Jump to content

gamemode Zombies Era


Om3n

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak si tam bez nekdy zahrat a dozvis se ze tohle tam je od zacatku :) uz mam zhruba naplanovany jak to bude na konec s tema skupinama zombiku a ostatnich...sem se nudil v tramvaji kdyz sem jel ze skoly a zacal sem si to cely scriptit tam do se situ :d

 

ps: jednou sem se fakt nudil v metru a zacal sem si jen tak delat mobilni telefon do modu...a psal sem to jako smsku:D ale nastvalo me ze muj mobil nema { a }...asi sem se uz zblaznil :d

Link to comment
Share on other sites

Aha! Někdo z fora musi bejt gtaman .... podle mě by se o tom jinak nedozvědel:

 

 

24xfmsp.png

Je veľa dôvodov ... nechce sa mi vypisovať ale poviem ti niejake

-SA-MP "INTERNET" do mods Zombie možno hra cs

-Forum moze aj ták čitát len kody nie a qoute

....

Link to comment
Share on other sites

tak si tam bez nekdy zahrat a dozvis se ze tohle tam je od zacatku :) uz mam zhruba naplanovany jak to bude na konec s tema skupinama zombiku a ostatnich...sem se nudil v tramvaji kdyz sem jel ze skoly a zacal sem si to cely scriptit tam do se situ :d

 

ps: jednou sem se fakt nudil v metru a zacal sem si jen tak delat mobilni telefon do modu...a psal sem to jako smsku:D ale nastvalo me ze muj mobil nema { a }...asi sem se uz zblaznil :d

 

Nejsi sam kdo je zavisly na pawnu ja taky Scriptim do mobilu a sesitu (v Matice -> pak se profesor nervuje proc nemam spocitane priklady :d nebo ve Fyzice mi chtel profesor za to roztrhat sesit :d)

Link to comment
Share on other sites

furt lepsi zavislost na pawnu nez na drogach ;)

 

OM3N pls odbanuj ma lebo si ma banol ked som sa kupal :d

 

tak byl asi nekdo z rodiny vtipalek a cheatoval tam :d posli mi pres SZ tvoji IP...nefunguje administrace crazyhostu...takze ti nemuzu dat normalni unban :d

Link to comment
Share on other sites

Já zas do ukolničku CSharpuju, ale štve mě, že tam nemam compiler :lol: ... si koupim elektronickej ukolniček na to :d

 

furt lepsi zavislost na pawnu nez na drogach ;)

 

tjn :d

 

PS: All the best Maurice_Moss :lol: ( schatuje sli i to jest ještě pamvalně ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

furt lepsi zavislost na pawnu nez na drogach ;)

 

OM3N pls odbanuj ma lebo si ma banol ked som sa kupal :d

 

tak byl asi nekdo z rodiny vtipalek a cheatoval tam :d posli mi pres SZ tvoji IP...nefunguje administrace crazyhostu...takze ti nemuzu dat normalni unban :d

to musel byt moj brat omg

Link to comment
Share on other sites

No tak to bych mu rosekal ocas

 

Na GH to byla hlavni vymluva pro UnBan.. :d To udelal bracha.. :d Kterymu je 5 let! xD

kludne sa ho opitaj a ma 2x tolko rokov :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Do modu pridano:

Vozidla: Vrtulnik (Zakaz Heli Kill) a Sanchez

Skupiny: Inteligent Zombie (Muzou jezdit v nekterych autech)

AntiCheat: AntiWeapon + AntiMoney.

Admin Team: Dva nový admini (Johhny_Walker & Arnie_Terminator)

 

Dalsi veci si nepamatuju, ale Om3n to tu nedoplnuje ;)

 

PS: Om3ne tvuj podpis loool :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kdyz uz se sem zase pise tak rovnou napisu Update:

 

pripravuji novou skupinu zombiku...budou to ZOMBIE/HUMAN (pul zombie pul clovek)

budou moct infikovat, budou mi nejspis MP5 a katanu, a budou moct pouzivat vsechny dopravni prostredky na serveru

potom jeste pripravuju "TRADER" (obchodnik)...kazdych 30 minut se na 5 minut otevre obchod ve kterem budou hraci moct nakoupit "HEALT PACK" (+25 HP) a "CURE" (lek na zombie virus pouzitelny pri nakazeni)...vsechno se bude kupovat za body...na to ze je obchod otevreny bude hrac upozornet TextDrawem ktery mi bude i rikat kdy se zavira

Link to comment
Share on other sites

tak kdyz nekdo neumi cist "USE LEFT ALT FOR INFECT" a beha tam jak blb s motorovkou ktera tam je jenom na dobijeni polomrtvejch ;)

v tom móde motorovka není (je lamerska...) a stlačeným lavého altu vezmem hráčovy asi cca 30-40 hp... kill príkaz tam není a ak je tam admin a niaky zombie dá F4 ked ho kilnu dostane kick...

Link to comment
Share on other sites

to ze je motorovka lamerska je tvuj nazor...kazdej ma na svet plnej zombiku jinej nazor a jinak si ho predstavuje...ja na tom modu dela od konce prazdnin...ten server kterej tady vychvalujes je pres pul roku starej...tak tady nedrzku buchvi jak muj mod je lamerskej...az mi predvedes jak dokonalou praci si udelal ty tak se s tebou budu o necem bavit...takze :wave:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...