Jump to content

Kdo je nejlepší pawner PAWNO.CZ????????????????


Fikkki

Recommended Posts

  • Majitel

Om3n neni zbytecna ;) Ukazuje uroven IQ nekterych lidi.. Ja toho vyuzivam udelam si obrazek tech lidi.. A pak az budou chtit help budou mit u me koeficient "demence" kde podle nej jim helfnu nebo ne :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Majitel
CorvoNero":jpuctu0v]Takže po prvý volil sem FreeWalla protože je to podle mě dobrý Pawner takže takle mam IQ 110 ffredyku :lol:

Eh.. Chtel jsi rict - 110 ze? :d :D :d

 

Ale ne FreeWall je master pawner :) respekt borce xD

Link to comment
Share on other sites

Om3n neni zbytecna ;) Ukazuje uroven IQ nekterych lidi.. Ja toho vyuzivam udelam si obrazek tech lidi.. A pak az budou chtit help budou mit u me koeficient "demence" kde podle nej jim helfnu nebo ne :)

 

Ja som nepovedal ze om3n je preto najlepsi pawner lebo helpuje..... Ked mu napisem 10x na ICQ o help pomoze mi iba raz..... newa ale podla toho 1 helpu viem ze sa do toho vyzna.... chapem ho ze nema cas tak to ho ospravedlnuje.... "rr"

Link to comment
Share on other sites

ja nemyslel ohledne tebe ale omena ma zatim nejvice hlasu a to kuli tomu ze je nejoblibenejsi ale podle meho nazoru freewall umi vic nez omen

(jak sem tak hral jejich mody..)

Link to comment
Share on other sites

hele ale zacinate me sr*t...jak sakra muzete volit me?! ano...vetsinu vasich problemu vyresim behem chvilky...ale to by dokazala polovina fora kdyby nebyli liny....takhle si pripadam jako bych si vas kupoval tim ze vam pomaham a vy mi pak davate hlasy...ale tak to neni.

 

ps: hlasuju pro Freeho

 

pss: muj a freeho mod se Atomasi neda srovnavat...sou uplne o necem jinem...jak chces srovnavat kvalitu DM a RP? promin ale to je blbost...nerikam ze neni lepsi...on je lepsi...ale tvoje srovnavani je nelogicky

Link to comment
Share on other sites

hele ale zacinate me sr*t...jak sakra muzete volit me?! ano...vetsinu vasich problemu vyresim behem chvilky...ale to by dokazala polovina fora kdyby nebyli liny....takhle si pripadam jako bych si vas kupoval tim ze vam pomaham a vy mi pak davate hlasy...ale tak to neni.

 

ps: hlasuju pro Freeho

 

pss: muj a freeho mod se Atomasi neda srovnavat...sou uplne o necem jinem...jak chces srovnavat kvalitu DM a RP? promin ale to je blbost...nerikam ze neni lepsi...on je lepsi...ale tvoje srovnavani je nelogicky

To jo no, já sem pro něj hlasoval.

Jo omene, nezdá se ti že podpis Fikkkiho porušuje globální pravodlo ?

3. Zákaz tvrdého vulgarismu v topicu i v PM zprávách a poškozování nějakého uživatele ve svém podpisu ?

Má tam že sem shit a lama :cry::cry: Lama možná jo. :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

dik za upozorneni...vubec sem si toho nevsimnul...uz sem mu poslal varovani ;) a zajimalo by me co ty dalsi keci v jeho pospisu...jak muze "ON" soudit neci umeni v pawnu...

Link to comment
Share on other sites

mimochodem aby sme se vyvarovaly omylum

hlasujte pro nejlepsiho pawnera ne nejoblibenejsiho :d

 

a proc myslis ze jsem ti dal hlas? :d né protože jsi nejoblíbenější ale proto že jsi napawnil rze 7.3 to musel bát fuška ;):v:

Link to comment
Share on other sites

pss: muj a freeho mod se Atomasi neda srovnavat...sou uplne o necem jinem...jak chces srovnavat kvalitu DM a RP? promin ale to je blbost...nerikam ze neni lepsi...on je lepsi...ale tvoje srovnavani je nelogicky

ja sem nemyslel usuzovat kterej je lepsi spise o kvalitu a promysleni scriptu..

Link to comment
Share on other sites

ja sem nemyslel usuzovat kterej je lepsi spise o kvalitu a promysleni scriptu..

 

pockej...kvalitu a promysleni scriptu?! tys videl zdrojaky k RŽ a ZE?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...