Jump to content

Admin zóna (malá ale prepracovaná) FS


mircoo-69

Recommended Posts

PRIDAVAM SEM MOJ VLASTNÝ FILTERSCRIPT. JE TO MOJ PRVY ALE DAL SOM SI NANOM ZALEZAT JE TO TAKA MALA ADMIN VILA Z GARAZOU FOTKY POVEDIA VIAC ... JE TAM VYTAH KTORY VAS VYVEZIE NA TERASU POTOM JE TAM VEZA KTORÁ SA OTVÁRA (INAK SA Z VNUTRA NEDOSTANETE DO NEJ) A VELA DLASIEHO, garáz zo zariadením... je tam toho dost... TREBA LEN SKUSIT...A este vytah je spraveny tak ze ked prechadza cez poschodie cely sa zatvory.. tazko sa to vysvetluje ale treba to skusit naozaj som si dal zalezat ... je to iba pre Rcon a ostatny hraci nemaju sancu sa tam dostat je to premyslene

Lokácia: na juhu Las Venturas za takým malým kostolíkom

 

 

Príkazy:

/odbrana // otvorý bránu

/zbrana // zatvorý bránu

/oveza // otvorý vežu

/zveza // zatvorý vežu

/hvytah // hore výtah

/dvytah // dolu výtah

/ogaraz // otvorý garáž

/zgaraz // zatvorý garáž

 

Download:

http://dl2.upnito.sk/download.php?dwTok ... b795536cfe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9/10 .. povdlo se ;) ale víc screenů mohlo bejt :) ale nice !

diky ... screeny som nevedel cez co nahrat.. tak som sa stym ani nezaoberal su v rar.e ked si staihnes .amx su ktomu aj screeny

Link to comment
Share on other sites

mozno je to ucelne.. alebo co lebo z tych par screenov som vela nevidel.. ale je to preplacane somarinami .. zbytocne objekty... z estetickeho hladiska je to naprd :d a ako admin zonu by som si to nedal.. [zase vravim iba moj nazor:D NEatakovat ma]

Link to comment
Share on other sites

-- sob 23. led 2010 17:16:54 --

 

mozno je to ucelne.. alebo co lebo z tych par screenov som vela nevidel.. ale je to preplacane somarinami .. zbytocne objekty... z estetickeho hladiska je to naprd :d a ako admin zonu by som si to nedal.. [zase vravim iba moj nazor:D NEatakovat ma]

tak ja som to sem nedal za ucelom aby to stiahlo co najviac hracov... je to pre hracov s rovnakym vkusom ako mam ja... robil som to podla svojich predstav... ja si dobru vilu predstavujem takto...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...