Jump to content

1hp + download


癌癌癌

Recommended Posts

pocuj mach mam napad do toho modu...skus tam spravit rank :d....a ak bi si cel tak bi som ti spravil 35hp mapy bo 1hp neznasam...ak chces videt moje vytvori v MTa tak napis....cem to robit preto lebo CS v samp ma zaujima a bavi ma robit v MTA x)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Du tam kote tak si zapni exis nebo co tam mas :d

 

Mam vlastni AS...

 

pocuj mach mam napad do toho modu...skus tam spravit rank :d....a ak bi si cel tak bi som ti spravil 35hp mapy bo 1hp neznasam...ak chces videt moje vytvori v MTa tak napis....cem to robit preto lebo CS v samp ma zaujima a bavi ma robit v MTA x)

 

35hp je na SA:MP moc ... nektery nejdou ani zabit po třech bum bum aneb lagy a bugy sampu ...

 

 

SERVER BYL LOCKNUT Z DUVODU BUGU RESPAWNU .... zkusim to opravit no xD pawn sem dlouho nedelal ..... zzejtra by to mohlo bejt ... dneska už pujdu asi jen hrat CS xD

Link to comment
Share on other sites

Du tam kote tak si zapni exis nebo co tam mas :d

 

Mam vlastni AS...

 

pocuj mach mam napad do toho modu...skus tam spravit rank :d....a ak bi si cel tak bi som ti spravil 35hp mapy bo 1hp neznasam...ak chces videt moje vytvori v MTa tak napis....cem to robit preto lebo CS v samp ma zaujima a bavi ma robit v MTA x)

 

35hp je na SA:MP moc ... nektery nejdou ani zabit po třech bum bum aneb lagy a bugy sampu ...

 

 

SERVER BYL LOCKNUT Z DUVODU BUGU RESPAWNU .... zkusim to opravit no xD pawn sem dlouho nedelal ..... zzejtra by to mohlo bejt ... dneska už pujdu asi jen hrat CS xD

 

 

tak bi to bolo ako na 1hp :p

Link to comment
Share on other sites

Respawn je zatím vypnut! [V brzké době ho chystám opravit]

A spawnete se hned po ukončení camery (jako v Single playeru: WASTED)

Večer přidam spectators a AFK system

 

-- stř 14. dub 2010 13:42:58 --

 

NEW IP: Address: 94.229.35.245:7000

468x60.php?ip=94.229.35.245&port=7000

Link to comment
Share on other sites

hm... ved takej mod vie urobit aj moja baba bez urazky...

 

 

Tvuj nazor ti brát nebudu ... pawn sem nedelal asi 6mesicu.... delam mini GM protože se mi nechce delat RP a stejne se na to určitě zas vybodnu až mi skončej "prázdniny" :d ... a btw řekni tvy babe at to udela xD ... ae pozor! nesmiš ji stahovat pawno ... at stahne sama :d

Link to comment
Share on other sites

hm... ved takej mod vie urobit aj moja baba bez urazky...

 

 

Tvuj nazor ti brát nebudu ... pawn sem nedelal asi 6mesicu.... delam mini GM protože se mi nechce delat RP a stejne se na to určitě zas vybodnu až mi skončej "prázdniny" :d ... a btw řekni tvy babe at to udela xD ... ae pozor! nesmiš ji stahovat pawno ... at stahne sama :d

 

 

Jaj xD jo refe nwm co mas vezvyku kazdymu nadavat tvoje veci a mody nejsou nejak zazracny xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...