Jump to content

SVADBA NA SERVERY


mircoo-69

Recommended Posts

TENTO FS JE VHODNY IBA NA OBCASNE POUZIVANIE... OBSAHUJE DOST OBJEKTOV ALE AKO JEDNORAZOVKA NA SVADBU SA TO HODI. NUDIL SOM SA A PREMYSLAL AKU AKCIU SPRAVIT NA SERVERY. TAK SOM SPRAVIL SVADBU SPRAVIL SOM MAPU TA SA SKLADA Z 2 CASTI : 1.) Svadobny obrad v kostole- Kostolik v Las Venturas uplne na

juhu LV. Tam su lavicky oltar kvety atd...

2.) Svadobna oslava na terase v casine CALIGULAS-

od kostola resp. oltaru vedie cesta priamo pri vytah zo

zadu kasina. Cesta je spravena barieramy aby pri svadbe

nevesta zo zenichom nezmetkovali kde maju vlastne oslavu :d

Prikladam sem nejake fotky oltaru a video zo svadby na nasom servery. Je vhodne rozoslat pozvanky lebo ked na svadbu pridu lamy cele to kazia. Ja som si server zahesloval a prisli len pozvany hraci.

-Je tam jedna chyba ze ked nastupite na vytah a vyvezie vas hore nemozete vystupit(zle suradnice) bud si to opravte alebo to spravte jak ja ze sme na ten vytah poviskakovali... alebo sa da dostat na terasu aj cez nutrajsek casina...

Vytah sa ovlada /hvytah /dvytah

 

SKINY: Farar:68

Nevesta: 216

Ženích: 120

Moja tvorba:

http://www.pawno.cz/viewtopic.php?f=22&t=7067

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Je tam jedna chyba ze ked nastupite na vytah a vyvezie vas hore nemozete vystupit(zle suradnice) bud si to opravte alebo to spravte jak ja ze sme na ten vytah poviskakovali... alebo sa da dostat na terasu aj cez nutrajsek casina...

Preco si tu chybu neopravil? Inak je to docela good... :d

Link to comment
Share on other sites

Jde to ale udělal bych to následovně

 

 

Když si řeknou ano /ano

Napíše se GameText (blaboly jakože se muzou polibiit atd)

 

Potom bych misto toho střílení vyrobil ve vzduchu exploze jako Ohnostroje..a potom nějak že by např 2 žraloci byly tažení za autem.(misto plechovek jako v americe) :d

Link to comment
Share on other sites

-Je tam jedna chyba ze ked nastupite na vytah a vyvezie vas hore nemozete vystupit(zle suradnice) bud si to opravte alebo to spravte jak ja ze sme na ten vytah poviskakovali... alebo sa da dostat na terasu aj cez nutrajsek casina...

Preco si tu chybu neopravil? Inak je to docela good... :d

 

nestelo sa mi to :d som lenivy...

 

-- sob 06. bře 2010 12:13:16 --

 

-Je tam jedna chyba ze ked nastupite na vytah a vyvezie vas hore nemozete vystupit(zle suradnice) bud si to opravte alebo to spravte jak ja ze sme na ten vytah poviskakovali... alebo sa da dostat na terasu aj cez nutrajsek casina...

Preco si tu chybu neopravil? Inak je to docela good... :d

 

nestelo sa mi to :d som lenivy...

 

nevis prosim ta jak ten text zarovnat?

Link to comment
Share on other sites

Keby som vedel... tak to rad spravim... Na mojom servery casto organizujem taketo realnejsie akcie... Pripravujem jednu na dost dobrej urovni ale je to tajomstvo zatial... aby ma nekdo nepredbehol.. som rad ze sa vam paci moj FS naozaj neni lepsi pocit ako ked citam pozitivne komentare od skusenejsich a lepsich ako som ja... Diky moc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...