budete chcieť za pokus to stojí... predsa v linuxe a sekcí SA:MP by som strašne pomáhal, a ked prídem domov aj začnem ;)

Link to comment
Share on other sites

Taktiež som za ale dalsi moderátori by mohli byť nejaký skúsený (napr. Mattsy,david,atomas,čínska polievka,a viacery takýto skúsenejší )

Nechce sa mi vymenovavat všetkých dobrých ale všetci asi viete kto nato má a kto nie ;)

A ja som za!! ;)

Link to comment
Share on other sites

lol Jakubes - Styler takové děcko nedodělané, ani náhodou :d

 

 

Pan Burns = Ty sa kľudni ..... urobil ti teraz niečo? tak ho nerieš a neskáč doňho + tých viac adminov je to dobrá vec hlavne by som bol rád keby admini otvorili každý help topic a prečítali si ho a potom zohľadnili či má snahu takej blbosti pomocť alebo nie :d

 

Nap v tomto topicu si asi veľa ľudí urobí príspevky :d ( SPAM )

Link to comment
Share on other sites

lol Jakubes - Styler takové děcko nedodělané, ani náhodou :d

 

 

Pan Burns = Ty sa kľudni ..... urobil ti teraz niečo? tak ho nerieš a neskáč doňho + tých viac adminov je to dobrá vec hlavne by som bol rád keby admini otvorili každý help topic a prečítali si ho a potom zohľadnili či má snahu takej blbosti pomocť alebo nie :d

 

Nap v tomto topicu si asi veľa ľudí urobí príspevky :d ( SPAM )

Črnááááá :d :D :d :D :d dík za podporu xD Burns spravil som ti čosi? Keď skáčeš?

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

tak tie meena ma zabijaju :d :D navyse je to uplne zbytocne registrovanych moze byt aj milion ale uvedomte si ze denne je tu max 50 ludi a myslim ze na 50 ludi 5 moderatorov staci a my nejsme stroje ze mozme byt online 24 hodin denne takze ja osobne si myslim ze tato peticia nema buducnost ;)

Link to comment
Share on other sites

boban88":16aauutq]tak tie meena ma zabijaju :d :D navyse je to uplne zbytocne registrovanych moze byt aj milion ale uvedomte si ze denne je tu max 50 ludi a myslim ze na 50 ludi 5 moderatorov staci a my nejsme stroje ze mozme byt online 24 hodin denne takze ja osobne si myslim ze tato peticia nema buducnost ;)

Boban to nieje že tie mená majú byť moderátormi .. ide o to že chceme tý čo sú podpísaný že nech je viac moderátorov .. ale to nechám na chytrakovi koho vybere ... do toho ma už nič neni ..

Link to comment
Share on other sites

Om3n - Fajn, člověk, rozumí to mu neměl sem sním defakto žádný problém, jen už sem nechodíš tak často, ale pořád tu si i někdy skrytý.

 

tak s tímhle nesouhlasím! om3n je tu porad! jen to nedava najevo!

a jinak stim souhlasim....ale ne aby jich nabrali 20....2 NOVE TVARE BY STACILY ;)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...