Jump to content

SVADBA NA SERVERY


mircoo-69

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

PISEM TO SEM ZASEE TAK JA VAM POVIEM AKO TO JE... JA SOM NENI DOBRY PAWNER A NEVIEM V PAWNE DOKOPY NIC... TAK SOM SI STIAHOL JEDNU ADMIN VILU KDE SA DALI OTVARAT A ZATVARAT BRANY PROSTE MOVIEOBJEKTY... JA SOM TIE OBJEKTY CO BOLI V ORIGINALI VYMAZAL DAL SVOJE A PREPISAL SURADNICE AJ DO MOVIEOBJEKTOV PRETO SOM NEMENIL MENO AUTORA KTORY VYTVORIL ORIGINALNY FS ALE MAPA CIZE CELA SVATBA JE MOJA... NEVIEM MOZNO SA TO DA POVAZOVAT ZA KOPIRACTVO ALE JA SOM JEDNODUCHO POTREBOVAL TU SVATBU SPRAVIT TAK SOM HLADAL V CELKU PODOBNY FS KDE SOM TO VSETKO LEN POPREPISOVAL DA SA TO DEAMX-NUT A SPRAVTE SI TO POZRITE SA DO PAWNA ZE SU TAM NEJAKE VECI MOZNO AJ NAVISE... JA STYM NEVIEM ROBIT TAK AK TO NIEKDO UPRAVII MOZE SI VYDAVAT ZA SVOJE MNE TO JE JEDNO... JA SOM SI TO ROBIL PRE SEBA... AA DIKY ZA KOMENTARE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hele chtel jsem se zeptat kdyz jsi to dam do modu tak tam mam jenom kytky zadni lavicky ani oltar a v caliguas taky nic teda aspon jsem to nenasel xD a mam tam i tvu admin vilu tvoji tam mi jde perfektne tak jestli se mi to treba stim nerusi ??moc dik za odpoved

Link to comment
Share on other sites

Hele chtel jsem se zeptat kdyz jsi to dam do modu tak tam mam jenom kytky zadni lavicky ani oltar a v caliguas taky nic teda aspon jsem to nenasel xD a mam tam i tvu admin vilu tvoji tam mi jde perfektne tak jestli se mi to treba stim nerusi ??moc dik za odpoved

Rusi, zkus tu vilu dat pryc a pak by to melo jit.

Link to comment
Share on other sites

ok moc dekuju

 

-- sob 05. čer 2010 20:32:41 --

 

Omlouvam se ze furd otravuju ale i kdyz dam pric vsechny objekty tak stejne to nejde je to asi spatne na pawneni nebo co a jeste nevite kde bych sehnal trajekt??

 

-- ned 06. čer 2010 2:29:27 --

 

a divadlo pls :-)

Link to comment
Share on other sites

napawnene je to dobre prave som to skusal, ono to bude tym ze tam mas uz vela objektov.. trajekt neviem kde zozenes ale Divadlo mam iba ja teda prve divadlo na SA:MP ktore ma aj skutocne predstavenie je iba na mojom server 81.89.48.237:8252

ak by mal niekto zaujem o prehliadku divadla nech napise PM lebo tie videa su natacane v divadle verzie 1 lenze divadlo je prerobene ma uz aj studio ... takze ak by chcel niekto videt divadlo nazivot teda cez samp :d tak nech napise pm

Link to comment
Share on other sites

Jo a zjistil sem že na polském serveru mají taky divadlo..vypadá slušně..řekl bych že má i víc funkcí než tvoje..a mají ho tam poměrně dýl

Link to comment
Share on other sites

nemam ho ve FAV..jenom tak sem projížděl servery kde byly lidi..a tam byl jakejsi mod EPIC THEATRE v1,0 tak sem se šel podívat

Link to comment
Share on other sites

a ako to mali spracovane? vedel by si to opisat? a podla coho si usudil ze je lepsie a ze ma viac funkcii?

 

-- ned 06. čer 2010 20:25:55 --

 

mimochodom uz par minut hladam ten server kde je ten mod EPIC THEATRE a nic :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...