Jump to content

3X1T3R BAN nebo ne?


Om3n

Recommended Posts

Tak mě to je jedno :d ..nevím o co se jedná..tak do toho kecat nebudu...rozhodujte vy co o tom víte..nemusím bejt u všeho nejsem KÁJA MAŘÍK :d

Link to comment
Share on other sites

Tenhle topic je plnej spamu. Lidi nez zmacknete button_topic_reply.gif tak se nad sebou trochu zamyslete a prectete si co ste napsali. K topicu:

Sem pro NE. Ani nwm proc. Stejne dostane BAN vzhledem k vysledku ankety a kdyby ne tak ted si podle me tak nadelal do kalhot ze se spamem skonci...

Link to comment
Share on other sites

Tak jelikoz uzivatel 3X1T3R dosahl 3. varovani zakladam anketu na zabanovani...vetsina jeho prispevku je jenom spam a obcas se i vulgarne vyjadruje o ostatnich uzivatelich tohoto fora. Tak hlasujte co chcete aby s nim bylo...ale jelikoz ma uz 3 varovani a vypada to ze nehodla prestat spamovat ja osobne sem pro BAN.

 

nemam rad spamerov

Link to comment
Share on other sites

Tak jelikoz uzivatel 3X1T3R dosahl 3. varovani zakladam anketu na zabanovani...vetsina jeho prispevku je jenom spam a obcas se i vulgarne vyjadruje o ostatnich uzivatelich tohoto fora. Tak hlasujte co chcete aby s nim bylo...ale jelikoz ma uz 3 varovani a vypada to ze nehodla prestat spamovat ja osobne sem pro BAN.

 

nemam rad spamerov

 

Tjn ale nespamujme tu :boss:

Link to comment
Share on other sites

Tak podle ankety tady pana 3X1T3Ra skoro kazdej chce odstranit...doufam ze to projde u Chytraka jelikoz spamu, urazek a vulgarnosti od nej uz tu bylo dost.

Link to comment
Share on other sites

to Topina: cetl si to pred tim? ma uz 3. varovani a vesele pokracuje dal...nedostal uz sanci dost?

 

Mno ked už mal 3. a pokračuje což mě osobně se to nelíbí tak BANNED!!

Link to comment
Share on other sites

jezis ja mam jeho popis pres cely monitor.... hod to aspon do spoileru..... myslim ze to je v pravidlech

 

On v nekterych zpravach ma dokonce 2x podpis (Predtim ho neumel nastavit tak to psal rucne, a ted to nesmazal) :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...