Jump to content

3X1T3R BAN nebo ne?


Om3n

Recommended Posts

Tak jelikoz uzivatel 3X1T3R dosahl 3. varovani zakladam anketu na zabanovani...vetsina jeho prispevku je jenom spam a obcas se i vulgarne vyjadruje o ostatnich uzivatelich tohoto fora. Tak hlasujte co chcete aby s nim bylo...ale jelikoz ma uz 3 varovani a vypada to ze nehodla prestat spamovat ja osobne sem pro BAN.

Link to comment
Share on other sites

Guest Smaženy Syr
Ale čo si nervozny......

 

Iny sem daju aj Quatro Post a oni nič..............

Lenže ty máš tých double postov vela (Ja sa aspoň ospravedlnim)

a 3 šance to už je vela,tak bi si si zasluzil BAN a nabuduce si vsimaj " :spam: "

Link to comment
Share on other sites

to 3X1T3R: nervozni? ja a nervozni? :) nechtej me rozesmat...jenom uz mi fakt hodne vadis (tvuj spam)...a sanci uz si dostal dost...a ze tu nekdo pise quatro post? ty snad vidis kdo ma varovani a kde ne ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Omg už som to opravil že Sorry For Double post

 

robyte s takych malich veciach taky velky problem a to som mal 1.krat že double post!

 

1. varovanie som mal toho psa :d

2.varovanie neviem asi volajaka hovadina

3.varovanie ani neni !

Link to comment
Share on other sites

No ked misliš a inač bol tu taky čo mal problem a pisal to do 4x do topicu..........Quatro post

 

A om3n viem že ma nemaš v laske ani ja teba moc nie ale zato tu nemusiš banovat..............

Link to comment
Share on other sites

Hlasuju pro BAN, už mě dost štve! :boss:

 

EDIT: Budeš teď vyhrožovat, že mi hackneš komp?

 

 

Ano souhlasim s tim banem...

On ti snad vyhrozuje? xD

 

Jednou jo, prej že má 15 programů na to "lol"

Ale zpět k tématu: BAN 4EVER! :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Fugas ja nemožem zato že ty na tom Low Rider Party si nevedel čitat že aby si si išiel vytunit auto..........radšej si ukradol DON-ovy...............

 

Tak zaprvé, to bylo natáčení nebo party?

Zadruhé, asi se ti líbilo Fugas Story, že?

Zatřetí si si neměl vymýšlet, že mi hackneš komp.

 

Prostě BAN :boss:

Link to comment
Share on other sites

Fugas ja nemožem zato že ty na tom Low Rider Party si nevedel čitat že aby si si išiel vytunit auto..........radšej si ukradol DON-ovy...............

 

To je pravda...dáváš tu BAN jemu ale sám si natvrdlej....

Link to comment
Share on other sites

DON":3iin2fld]
Fugas ja nemožem zato že ty na tom Low Rider Party si nevedel čitat že aby si si išiel vytunit auto..........radšej si ukradol DON-ovy...............

 

To je pravda...dáváš tu BAN jemu ale sám si natvrdlej....

 

Soudíme 3X1T3Ra nebo mě? Je mnoho lidí co si myslí, že jsem natvrdlej. Tak proč by mi to mělo zrovna od tebe vadit?

Link to comment
Share on other sites

Já ti neříkám že ti to má ode mě vadit...ale myslim si že kdybys třeba ty dostal navrh na BAN taky bys byl proti tomu a hajil by ses...

řekni že ne ...

Link to comment
Share on other sites

DON":2iuxalip]Já ti neříkám že ti to má ode mě vadit...ale myslim si že kdybys třeba ty dostal navrh na BAN taky bys byl proti tomu a hajil by ses...

řekni že ne ...

 

Nehájil, prostě bych šel na kokotbox.net "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...