Jump to content

[FINÁLE]Česko:Rusko


Topina

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

killer":3rqqzj87]kur** drzal som rusom ale na konci vam dobre dali ;)

jezis ten jeden gól 37 sekund před koncem ..... lepší by byl 35 sekund protože to by jsme měli celý tým na ledě a goool do prazdne branky xD

Link to comment
Share on other sites

killer":1txg4j7y]kur** drzal som rusom ale na konci vam dobre dali ;)

jezis ten jeden gól 37 sekund před koncem ..... lepší by byl 35 sekund protože to by jsme měli celý tým na ledě a goool do prazdne branky xD

:d ked rusi dostali 1 gol po 20 sekundach tak uz ich to nasralo aj psychicky oni su dobry rusi vedia dobre sa bruslit hlavne Oveckin najviac zahral ale no co uz ste majstri :d

Link to comment
Share on other sites

hej lidi já koukal jak šli do šaten atd.. a rusáci na ledě když si jely pro stříbro uplně nasraně jako oni mu to daly na krk a on si to sundal co je ot za úctu za 2.místo.Rusové sou zvyklí vyhrávat no.Dříve v 20století když jsme byly okupováni rusákama,tak naše hokejisty uvěznily páč sme snima měli jet na mistrovství a oni věděly že by sme vyhraly oni musí totiž vždy vyhrát jinak nebudou nikdy spokojeny

 

a to hrály 6 na 3

 

Si to skoukněte znova dostáva pohár a hned ho nikam zahodí i jejich trenér dostane edajly a hned ji sundá a položí jí někam ničeho si neváží zmrd* posran* si myslí že sou nejlepší

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
ale oni nám nezastaví plyn sou podepsané smlouvy na mnoho let a zaplacene.ale bál bych se že bude valka páč rusko je nejpočetnější stát

 

Lol valka kuli hokeji... Vrat se do reality boze...

Link to comment
Share on other sites

Hej ty nevíš co oni sou asi schopny co? asi proč nám unesly politiky a nechaly je podepsat smlouvu že nás budou okupovat jinak je zabijou.asi kvůly tomu že sme měly být zase mistři ale oni musí být nejlepší

Link to comment
Share on other sites

topina to zabil,chlape ty seš hodně směšnej ;)

Jo aha,Kanadu už vlastně zničili aj s Aljaškou po těch všech prohrách ,komedie chlape,komedie :x

 

Jinak mě celkem baví číst komenty závistivých sLOWáků..Prej kdybyste neměli mladý hráče. A co sme měli my ??!! Hráče z extraligy a málo koho z NHL když se všichni vymluvili! Takže žádný vyhovorky,ste prostě low :) Lépe řečeno "Ste ako kvalitný dvd prehrávač..Prehrajete všetko!" A ta výhra se Švédskem nebyla štěstí,ale umění dávat goly i v takových situacích !

Link to comment
Share on other sites

Moc do hokeje nejsem ale že jsme mistři světa tak to mě potěšilo. Navíc jak řekl tyran, "Slováci jsou závistiví" prostě na to nemáte tak sem přestaňte psát ty výmluvy :) My jsme se snažili ale jak jsem viděl vás tak jsem si myslel že máte sotva na krajský přebor :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...