Jump to content

[UPDATE] Welcome to Los Santos + San Andreas


niCe

Recommended Posts

Určitě každý z vás zná herní mód Welcome to Los Santos. Protože jsem chtěl hráčům nabídnout více, rozhodl jsem se herní mód rozšířit do celého San Andreas. Výhodou takového módu je, že si každý může vybrat, kde bude chtít hrát, a není nijak omezen. Po zabití se totiž objevíte u nejbližší nemocnice, a po zatčení u nejbližší policejní stanice, přesně jako v singleplayeru. Takže nebudete nijak nuceni opustit vaše oblíbené město.

 

Protože je rozšíření tak trochu i hazard, protože spoustě hráčů se nemusí líbit velká rozloha celého San Andreas, je nutností letecké doprava. Neudělal jsem na letištích však obyčejný teleport, ale mezi městy funguje skutečná letecká přeprava letadly, které řídí NPC piloti. Letadlo je pak do minuty na letišti v kterémkoliv městě, do kterého si koupíte letenku.

 

Současně s tím jsou samozřejmě postupně přidávany do celého San Andreas další featury. Ve všech městech tak už můžete najít nemovitosti, apartmány, skryté balíčky a hvězdičky, dodávky s rádiově řízenými vozidly, obchody se skinama, obchody v vykradení, střelnice a mnoho dalšího. V obou městech si můžete zahrát oblíbenou minihru kulečník a v Las Venturas je poblíž Camel's Toe ("pyramida") i basketbalové hřiště, na kterém si samozřejmě můžete hodit pár košů ;)

 

V případě, že se chcete na tento rozsáhlý update tohoto populárního herního módu podívat sami, ip adresu herního serveru najdete v mém podpise. Věřím, že herní mód, který se dá hrát po celém San Andreas je výborná myšlenka, kterou hráči uvítají a ocení. Nabízí to totiž mnohem více možností, než limitované hraní na omezeném prostoru.

Link to comment
Share on other sites

Tohle moc k serveru cpat nechci, protoze se to tyka hlavne updatu herniho modu, ne serveru. A myslim, ze takova velka vyborna novinka musi bejt v novinkach, ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

Tohle moc k serveru cpat nechci, protoze se to tyka hlavne updatu herniho modu, ne serveru. A myslim, ze takova velka vyborna novinka musi bejt v novinkach, ne? ;)

paci sa mi ten mod teraz hravam v LV :d nechcel by si dat aj gangy do LV a SF ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chcelo by to niečo ako keď pôjdeš cez hranice a bude na výber návšteva na určitú dobu alebo, že presťahovanie... ak to chceš viac k real životu :)

Link to comment
Share on other sites

OT: Proč mam ban ? kdyžtak pošlu ip přes SZ... ae myslim, že jsem nebyl zabanovan přimo ja, ale nejak blb se stejnou ip adresou...

 

Kdyz napises IP, tak se podivam do banlistu na duvod.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...