Jump to content

1hp + download


癌癌癌

Recommended Posts

good GM

 

 

Hmm dík.... :d

 

 

- Přidan TextDraw, který říká jaká je mapa - z duvodu toho, že ještě nejsou jiné mapy tak to zobrazuje jestli je 1hp - Den / Noc ... (day/night)

- Každych 5 minut se mení Den na Noc a naopak.

- Spectator 2D mode dodelam do vecera sem moc linej

- Pridan TextDraw ktery vam řika aby jste zmačkli SPAWN :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Update 15.4.2010 20:34:

 

- Přidan spectator mode 2D ... pokud již nechcete být spectator poté použijte /change přikaz :) a vyberte si team.

 

-- čtv 15. dub 2010 20:41:06 --

 

Screenshot: http://img228.imageshack.us/img228/7019/samp019p.png

 

Proč je to takhle divně? Protože jinak to GTA nepodporuje řekl mi to sam velky Seif ;):d

Link to comment
Share on other sites

Podte tam nekdo, nudim se :d

 

Sry, šel bych .... hral sem CS ....

 

 

 

Přidana anketa:

 

Chcete aby byla mapa rozdelena na Knife a Katana (jako je den a noc tak by přibylo Knife A katana)

Link to comment
Share on other sites

Update 10:14 - 18. dubna 2010

 

 

Tak jsem přidal textdraw se skore pod ukazetel peněz.

Přidam ještě umrtí.

 

Poté podle výsledku ankety až bude čas (dnes ne) přidám přepínání "mapy" na "katana" a "knife" :)

 

GL&HF

Link to comment
Share on other sites

Machu, takže tvuj první mod hotov? se máš, já ještě neudělal žádnej :(

Musim něco maleho nakodovat...

jinak zdrojak je docela peknej, ale jak vytváříš tolik textdrawů, nejlepší je vytvořit mu to po připojení a pak ten textdraw smazat....

Link to comment
Share on other sites

jedina prasarna co v tom pawnu je ze tam nechal ty publici co nepouziva....i to zatezuje mod...ale jinak bych si pral aby nejak takhle vypadalo pawno Zombies Ery :d

Link to comment
Share on other sites

Machu, takže tvuj první mod hotov? se máš, já ještě neudělal žádnej :(

Musim něco maleho nakodovat...

jinak zdrojak je docela peknej, ale jak vytváříš tolik textdrawů, nejlepší je vytvořit mu to po připojení a pak ten textdraw smazat....

 

 

Je to jedno nemam jich tolik .... myslim že maximum je 2000 a zobrazenejch 96 ... určitě tam toho nemam nad 500 ;) ... proto je jen 50slotu :) k čemu 500? když tam přišlo nejvic 8lidi najednou ....

 

Jinak tenhle mod neni ÚPLNĚ dokončenej ae skončim jsem s tvorbou ... ted delam FunRace Mod .... momentalně na serveru bude stale 1hp poté ten race mode .... ae momentalně pujdu po dlouhy době zas do school ( :? ) takže nevim jak vyjde čas :)

 

-- ned 18. dub 2010 14:10:07 --

 

Pěkná práce. Spíš si jen si příjdu zahrát. Pastebin jsi sem nemel dávat.

 

Díky, jelikož jsem skončil s tvorbou tak jsem ho sem dal.. proč mysliš, že ho sem nemam davat? Muže se to hodit začatečnikum :) je tam spousta přikladu napřiklad jak udělat jen aby měl nůž a nemohl přehodit zbran, TextDraw pro každeho hrače jiny.... atd. je to MiniGM a nema to ani 1000 řadku :)

Link to comment
Share on other sites

ale je hodně lidí kteří pak po nějaké době budou psát to je moje já to udělal a podobně. Může se stát vše.

 

Mě je to jedno ... ;)

 

 

... btw tvuj 1000 přispevek ...

 

 

SERVER UZAVŘEN

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...