Jump to content

gamemode Zombies Era


Om3n

Recommended Posts

Om3ne pls dej mi unban, ping0 mi dal ban bezduvodne, v duvodu bylo "airbreak" a pritom sem jenom k nemu bezel, pls dej mi unban

 

ping0 je dobrej admin :) A za ty cheateri nemuzeme... ale uz me tam trosku ser*u.

 

PS: Ale bylo to k tematu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tedka bude ZE pres vykend offline...sice o vykendu je nejvetsi naval ale bohuzel musim...az po vykendu dostanu novou IP serveru jelikoz strasne moc zatezujeme se Super Parbou server takze ja a ATomas budeme mit server asi sami pro sebe

Link to comment
Share on other sites

tedka bude ZE pres vykend offline...sice o vykendu je nejvetsi naval ale bohuzel musim...az po vykendu dostanu novou IP serveru jelikoz strasne moc zatezujeme se Super Parbou server takze ja a ATomas budeme mit server asi sami pro sebe

tjn to nastve zrovna v tom nejlepsim a hned se neco deje ale takhle je to pokazdy :d

Link to comment
Share on other sites

sorry ze obnovuji takhle starej topic ale jenom chci oznamit ze Zombies Era prave zkoncila...jelikoz DragoCZ neni ani na ICQ a HackerCZE neni schopnej opravit to co se stalo na hostingu, server mam offline a uz na to nemam naladu tak s timto modem koncim...sice je to podle me skoda ale co...jak ja dycky rikam: "Jednou ses nahore a jednou zase dole. A vsechno krasny jednou zkonci..."

Link to comment
Share on other sites

sorry ze obnovuji takhle starej topic ale jenom chci oznamit ze Zombies Era prave zkoncila...jelikoz DragoCZ neni ani na ICQ a HackerCZE neni schopnej opravit to co se stalo na hostingu, server mam offline a uz na to nemam naladu tak s timto modem koncim...sice je to podle me skoda ale co...jak ja dycky rikam: "Jednou ses nahore a jednou zase dole. A vsechno krasny jednou zkonci..."

Sou jen dve moznosti:

a) Delas si z nas prd... Dobry den :d

B) Myslis to vazne (to snad ne :() a v tom pride je tu moznost c:

c) Ukazes pwn? :d

 

PS: doufam ze spravne je moznost a :prase:

Link to comment
Share on other sites

velice rad bych si delal srandu...ale je to tak...sice mi Daffy tedka nabidnul sponzorin pouze za to ze napisu nejakou peknou referenci o crazyhostu...ale nevim...dalsi zmenu IP uz asi neustoji...este uvidim jak to bude...muzu to jeste zkusit...ale moc si od toho neslibuju

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

keď si sa rozhodol že končíš s módom Zombies Era tak ja by som ajtak nezverejnil .pwn jediné čo by som spravil že by som dal niekomu nech ho dokončí a tak. ...

Link to comment
Share on other sites

kdybych nekomu chtel dat pwn tak by ten clovek asi spachal sebevrazdu...jelikoz to je muj 1. mod a je to strasna prasarna :d ...ne kaslete na to...dyt to ani nebylo nic moc...a furt byly nejaky problemy...a hlavne kdyz to melo trafik do zahracici cca 10 GB za den tak to bylo brutalni a nekolikrat se kvuli tomu musel presouvat hosting

Link to comment
Share on other sites

Tak to ani náhodou Om3n nebudeš končit s tímto modem si spadl na hlavu né?? ty mě tím nasereš jak nvm co! Opovaž se skončit koukej to opět sprovoznit nebo nvm co udělám ..... jinak by mě zajímalo jak jsi udělal ten název TexDraw Zombie era že to je černé a obtažení to má červené jak jsi to udělal??

Link to comment
Share on other sites

ne...to sem si delal srandu...mam to porad v PC...ale musel bych udelat znova nahravku jednoho bota...a to se mi nechce...a kdyz se me Drago ptal jestli chci poslat zalohu server abych to zapnul na crazyhostu tak se rekl at ji smaze...ze na to kaslu xD mod porad mam ale nekolika lidem sem rekl ze sem ho smazal aby prestoli otravovat a zadonit o zdrojak

Link to comment
Share on other sites

ne...to sem si delal srandu...mam to porad v PC...ale musel bych udelat znova nahravku jednoho bota...a to se mi nechce...a kdyz se me Drago ptal jestli chci poslat zalohu server abych to zapnul na crazyhostu tak se rekl at ji smaze...ze na to kaslu xD mod porad mam ale nekolika lidem sem rekl ze sem ho smazal aby prestoli otravovat a zadonit o zdrojak

Ale já o něj nežadonil ;)

Link to comment
Share on other sites

Dej to aspon na stahnuti!

Hmm kopíráku :d Si to udělej sám ne? Tady je důkaz že Cool City je stazene :d

 

-- 26 pro 2009, 20:07 --

 

btw Om3n dává ZE.amx každýmu ale né každý to rozchodí :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...