Jump to content

Denny159258 -> Moderátor?


Samoc

Recommended Posts

Máš 8 příspěvků a hned zakládáš Topic o někom koho znáš asi 9 dní co seš na tomhle fóru.????..To se mě zdá trošku nahlavu jako nic proti ale tohle je takový divný když tu seš 5 dní s 8 příspěvkama a zakládáš Téma o někom ať je Moderátor..Za těch 5 dní ho nemůžeš vůbec znáš a to že si přečteš nějaký 10-15 jeho příspěvků neznamená že je to v poho borec psát může cokoliv ale jinak může být úplně jinej a co když ty jsi přečetl jen ty přispěvky kde psal dobrý věci a ty kde psal voloviny atd... si radši přeskočil že..????..Já ho sice taky tak extra neznám ale jsem pro NE...A jak tady někdo říkal aji kdyby to vyhrál tak práva nedostane.!!!!..To by je pak mohl dostat každej :p:P:P

Link to comment
Share on other sites

My jsem LAMY.????..A co jseš potom ty my tady nezakládáme nesmyslný TOPICY kvůly tomu že se nám líbí někoho příšpěvky tak že z něj chcem dělat hned Moderátora...Neřeknu kdybys tady byl už aspoň půl roku a měl v tomhle nějakej přehled tak mlčím ale seš tady 9 dní a o Denny159258 víš totální prd...Takže jako dal bych to LOCK...Protože tenhle TOPIC fakt nemá smysl..!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Smaženy Syr
hmm..ste lamy no..

ku*va prepač denny ale moderator nebudeš...pawn umis na 0.0.0.0.1% ... nic proti tobe ale jak řikal fugas když budeš modik ty tak i on :) a i ja xD

Link to comment
Share on other sites

Tak dennyho jsem tu snad ještě neviděl...A chytrák by nedal práva ani mě a to sním kecám každej den a na pawno jsem dlouho každej den minimálně 6 hoďin na tož nějakýmu blbcovi kterýho jsem tady ještě neviďel... takže NE

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...