Jump to content

Je nízká cena skutečně tak podezřelá?


lvalenta

Recommended Posts

  • Majitel
o tom serveru na zkousku sem ti chtel zrovna napsat ze by to nebyl spatnej napad.

Muj napad : vytvorit jeden server bez hesla a pak dat na hl stranku nebo nekam vyzkousejte si zdarma nasi administraci a server

 

Aby si každej přišel, vyzkoušel si mód a odešel že?

 

Jenže počítej s tím že většina těch co si kupujou servery mají věk 10-15 a těm to třeba nedochází takže berou to co je nejlevnější. A s větším postupem free hostingů je snad jasný že pokud nemáte hodně dobrých referencí (CrazyHost.cz) tak když už někdo chce za ten sa:mp server platit, tak půjde tam kde je osvědčená kvalita a nebude riskovat začínající hosting.

 

SA-MP Komunita jde s věkovým průměrem výš a výš! Je to poznat i tady na pawnu.. Rozhodně už tu není tolik dětí, jako bývalo.. Někteří zestárli a jiní šli brečet na CoD2/4/6/7.

 

uz si tu mal 1 temu a lockli ti to ty si iny idiot... uz ti om3n povedal ze to neni vase forum...

 

Tohle zavání diskriminací.. Ten lock om3na bych ještě skousl poprvé.. Bylo tam trochu SPAMu a FLAMEu.. Ale nevidím důvod proč lockovat tady tohle.. Vždyť to žádná pravidla neporušuje! Om3n akorát vždy příjde, zamkne co se mu nelíbí a zase odejde a pár dnů se neukáže..

 

diskusia ano ale neni cele forum len o tvojom sitnom hostingu co padne po par mesiacov lebo nezarobi ani ho*no

 

Celý fórum je hlavně o pawnu, který se tady taky rozebírá už málo.. Takže s timhle názorem si leda vytři prdel... Soudíš proto, že ty jsi takové kvality nebyl schopný dosáhnout (všichni víme o kvalitě frog hostingu) a vidíš, že je někdo nový lepší než ty.. Máš potřebu ho zarazit do země jako to udělala komunita tobě.. Chudáku :p

 

Tedka nezalezi na cene ale na linosti uzivatele pac naco myt server kdyz ho muzu mejt zadarmo? na pipni sice laguje ale mas server nebo kdyz mas verejku nebo si koupis vps a provozujes na tom jine veci napriklad u xelu(VPS) nevyplácí se dělat nové hostingy prostě CrazyHost se chytnul a hodně lidi tam bude pac maj jistotu ze to porad pojede! ;)

 

Jasně.. Tak, ale pokud chceš mít trochu víc kvality pro svoje hráče, tak si určitě nebudeš pořizovat pípátko.. Beru ho jako server na testování scriptů, ale na herní server určitě ne.. Hodně lidí zavrhuje CrazyHost kvůli lagům.. Já sám nemám zkušenosti, nikdy jsem u něj neměl server. Ale co vím, tak člověk nemá rád stereotyp (zvláště samci -> my jako muži, chlapci) a vyhledává něco nového co si musí ozkoušet.

 

Ale nač mít nekvalitní server zdarma, když mohou obětovat pár korun z kapesného měsíčně (když zaplatí na účet na rok, tak mají 2 měsíce zdarma) a mají skutečnou kvalitu, nemyslíš?

 

Všichni chtějí nízkou cenu, ale bojí se kvality, a tak jdou raději k freehostingu?

Tomu já prostě nerozumím.

 

Jako třeba já, nmám tolik peněz na to, abych si platil server! Proto radši žádný nemám, nebo žiju ze sponzoringu.. Scripty si testuju buď na lokále nebo při nejhorším na pípni..

 

No nevim, ale když tu napsal Madara s tim, že prodává svoji doménu, tak hned lock? A todle se zdá jako otázka, ale ty si tu tím děláš jakoby reklamu a dáváš vědět, že si nejlevnější? To se mi zdá o proti madarovi nespravedlivé ;)

 

Reklamu si tu nepřímo dělá hodně lidí.. A proti nim nic nemáš.. Ty jsi tu tky kdysi sral lidi svým klanem..

 

J ale směřuje k tomu hostingu ;) Nebo spíš ta myšlenka je k němu ;)

 

To je logická chyba! Nick zakladatele máš spojený s jeho hostingem tak to tvůj mozek bere jako reklamu.. Zamysli se nad tím a uvidíš, že mám pravdu.

 

Já sy myslím že dělat nové hostingy se u nás vyplatí, vždyť niní jsou u nás jen tři hostingy samp! Zbytečné se mi zdá třeba rozjíždět web hosting, kterých je u nás desítky. Ale k tématu nízká cena se mě osobně u (konkrétně) u vašeho hostingu podezdřelá nezdá, ale to je asi tím že jsem si tu už o vás lecos přečetl. Chápu že když někdo příjde poprvé na váš web a uvidí server za 35kč tak si asi řekne že to je fake.. (k tomu ale přispívá i nedotaženost webu (některé rubriky nevyplněny, podmínky bez interpunkce, balíček podivně popsán (např chybí počet npc atd..). Pak se nemůžete divit že objednávky přicházejí jen z pawna.cz kde už o vás lidi něco vědí. Ale až se to rozjede a web bude do posledního písmenka ok a vydrží vám váš přístup k zákazníkům (po prvním velkém úspěchu si neřeknete: oki teď na ně můžeme konečně začít sr*t :)) tak to můžete dotáhnout daleko.. toť můj značně subjektibní názor ...

 

Dávej si bacha na hrubky.. Máš jich tam jak nasráno..

A k tomu. Tři hostingy? Vím o dvou.. Třetí o kterém vím prý končí.. Je to frustrující vzhledem k hráčům, kteří díky freehostingům začali sázet na zkušenosti ostatních a nyní se bojí nakupovat od nových hostingů.. Právě proto, že na výběr je buď a nebo tak si radši koupí server u toho kdo slouží déle a má více zákazníků.. Laik si neuvědomí, že víc zákazníků = větší zátěž serveru, protože o tom nic neví.. A proto, zatím jen zkušenější hráči si koupí server u nového a prázdného hostingu.. Také lze očekávat, že se zargistruje plno "inspektorů", kteří si různými prostředky ověří kvalitu a profesionalitu hostingu.. Hlavně díky těmhle lidem, kteří se podělí s svými zkušenosti s ostatními, se začne obědnávat.. Takže hlavní reklamou je co nejvíc makat na tom při prvních měsících kdy si děláte reklamu (mluvím hlavně k vedení nových hostingů ne k tobě toxicu xD). Podle toho jak ste se ukázali po první zkušenosti si budete nést jméno dost dlouho.. Třeba xel.cz si při začátcích nesl jméno starého xelu, který byl upřímně totálně na ho*no.. Ale díky dobrému tahu vedoucích (a hlavně proto že to vedl Om3n, který zde byl oblíbený), kteří roznesli lákavou nabídku a fámu, že to není starý xel (zřejmě pod laickými nicky, šíříc informaci jak u nich mají server a je to paráda).

 

 

EDIT: Kurevsky velkej text OMG! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lukáš Valenta,

padlo to kvůli hlavnímu člověku, který měl hosting nastarosti. Dá se říct, že ze začátku to byl normální člověk, ale po těch 4 měsících se změnil k nepoznání a opravdu mi připadalo, jako kdybych toho člověka neznal. Poté jsme se pohádali což je většinou klasická věc, u čeho nějaký projekt krachne. Po té hádce jsem se rozhodl že už s ním nechci nijak spolupracovat ani nic mít a hosting jsem ukončil, byť bohužel na vrcholu své dobré éry. I dneska mi ještě chodí emaily, zda nebudeme obnovovat hosting...

 

Na druhou stranu jsem rád, že už nemusím mít nastarosti tak velkou zodpovědnost, ačkoliv se to ani zdát nemusí. Ale hostovat přes 120 zákazníků dá docela zabrat :)

Link to comment
Share on other sites

Ignition: Myslel jsem si něco podobného, díky za tvůjč as.

Ffredyk: Děkuji za tvé přispění do diskuse. K penězům - chápu, že někdo jich nemá hodně, ale 35kč při platbě na účet, resp. 29kč při platbě na rok, má dle mého i 11tiletý kluk z kapesného.. Nižší cena už opravdu nejde, jinak by nebyla ta kvalita a bylo by to jako starý xel.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ignition: Myslel jsem si něco podobného, díky za tvůjč as.

Ffredyk: Děkuji za tvé přispění do diskuse. K penězům - chápu, že někdo jich nemá hodně, ale 35kč při platbě na účet, resp. 29kč při platbě na rok, má dle mého i 11tiletý kluk z kapesného.. Nižší cena už opravdu nejde, jinak by nebyla ta kvalita a bylo by to jako starý xel.

 

Já jsem schopen platit pouze SMS.. Účet jsem zrušil -> žádný příjmy :d

Link to comment
Share on other sites

 

Já jsem schopen platit pouze SMS.. Účet jsem zrušil -> žádný příjmy :d

Sám dobře víš, že není problém si dojít na poštu a poslat to složenkou. Ano, připlatíš si 22 Kč za složenku ale pořád tě to vyjde levněji :) Ale chápu, není nad pohodlím poslat jednu SMS hezky z křesílka doma :d

Link to comment
Share on other sites

 

Já jsem schopen platit pouze SMS.. Účet jsem zrušil -> žádný příjmy :d

Sám dobře víš, že není problém si dojít na poštu a poslat to složenkou. Ano, připlatíš si 22 Kč za složenku ale pořád tě to vyjde levněji :) Ale chápu, není nad pohodlím poslat jednu SMS hezky z křesílka doma :d

Přesně tak.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

 

Já jsem schopen platit pouze SMS.. Účet jsem zrušil -> žádný příjmy :d

Sám dobře víš, že není problém si dojít na poštu a poslat to složenkou. Ano, připlatíš si 22 Kč za složenku ale pořád tě to vyjde levněji :) Ale chápu, není nad pohodlím poslat jednu SMS hezky z křesílka doma :d

 

Dobře.. Ok beru.. Sem lenoch...

Link to comment
Share on other sites

Guest Vidlak Toxx
Davide, jsem téhož názoru, ale právě kvůli cílovce 11-15 jsme vybrali nízkou cenu.. Řekni mi jednu věc, jak může být freehosting dostačující? Vždyť to vždycky padne..

 

jak si mozes byt tak isty? A to iste mozu hovorit aj o tvojom hostingu. Nezalezi na tom ci je plateny alebo free ale na VPSku a na pristupu administratora k hostingu

 

-- ned 19. pro 2010 22:27:09 --

 

Tedka nezalezi na cene ale na linosti uzivatele pac naco myt server kdyz ho muzu mejt zadarmo? na pipni sice laguje ale mas server nebo kdyz mas verejku nebo si koupis vps a provozujes na tom jine veci napriklad u xelu(VPS) nevyplácí se dělat nové hostingy prostě CrazyHost se chytnul a hodně lidi tam bude pac maj jistotu ze to porad pojede! ;)

Ale nač mít nekvalitní server zdarma, když mohou obětovat pár korun z kapesného měsíčně (když zaplatí na účet na rok, tak mají 2 měsíce zdarma) a mají skutečnou kvalitu, nemyslíš?

 

Všichni chtějí nízkou cenu, ale bojí se kvality, a tak jdou raději k freehostingu?

Tomu já prostě nerozumím.

 

No ja by som si osobne nekupil server na rok, tudis neviem co bude zajtra a to nie este za rok. No ak si zoberes ze na free hostingu mas mozno tak o 20 vetsi ping nez na platenom tak to je kazdemu jedno, a ved naco si platit za nieco co mas zadarmo? Ved to iste pdola mna robis aj ty, spustis cenu a povies si preco nejdete na lacnejsi hosting? Tak to uz mozu ist na free hosting, maju to v podstate jedno, server im pojde ci tak, ci tak.

Link to comment
Share on other sites

jak si mozes byt tak isty? A to iste mozu hovorit aj o tvojom hostingu. Nezalezi na tom ci je plateny alebo free ale na VPSku a na pristupu administratora k hostingu

No ja by som si osobne nekupil server na rok, tudis neviem co bude zajtra a to nie este za rok. No ak si zoberes ze na free hostingu mas mozno tak o 20 vetsi ping nez na platenom tak to je kazdemu jedno, a ved naco si platit za nieco co mas zadarmo? Ved to iste pdola mna robis aj ty, spustis cenu a povies si preco nejdete na lacnejsi hosting? Tak to uz mozu ist na free hosting, maju to v podstate jedno, server im pojde ci tak, ci tak.

Freehosting se nikdy neudrží, protože není z čeho. Tedy, pokud někdo nemá zájem to roky dotovat :-)

My se naopak udržíme, server bude nezatížený a rychlý, bez lagů (optej se našich klientů). Freehosting bude plný lagů, tam bych si fakt chtěl zahrát :-)

Link to comment
Share on other sites

V prvni rade tohle se neda srovnavat. Vetsina tech ceskych hostingu nikdy nebude hostovat velke servery, takze kvalita je hodne nepresny pojem. Ano, server za 35 CZK nikdy nebude lagovat, pokud tam bude nejvic 5-10 hracu. Kdybys ale mel za 35 CZK hostovat server, kde bude v denni spicce 250 hracu (tolik slotu za tu cenu nabizite), tak je to logicky ztratovy. Uvedom si ze nejdrazsi na celym serveru v takovem pripade neni RAM nebo CPU, ale bandwidth, tedy prenos dat (a ten NENI neomezeny, jak ti vetsina server hostingu rada rekne).

 

Podle me trh s poskytovanim hernich serveru pro SA-MP v CZ uz je totalne zlikvidovanej, jednak diky likvidacnim cenam nastavenym vetsinou amaterskych hostingu nebo tech freehostingu, jednak diky nediametralnimu rozhodovani CZ zakazniku, kteri chteji za malo penez (nebo jeste lepe zadarmo) hodne muziky a jeste k tomu jsou schopni platit jen takovou platebni metodou (sms), ze ktery ziskas ani ne polovinu odeslane castky. Ve vysledku tedy bude spousta tvoji usilovne prace, kterou do toho vlozis, ocenena v radech maximalne nekolika stokorun mesicne, a to jeste pri hodne velkem stesti.

 

Smysl by melo nasadit vysokou cenu a nabizet takovou kvalitu, o kterou budou mit zajem trochu vetsi servery, ale pro to tady neexistuje cilova skupina zakazniku, takze to postrada smysl.

 

My se dali také na tento marketingový trik, abychom byli "cool".

 

To neni marketingovy trik, to je overselling, ktery je treba v Anglii povazovan za trestny cin primo v obchodnim zakoniku.

 

ale 35kč při platbě na účet, resp. 29kč při platbě na rok, má dle mého i 11tiletý kluk z kapesného

 

Tady neni problem cena, ale to ze nemaji ucet. Naprosto drtiva vetsina zakazniku nema ucet, PayPal, Moneybookers a nic je nedonuti poslat penize postovni poukazkou.

Link to comment
Share on other sites

V prvni rade tohle se neda srovnavat. Vetsina tech ceskych hostingu nikdy nebude hostovat velke servery, takze kvalita je hodne nepresny pojem. Ano, server za 35 CZK nikdy nebude lagovat, pokud tam bude nejvic 5-10 hracu. Kdybys ale mel za 35 CZK hostovat server, kde bude v denni spicce 250 hracu (tolik slotu za tu cenu nabizite), tak je to logicky ztratovy. Uvedom si ze nejdrazsi na celym serveru v takovem pripade neni RAM nebo CPU, ale bandwidth, tedy prenos dat (a ten NENI neomezeny, jak ti vetsina server hostingu rada rekne).

Přenos dat je samozřejmě nejdražší. Nicméně tyto ceny našeho hostingu jsou prozatimní, jak jsme psali. Pokud bude více nákladů, pak o nějakém zdražení uvažovat budeme, ale to ukáže čas.

 

Podle me trh s poskytovanim hernich serveru pro SA-MP v CZ uz je totalne zlikvidovanej, jednak diky likvidacnim cenam nastavenym vetsinou amaterskych hostingu nebo tech freehostingu, jednak diky nediametralnimu rozhodovani CZ zakazniku, kteri chteji za malo penez hodne muziky a jeste k tomu jsou schopni platit jen takovou platebni metodou (sms), ze ktery ziskas ani ne polovinu odeslane castky. Ve vysledku tedy bude spousta tvoji usilovne prace, kterou do toho vlozis, ocenena v radech maximalne nekolika stokorun mesicne, a to jeste pri hodne velkem stesti.

S tímto se ztotožňuji. Nicméně vydělat se na těchto věcech ani nejde.

Smysl by melo nasadit vysokou cenu a nabizet takovou kvalitu, o kterou budou mit zajem trochu vetsi servery, ale pro to tady neexistuje cilova skupina zakazniku, takze to postrada smysl.

Souhlasím také. Ona vysoká kvalita za vysokou cenu v tuzemsku nejde.

 

My se dali také na tento marketingový trik, abychom byli "cool".

To neni marketingovy trik, to je overselling, ktery je treba v Anglii povazovan za trestny cin primo v obchodnim zakoniku.

Jak jsem psal, tyto ceny jsou na ukázku. Počítáme s tím, že někdo bude zatěžovat více a někdo méně. To se může později i odrazit na cenách - například ceny dle zatěžování u zátěžových módů, ale to vše je na dlouhé rozvažování, aby se to vyplatilo a zároveň, aby to bylo stále zajímavé pro klienty.

Nízká cena, vysoká kvalita. Této ceny se budeme snažit držet a budeme to tak dělat.

 

ale 35kč při platbě na účet, resp. 29kč při platbě na rok, má dle mého i 11tiletý kluk z kapesného

Tady neni problem cena, ale to ze nemaji ucet. Naprosto drtiva vetsina zakazniku nema ucet, PayPal, Moneybookers a nic je nedonuti poslat penize postovni poukazkou.

Nevím, kde je problém chodit na poštu. Slušně pozdravit, vyplnit papírek, vložit ho tam, zaplatit a rozloučit se :-) Já na poštu chodil už v 11ti, takže nevím, proč by to měl být problém pro jiné.

A nebo se domluví s rodiči. To je snad takový problém?

Link to comment
Share on other sites

Kdyz pak budes zpetne menit cenu pro nektere zakazniky, tak to bude tak trochu podvod, nemyslis? Protoze nekoho k vam nalakate za cenu 35 CZK, a pak mu reknete, ze ma platit treba 100 CZK mesicne, na zaklade nepruhledneho systemu urcovani ceny. Tohle podle me neni spravny pristup.

 

Nejvetsi problem CZ zakazniku je, ze chteji spoustu slotu, ktery nevyuzijou. Podle me by byla ferova cena 35 CZK treba za 10 slotu, protoze vetsina serveru stejne ani nebude mit nikdy tolik hracu. A pokud by meli vic jak 10 hracu denne, tak verim, ze se mezi nimi najde nekdo, kdo na provoz serveru par korun prispeje. Takto nastavene ceny by pak byly spravedlive ke vsem, kazdy platil umernou castku poctu slotu (a tedy i zatizeni serveru), kterou skutecne spotrebuje a kazdy by vedel, ze je to cena konecna, kterou mu hosting v zadnem pripade nebude podivne zvysovat.

 

Jenze tohle nikdy nikomu nevysvetlis, protoze pro vetsinu piskotu je pohodlnejsi si predplatit 500 slotu za par korun nebo dokonce zadarmo, a mysli si jak maji vyhrano.

 

Nevím, kde je problém chodit na poštu. Slušně pozdravit, vyplnit papírek, vložit ho tam, zaplatit a rozloučit se Já na poštu chodil už v 11ti, takže nevím, proč by to měl být problém pro jiné.

A nebo se domluví s rodiči. To je snad takový problém?

 

Me to psat nemusis. Ja ti garantuju ze na postu nikoho nedotahnes a ze malokdo umi slozenku spravne vyplnit. Rodice tech "zakazniku" vetsinou nepodporujou takto vyhozene penize, takze nemuzes predpokladat, ze nekomu pomuzou s vyplnenim slozenky a nebo ze jim dokonce zaplati ty penize z vlastniho uctu.

Link to comment
Share on other sites

Kdyz pak budes zpetne menit cenu pro nektere zakazniky, tak to bude tak trochu podvod, nemyslis? Protoze nekoho k vam nalakate za cenu 35 CZK, a pak mu reknete, ze ma platit treba 100 CZK mesicne, na zaklade nepruhledneho systemu urcovani ceny. Tohle podle me neni spravny pristup.

Nejde o podvod. Případné zdražení by bylo až v březnu 2011 a opravdu ho nechceme zavést, pouze v krajní nouzi.

 

Nejvetsi problem CZ zakazniku je, ze chteji spoustu slotu, ktery nevyuzijou. Podle me by byla ferova cena 35 CZK treba za 10 slotu, protoze vetsina serveru stejne ani nebude mit nikdy tolik hracu. A pokud by meli vic jak 10 hracu denne, tak verim, ze se mezi nimi najde nekdo, kdo na provoz serveru par korun prispeje. Takto nastavene ceny by pak byly spravedlive ke vsem, kazdy platil umernou castku poctu slotu (a tedy i zatizeni serveru), kterou skutecne spotrebuje a kazdy by vedel, ze je to cena konecna, kterou mu hosting v zadnem pripade nebude podivne zvysovat.

 

Jenze tohle nikdy nikomu nevysvetlis, protoze pro vetsinu piskotu je pohodlnejsi si predplatit 500 slotu za par korun nebo dokonce zadarmo, a mysli si jak maji vyhrano.

+1

 

Nevím, kde je problém chodit na poštu. Slušně pozdravit, vyplnit papírek, vložit ho tam, zaplatit a rozloučit se Já na poštu chodil už v 11ti, takže nevím, proč by to měl být problém pro jiné.

A nebo se domluví s rodiči. To je snad takový problém?

Me to psat nemusis. Ja ti garantuju ze na postu nikoho nedotahnes a ze malokdo umi slozenku spravne vyplnit. Rodice tech "zakazniku" vetsinou nepodporujou takto vyhozene penize, takze nemuzes predpokladat, ze nekomu pomuzou s vyplnenim slozenky a nebo ze jim dokonce zaplati ty penize z vlastniho uctu.

Ale na poště jim poradí, pokud neví, jak na to..

Link to comment
Share on other sites

Nemusi to byt nutne podvod, ale celkove to neni primy pristup k zakaznikovi. Protoze musis uvazovat z pohledu zakaznika - nalakas ho cenou 35 CZK, nekolik mesicu mu pojede server, zacnou tam treba chodit hraci, adresu serveru pracne vypise na ruzne webove stranky. A pak prijde zdrazeni, treba takove, jake si ten zakaznik nebude moct dovolit ustat (a muze skutecne rozhodovat i tech par korun). Zakaznik se pak bude moct rozhodnout, jestli zahodit vsechnu praci vlozenou do zviditelnovani sveho serveru a prejit k jinemu levnejsimu hostingu a nebo pristoupit na zvyseni ceny, coz muze ale nekomu z tech zakazniku prijit klidne jako vyderactstvi. Proto doporucuju s timhle opatrne.

 

Ale na poště jim poradí, pokud neví, jak na to..

 

Jak uz jsem psal, me to vysvetlovat nemusis. Ty se totiz nedokazes vzit do role zakaznika. Tak zkusime malou analogii, az budes podavat danove priznani, posles ho pohodlne behem 2 minut pres danovy portal na webu, a nebo se potahnes na financak, kde budes stat hodne dlouhou frontu a celkove to bude cely zbytecne otravny? Racionalne uvazujici zakaznik radeji odesle behem ani ne minuty jednu textovku, nez aby se tahnul nekam na postu, kdyz navic presne nevi, co a jak tam ma udelat.

 

Chyba je nicmene v uvazovani zakazniku, kteri se az moc spolehaji na platby pomoci placenych sms (to jinde v zahranici neni). A dalsi chyba je v monopolnim postaveni operatoru (nebo klidne tomu rikejme kartel), kteri si vubec dovoli uctovat si takove velke provize na ukor prijemce konecne platby. Ty ani nevis jak velky lobby je ted v pohybu, aby byly konecne zavedeny placene sms az do vyse 999 CZK, protoze operatori si uvedomujou, jak vysokej obrat tenhle byznys prinasi a to bez zadnych vetsich nakladu nebo snahy z jejich strany.

Link to comment
Share on other sites

Nemusi to byt nutne podvod, ale celkove to neni primy pristup k zakaznikovi. Protoze musis uvazovat z pohledu zakaznika - nalakas ho cenou 35 CZK, nekolik mesicu mu pojede server, zacnou tam treba chodit hraci, adresu serveru pracne vypise na ruzne webove stranky. A pak prijde zdrazeni, treba takove, jake si ten zakaznik nebude moct dovolit ustat (a muze skutecne rozhodovat i tech par korun). Zakaznik se pak bude moct rozhodnout, jestli zahodit vsechnu praci vlozenou do zviditelnovani sveho serveru a prejit knekomu jinemu, a nebo pristoupit na zvyseni ceny, coz muze ale nekomu prijit jako vyderactstvi. Proto doporucuju s timhle opatrne.

Zdražování neplánujeme, pokud to nebude fakt nutné.

 

Ale na poště jim poradí, pokud neví, jak na to..

Jak uz jsem psal, me to vysvetlovat nemusis. Ty se totiz nedokazes vzit do role zakaznika. Tak zkusime malou analogii, az budes podavat danove priznani, posles ho pohodlne behem 2 minut pres danovy portal na webu, a nebo se potahnes na financak, kde budes stat hodne dlouhou frontu a celkove to bude cely zbytecne otravny? Racionalne uvazujici zakaznik radeji odesle behem ani ne minuty jednu textovku, nez aby se tahnul nekam na postu, kdyz navic presne nevi, co a jak tam ma udelat.

Na poště je to otázka 3 minut.

PS: Já jako racionálně myslící člověk vidím rozdíl mezi náklady. Pokud mě nebude nic stát navíc daňové přiznání přes web, tak ho tak podám.. ale pokud mě bude smska stát víc jak dvojnásob, tak to pardón, ale to těch deset minut i s cestou obětuju.

 

Chyba je nicmene v uvazovani zakazniku, kteri se az moc spolehaji na platby pomoci placenych sms (to jinde v zahranici neni). A dalsi chyba je na monopolistickem postaveni operatoru, kteri si vubec dovoli uctovat si takove velke provize na ukor prijemce konecne platby. Ty ani nevis jak velky lobby je ted v pohybu, aby byly konecne zavedeny placene sms az do vyse 999 CZK, protoze operatori si uvedomujou, jak vysokej obrat tenhle byznys prinasi a to bez zadny vetsich nakladu nebo snahy z jejich strany.

Souhlasím.

Link to comment
Share on other sites

Lukáši ale stejně přez tu SMS je to docela drahé, ale tak zase to beru tak že z SMSKY máte defakto houby když vám někdo pošle a obědná si server pomocí SMS..

Oproti CrazyHostu ne.

Oproti Xelu ano, ale vem si, že oni mají z smsek stejné procento jako my.. tak si představ, jak to asi musí vypadat, když u nich to je ještě za méně než za 35kč :-)

Link to comment
Share on other sites

Jasný samozřejmě chápu, proto sem to taky napsal tak jak sem to napsal.

 

Teď máte uvás nějaké předvánoční slevy?

 

Zajimalo by mě jestli by váš hosting ustál např server se 150 hráči deně, a bez lagů hlavně, jelikož to by musel být dost kvalitní aby todle ustál.

Link to comment
Share on other sites

Jasný samozřejmě chápu, proto sem to taky napsal tak jak sem to napsal.

 

Teď máte uvás nějaké předvánoční slevy?

 

Zajimalo by mě jestli by váš hosting ustál např server se 150 hráči deně, a bez lagů hlavně, jelikož to by musel být dost kvalitní aby todle ustál.

Předvánoční sleva-akce při koupi na 6 měsíců měsíc zdarma (a zaplacení)

Při koupi na 12 dostanete 2 měsíce zdarma.

 

Každý sedmý dostane hosting zdarma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...