Jump to content

[FINÁLE]Česko:Rusko


Topina

Recommended Posts

Vím je to off topik ale vím že je to užasná chvíle a užasní fandove tak proto zvu fanoušky česka a ruska vás zvu na server Ventrilo který je upraven pro toto finále.Je to vnt 2.1.4 a zde mate odkaz k downloadu pokud ho nemáte-http://www.soe.cz/download/203-ventrilo.html

 

IP-85.25.236.158

PORT-3789

 

Všichni jsou zváni.Založil sem to proto at se můžeme podělit o pocity...(vnt je na volání).A Ať společně můžeme řvát GóóóóL!

 

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bylo by krásné kdybychom vyhráli..

bylo by krásné kdyby mi šla telka..

Nejde ti telka? nevadí kamarádi ti na ventrilu sdělí své pocity ústně

Link to comment
Share on other sites

bylo by krásné kdybychom vyhráli..

bylo by krásné kdyby mi šla telka..

Nejde ti telka? nevadí kamarádi ti na ventrilu sdělí své pocity ústně

Děte radsi na skype a puste kameru na televizku :d

Link to comment
Share on other sites

Neznamená že když SK vypadlo tak že my prohrajem :p:d

 

-- ned 23. kvě 2010 19:29:43 --

 

já tam určitě dojdu..od kolikati tam budeš Topino?

Link to comment
Share on other sites

co bi si cakal ked tam mame vsetko mladych hracov.... keby pridu poriadni slovensky hokejisti tak by sme tam boli namiesto cechov :d

 

my tama též nemáme zrovna extra dobré hráče :d

Link to comment
Share on other sites

no sak Slovaci tam jazdili po lade jak keby sa chystale do dvochodku "lol"

ale ked prídu staré kádre xD "hosa & company" tak važne by sme boli namiesto cechov ako hovoril Mischino19

Link to comment
Share on other sites

co bi si cakal ked tam mame vsetko mladych hracov.... keby pridu poriadni slovensky hokejisti tak by sme tam boli namiesto cechov :d

 

my tama též nemáme zrovna extra dobré hráče :d

 

 

 

ale lepsich ako mi

Link to comment
Share on other sites

Lol každý slovák se jenom vymlouvá že mají blbý tým :d..my take nemáme EXTRA tým..všechno sou to začátečníci..kromě Jágra , Vokouna a ROlinka..

Link to comment
Share on other sites

co bi si cakal ked tam mame vsetko mladych hracov.... keby pridu poriadni slovensky hokejisti tak by sme tam boli namiesto cechov :d

 

my tama též nemáme zrovna extra dobré hráče :d

 

 

 

ale lepsich ako mi

 

njn ty nasi aaaaaaaaaaaa tie krasne vysledky 6:0 atd omfg :d som uz ani dalej nekukal

Link to comment
Share on other sites

Změna slováci nejsou zváni páč závidej (néé kecáám mužete tam).Tak nezávidte OMG nemužete se stim srovnat že ste nikde mezi USA a kazakstánem no :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

lol no vydite ze uz aj cesko pije Redbul :) (mohli by cesi vyhrat) "Redbul ti dáva krídla"

ps(slováci /hokejisti/ sú mantaví a preto nie sme ani medzi 8... ) kebyze hraju ako 1. tri zápasi tak mozno sme medzi 8

Link to comment
Share on other sites

bylo by krásné kdybychom vyhráli. Ale jak jsem již včera řekl. Včera výhrou nad Švédskem jsme vyhráli 2. Místo... Oslavujme Stříbro ;) ...

 

jj mas pravdu , rusove jsou silni.... Ovechkin,Malkin,Kovalchuk....atd...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...