Jump to content

gamemode Prison FoxRiver v4


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obnovuji tento topic, na v4 práce pokračují a můžete se na něj těšit již brzy. Jo a smete tuhle radoby konkurenci o kterou se tu někteří pokoušejí ;)

 

Hh takze sem te nakopl kupredu co? HEZKY MI PODĚKUJ :d

Jo a díky že mám na NTP foru BAN za to že sem nic neudělal :)

 

PS: NA TO ABYCH SE DOSTAL NA NTP FORUM ME NEJAKEJ BAN NEZASTAVI TAKZE BUD V POHODE ;)

Link to comment
Share on other sites

hospoda96":3c3mleal]až bude new příjdu se juknout :)

Určitě nebudeš sám, samp už jsem docela dost dlouho nehrál. První verze PFR byla zatím nejlepší uvidíme jaká bude další verze protože ta co je teď není vůbec dobrá prostě ta minule byla lepší tak prosím nějaké bližší datum :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to sa teším.. :d Len ma nebaví znova nahrávať body keď si zmením body.. :d

Nápady dobré len vám to trošku trvalo chalani.. :d

 

 

A fakt tá stará úplne prvá Veznica a verzia bola best.. :d

 

:rap2: :rap2: Common Common :rap2: :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Nebudu určovat přesný datum, ale zatím to vidím v řádu 2-3 měsíců.

 

Čekání za to stojí, využíváme nové objekty 0.3c a pokud dobře počítám 5 odlišných možností útěků.

 

To itachi: Ne, tobe se zatim akorat smeju, dostal jsem k sobe jeste jednoho pawnera takze bysme na tom mohli makat rychleji. Uzamknu v4 topic pro návštěvníky a mas po kopirovani a novinkach.

Link to comment
Share on other sites

No nevím jak tebe, ale tendle mod mě nikdy moc nelákal, vždy to jen jen o pár dnech hraní a pak to člověka přestane bavit, máš to defakto pořád dokola, jestli tam budeš mít hráče ať sou, mě to nic neříká pouze píšu svůj názor, taky sem dělal něco podobného, ještě nedodělal..

Link to comment
Share on other sites

itachi mohl by jsi laskavě přestat s tím offtopicem, ten tvůj podpis vzdycky zaplni pulku stranky. Mlč prosím.

 

PS. zacli jsme postupne upravovat vsechny mapy veznice. Screeny nezverejnime, chceme se ubranit vsem kopiim.

Link to comment
Share on other sites

Obnovuji tento topic, na v4 práce pokračují a můžete se na něj těšit již brzy. Jo a smete tuhle radoby konkurenci o kterou se tu někteří pokoušejí ;)

 

 

jenže jak můžete brát nekoho jako konkurenci když vy už vtom máte dlouhodobou zkušenost a lidi který jinam nepudou

Link to comment
Share on other sites

Konkurencia je vždy, každú chvíľu si niekto môže zmyslieť že ide vytvoriť mód (mapu..) na väzenie. A keby sa sem uverejňovali obrázky, nejaké lamy (ako napr. Itachi) by to urobili podľa toho. Tak si počkajte až bude mód hotový :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...