Jump to content

Kdo je nejlepší pawner PAWNO.CZ????????????????


Fikkki

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tento uživatel porušuje pravidla :cry::cry::cry: .

Žádám o udělení varování.

Proč ?

 

Avest-X-no je to docela shit :d

chytrak-docela skill

Atomas-dobrej pawner

om3n_deto

Marwin-37-skill největší

StarsCream_skill největší

 

Link to comment
Share on other sites

aveste prostě pešek=smůla to je můj názor :d a za to varování dostat nemůžu nebo ještě žiješ za komoušů možná stará škola tam taky všichni drželi hubu, proto tam nebyla žádná svoboda slova

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

ano a naco tam pises smajdl ci co dopc ty si cisty k***t ja by som ti dal uz podmienku omg... zalozis temu na picu aj tak to je nadarmo ako aj henta tema najvecsi spamer....

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

vsetci nie ty co sa naucia s pawnom tak ano ale ty co spamuju atd. tak nie pozeraj prisiel som na toto forum som vedel tak 0-100% teraz viem cca 65%-100 a som k***t... aj som bol k***t a aj budem k***t u niektorych chapes?

Link to comment
Share on other sites

cim soudite kdo je lepsi pawner? kdo vic pomaha? podle jejich modu? podle me TU je nejvetsi kapacita Chytrak a FreeWall...a po nich ATomas...a kdo volil me? podle me je to pekna blbost...nevim toho mozna ani tolik co vi o pawnu...ja delam pawno 5 mesicu...a vy tady nekteri volite me...vy kdybyste jenom proste vic premejsleli tak me strcite s pawnem do kapsy...ja proste jenom trosku vic premejslim nad funkcema a jejich vyuzitim.

 

ps: tahle anketa je fakt o nicem a je uplne zbytecna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...