Jump to content

Je nízká cena skutečně tak podezřelá?


lvalenta

Recommended Posts

boban88":368wbeay]to len preto ze ste lacnejsi otrosku to su tie deti pre nich je najlepsi ten host kde je najmensia cena

Nezáleži na ceně, ale na výkonu a kvalitě hostingu, jinak Lukáší stále si mě neodpověděl na tuto otázku "Zajimalo by mě jestli by váš hosting ustál např server se 150 hráči deně, a bez lagů hlavně, jelikož to by musel být dost kvalitní aby todle ustál."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

boban88":3qzowuiq]to len preto ze ste lacnejsi otrosku to su tie deti pre nich je najlepsi ten host kde je najmensia cena

Nezáleži na ceně, ale na výkonu a kvalitě hostingu, jinak Lukáší stále si mě neodpověděl na tuto otázku "Zajimalo by mě jestli by váš hosting ustál např server se 150 hráči deně, a bez lagů hlavně, jelikož to by musel být dost kvalitní aby todle ustál."

Ustál. Samozřejmě zaleželo by na módu - aby tam bylo 150 hráčů, tam musí být spousta blbůstek, které by hráče zabavily.. takže ano, je to možné, ale je otázka zatěžování.

 

boban88":3qzowuiq]to len preto ze ste lacnejsi otrosku to su tie deti pre nich je najlepsi ten host kde je najmensia cena

I kvalita je lepší než u crazyhostu, co říkají.

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
boban88":1ss8tggs]no kvalita je jednoznacne lepsia na CH

Jak to můžeš tvrdit mi prosím pověz,když jsi u nás neměl server? :) Lezeš takhle někomu do zadku ? (bez urážky)

jak vies ze namam u vas server ?

Link to comment
Share on other sites

boban88":2ilwfwrt]
boban88":2ilwfwrt]no kvalita je jednoznacne lepsia na CH

Jak to můžeš tvrdit mi prosím pověz,když jsi u nás neměl server? :) Lezeš takhle někomu do zadku ? (bez urážky)

jak vies ze namam u vas server ?

To se mě libí, nezkusí a hned říká jak je ten hosting na houby a podobně.

Link to comment
Share on other sites

boban88":1ip4f760]
boban88":1ip4f760]no kvalita je jednoznacne lepsia na CH

Jak to můžeš tvrdit mi prosím pověz,když jsi u nás neměl server? :) Lezeš takhle někomu do zadku ? (bez urážky)

jak vies ze namam u vas server ?

Protože žádný z klientů si nestěžuje, ba naopak tvrdí že kvalita je lepší. Jde to i logicky odvodit pomyslným grafem - čím více stoupá osa serverů tím více klesá osa kvality. Jsme poměrně nový,nezatížený hosting,proto ta osa kvality u nás je vysoko.

Link to comment
Share on other sites

boban88":1cbky113]

Jak to můžeš tvrdit mi prosím pověz,když jsi u nás neměl server? :) Lezeš takhle někomu do zadku ? (bez urážky)

jak vies ze namam u vas server ?

Protože žádný z klientů si nestěžuje, ba naopak tvrdí že kvalita je lepší. Jde to i logicky odvodit pomyslný graf - čím více stoupá osa serverů tím více klesá osa kvality. Jsme poměrně nový,nezatížený hosting,proto ta osa kvality u nás je vysoko.

A v případě začátku zkomírání kvality okamžitě kupujeme lepší konfiguraci.

Link to comment
Share on other sites

boban88":2rvpj7w1]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Nepadne, protože koupíme lepší konfiguraci. Ještě něco tam máš?

Link to comment
Share on other sites

boban88":2fvvlx4t]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Předtím jsi tvrdil že máme kvalitu špatnou teď , a nyní tvrdíš někam do budoucna? :hehe: Asi doopravdy jen lezeš někomu do zadku, aspoň mi to tak připadá z tvých příspěvků.

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
boban88":99ms0mel]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Nepadne, protože koupíme lepší konfiguraci. Ještě něco tam máš?

no lenze tym padom zrejme aj zdvihnete cenu aby ste nieco zarobili = drahsie + onicom

Link to comment
Share on other sites

Bože můj, tady už se řeší takový kraviny... Kdo chce, koupí. Kdo nechce, koupí jinde.

 

Je potřeba to dál řešit? Nízká cena je pro někoho podezřelá, pro někoho naopak ne a pro někoho je to možnost si koupit něco, co by za normálních okolností nemohl.

 

Sám si Lukáši říkal, že tohle není mířeno na tvuj hosting. Jenže posledních 4 stránkách se nic jiného, než tvůj hosting neřeší :)

 

Já si myslím, že tahle debata už nemá smysl a pokud chceš nahnat nové zákazníky, rozhodně to nebude na forech s topicama typu, jestli je cena skutečně podezřelá. Vím, že to ani tak nemyslíš ale v tomhle okamžiku to už takhle vypadá a nevidím důvod furt řešit jednu a tu samou věc, kterou tu už probíráte 4 stránky.

 

Myslím že normální lidi už k této otázce svůj postoj řekli, zbytek je OT mířený přímo na tvůj hosting a neřešíte tu nic jiného než kvalitu. Myslím, že od tak krátkého spuštění očekáváš moc. Není možné aby tvůj hosting byl slavný hned po prvním dni spuštění. Je to hloupost.

 

Díky za pozornost "albino"

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
boban88":1yv8mzyu]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Předtím jsi tvrdil že máme kvalitu špatnou teď , a nyní tvrdíš někam do budoucna? :hehe: Asi doopravdy jen lezeš někomu do zadku, aspoň mi to tak připadá z tvých příspěvků.

ja som nepovedal ze mate zlu kvalitu ale ze lepsiu jak CH nemate

Link to comment
Share on other sites

boban88":pwyyuyga]
boban88":pwyyuyga]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Nepadne, protože koupíme lepší konfiguraci. Ještě něco tam máš?

no lenze tym padom zrejme aj zdvihnete cenu aby ste nieco zarobili = drahsie + onicom

Ty tvoje moudra bobane :d vlez prdelka jednoduše ;)

Link to comment
Share on other sites

boban88":2f018dza]
boban88":2f018dza]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Nepadne, protože koupíme lepší konfiguraci. Ještě něco tam máš?

no lenze tym padom zrejme aj zdvihnete cenu aby ste nieco zarobili = drahsie + onicom

Nechápeš.

Více klientů = Více peněz

Více peněz = možnost vyšších nákladů

Vyšší náklady = větší kvalita serveru

 

Ještě něco?

 

 

Bože můj, tady už se řeší takový kraviny... Kdo chce, koupí. Kdo nechce, koupí jinde.

 

Je potřeba to dál řešit? Nízká cena je pro někoho podezřelá, pro někoho naopak ne a pro někoho je to možnost si koupit něco, co by za normálních okolností nemohl.

 

Sám si Lukáši říkal, že tohle není mířeno na tvuj hosting. Jenže posledních 4 stránkách se nic jiného, než tvůj hosting neřeší :)

 

Já si myslím, že tahle debata už nemá smysl a pokud chceš nahnat nové zákazníky, rozhodně to nebude na forech s topicama typu, jestli je cena skutečně podezřelá. Vím, že to ani tak nemyslíš ale v tomhle okamžiku to už takhle vypadá a nevidím důvod furt řešit jednu a tu samou věc, kterou tu už probíráte 4 stránky.

 

Myslím že normální lidi už k této otázce svůj postoj řekli, zbytek je OT mířený přímo na tvůj hosting a neřešíte tu nic jiného než kvalitu. Myslím, že od tak krátkého spuštění očekáváš moc. Není možné aby tvůj hosting byl slavný hned po prvním dni spuštění. Je to hloupost.

 

Díky za pozornost "albino"

+1, souhlasím s tebou.

 

 

boban88":2f018dza]
boban88":2f018dza]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Předtím jsi tvrdil že máme kvalitu špatnou teď , a nyní tvrdíš někam do budoucna? :hehe: Asi doopravdy jen lezeš někomu do zadku, aspoň mi to tak připadá z tvých příspěvků.

ja som nepovedal ze mate zlu kvalitu ale ze lepsiu jak CH nemate

Zvláštní, že všichni říkají něco jiného.

 

Nemá cenu tě řešit a kazit si den :-)

Link to comment
Share on other sites

boban88":2tx8zuye]
boban88":2tx8zuye]no mozno teraz mate dobru kvalitu lenze si porovnajte kolko mate vy serverov a kolko CH kebyze mate tolko isto jak oni tak vasa kvalita rapidne padne dole

Nepadne, protože koupíme lepší konfiguraci. Ještě něco tam máš?

no lenze tym padom zrejme aj zdvihnete cenu aby ste nieco zarobili = drahsie + onicom

Jak již psal kolega , kdyby se cena měla zvednout tak jen nepatrně. Nemáme v plánu zvednou cenu do kosmických rozměrů a zahnat klienty do kouta. To zvýšení bude jen párkorunové. :) Máš ještě nějaká další "seriozní" fakta proč nás pomluvit? :hehe:

Navíc proč se pořád srovnávat s CH? Jdeme vlastní cestou

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

Ty tvoje moudra bobane :d vlez prdelka jednoduše ;)

pravy sa ozval a komu by som asi liezol do prdele myslis daffymu ??? preco by som to asi robil ja uz server na CH nemam mam na svojej verejnej IP a ne z dovodu zleho hostu ale stoho ze potrebujem 2 pluginy a tam sa neda a z CH som bol spokojny

Link to comment
Share on other sites

Vraťme se nyní k tématu a necháme hostingy stranou.

Počkat, ale proč se furt boban obrací na CH ?

 

Nevím co vás sním furt porovnává..

Co je dneska nejlepší to může být zítra jen pouhá minulost .. Každý jde svou vlastní cestou,má svoje plány a nemá cenu se nějak míchat dohromady.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...