Jump to content

MEGA FS by Denny


Guest Denny159258

Recommended Posts

Guest Denny159258

Robím svoj prvý MEGA FS, je tam zatiaľ iba 12 príkazov (napíšem potom) a má 388 riadkov...chcem to dotiahnuť na 500 riadkov ale nemám už čo vymýšlať :-D

 

Budem to tu aktualizovať a prepisovať :) tak prosím pozerajte na moje EDIT-y, ktoré tu budú po nových veciach :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Denny159258
twl.. jeho FS stojí za sedlácké ho*no xD

 

Hmm tvoje výtvory budem nabudúce takto komentovať ja :)

 

 

Me to je jedno aspon nemam take chabe ;)

 

Tak se dej vypchat :ble::wave:

Link to comment
Share on other sites

Guest Denny159258
njn ale danny mozna dela ale pulka je kopirka :d ale ne tesim se na to

 

Topina - to prave nechci, nechci bejt kopirka. Tohle je ciste udelanej vlastnej FS..me nebavi neco stáhnout a prepsat "farao"

 

EDIT://

Joker ukaz nejakej tvuj lepsi :d (samozrejme z dob kdy si se udil pawn 3 den ;) )

 

JJ presne J0k3r

Link to comment
Share on other sites

Guest Denny159258
Joker ukaz nejakej tvuj lepsi :d (samozrejme z dob kdy si se udil pawn 3 den ;) )

 

viewtopic.php?f=22&t=4731&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=Atentat" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

 

To je oničem :) I ostatní to píšou xD..ne J0K3r..mír! pohádali sem se v hrě..nechci se tu hádat, SORRY

Link to comment
Share on other sites

Guest Denny159258

Zatiaľ to mám bez errorov xD

 

A aktualizujem to:

 

Tákže :d

 

Už tu je 13 príkazov, a niečo cez 390 riadkov...vždy niečo vymýšľam no mám malú fantáziu xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Denny159258
nie po 1 tyzdni :d

 

No vidis :-D ja v pawne robim 3 NECELÉ dni xD

 

EDIT:// Napíšte mi prosím nejaké návrhy na pridanie vecí do toho FS xD niečo, čo by som aj vedel spraviť :-D

 

-- úte 16. úno 2010 20:37:21 --

 

AKTUALIZACIA 2

 

Už tu je 15 príkazov, 451 riadkov a nové veci :d teda tie 2 príkazy..

Link to comment
Share on other sites

hele Denny159258...mam pro tebe par rad....delej si tyhle ptakovinky a zacatecnicky scripty...delal to kazdej...ale neni zrovna nejslepsi se tady s tim chlibit...jak vidis je tu plno lidi co se na tebe kouknou a reknou se ze si lemra a zacnou se po tobe klouzat...pak z tebe udelaj uplnyho idiota a akorat budes nasranej...tyhle scripty si delej v tichosti a ukazuj je treba jenom kamaradum ;) ja proti tobe nic nemam...taky sem delal takovyhle scripty kdyz sem zacinal a mel sem z nich strasnou radost...ale radsi sem je tady neukazoval jelikoz sem celkem soudnej clovek a nechci aby se mi hnedka kazdej vysmal...neber to jako ze se vyvysuju nad tebe...ale jen chci zamezit tomu flamu co tady vypukne az tady zase das nejakej FS ve kterym je par portu, davani zbrani a dalsich par veci...takovejchle scriptu je tohle forum uplne plny...pokud chces fakt udelat kus prace v pawnu tak si zacni delat mod...ale nezacni hnedka delat povolani, vejplaty a takovyhle hovadiny....tim se kulo naucis...zkoumej...zkousej funkce ktery neznas....kdyz zjistis co jak funguje tak premejslej nad tim jak to vyuzijes....a nedelej Filterscripty kde je par teleportu ;) to je k nicemu ;) jak nam tak tobe...doufam ze si z tohohle textu neco vemes a ponaucis se....

 

 

ps: sakra...je to nejaky dlouhy...sem zvedavej jestli to vibec nekdo docte az do konce....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...