Jump to content

ostatní DYOM Mission pack - ,,Ricko live's in San Andreas"


JardaHrajeCZ

Recommended Posts

                               DYOM Mission pack - ,,Ricko live's in San Andreas"

 

Dnešním dnem začínám pracovat na mém prvním zveřejňovaném mission packu pro hru GTA San Andreas.

Tento mission pack bude vyroben z fajnového CLEO modu DYOM. DYOM je v celé větě ,,Design your own mission".

Hlavní postava se bude jmenovat ,,Ricko Johnson". Mission pack by měl obsahovat více, než 20 misí. Mise by neměli být,

jako od nováčka, ale měli by být propracované. ,,Příběh" tohoto mission packu se bude odehrávat po celém SA (San Andreas).

 

Začátek práce na misích: 3.4.2017

Začal vyvíjet: [NsF]=]CtRl[=

Jazyk titulkách: CZ (pokud bude zájem, tak bude i verze v ENG)

 

Tento vývoj určitě do nějakého konce dojde. Určitě nečekejte, že bude hotovo 10 misí za den. U každé mise se budu snažit si s ní vyhrát a udělat to, co nejlépe.

Edited by JardaHrajeCZ
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

libí se mi ten system: ... vypadá fakt cool

Pokud to myslíš vážně, tak díky icon_e_smile.gif

Snaď to nedopadne ako minule kappa.png

Tady to cejtím tak, že to tak nedopadne, jako minule icon_e_smile.gif

Edit: První mise ,,Welcome, Ricko !" hotová.

Edited by JardaHrajeCZ
Link to comment
Share on other sites

děkujeme, že nás pravidelně zásobuješ všeříkajícími názvy misí. Takové příspěvky mají velkou informační hodnotu.

Nelíbí ? Nečíst ... Nějak více informací zatím potřeba není..

Link to comment
Share on other sites

Nelíbí ? Nečíst ... Nějak více informací zatím potřeba není..

vtom případě rovnou napiš seznam všech misí.. když nic jineho nepíšeš.. + jmena těch levelů jsou taky dost zajímavé :d

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Nelíbí ? Nečíst ... Nějak více informací zatím potřeba není..

Ono když už sis založil téma, tak bychom čekali, že nám uděláš nástřel toho, co se bude odehrávat. Takže se nediv, že se to některým lidem nelíbí.

Link to comment
Share on other sites

Ono když už sis založil téma, tak bychom čekali, že nám uděláš nástřel toho, co se bude odehrávat. Takže se nediv, že se to některým lidem nelíbí.

 

Lépe řečeno, když už zakládáš téma, tak je fajn si myslím aspoň dodat třeba nějaké fotky, či krátké 10 až 30 sekundové video, jako "ukázku", protože pokud-li tady vytvoříš téma pouze s textem či napíšeš názvy misí na kterých momentálně pracuješ je docela k ničemu, já popravdě nevím co ti mám tady hodnotit nebo napsat ? K tomu ani nejde co napsat, když tu nic nevidím. Názvy misí mě opravdu nijak neohromili a ani neohromí. Uživatelé fóra překvapíš tím že jim ukážeš materiál z vývoje.

 

Můj názor, jak to vidím z mého pohledu.

Edited by VolfikCZ
Link to comment
Share on other sites

Těchto pár řádků snad postačí na vysvětlenou:

 

Jakmile bude hotovo alespoň prvních 8 misí, tak nějaký sestřih natočím a odkaz samozdřejmě hodím. Názvy misí se pravděpodobně budou měnit, ale to není zatím tak úplně důležitá věc. Jak už sem řekl, tak jak bude hotovo 8 misí, tak nějaké kratší sestříhané video natočím a hodím sem odkaz. Co se týče odehrávání, tak se Mission pack bude kompletně odehrávat po celém San Andreas, jak už jsem v ,,prezentaci" napsal. Děj první mise není nějak akční, nýbrž je to pouze takový úvod. Přišlo mi trošku symboličtější na začátek hraní první mise hodit, aby jste jeli na kole. Předtím samozdřejmě jsou nějaké cutscény. Jedna symbolika je ještě ze začátku nastavení HP na 100. Někdy v průběhu mission packu bude mise, ve které nevím přesně ještě, jak bude probíhat, ale za její splnění pak budete mít v dalších misích více HP (asi 150, nebo max. 200). Mission pack se odehrává nějakou dobu před singleplayerem. Můžete tedy v mission packu vidět další postavy, které znáte ze singleplayeru: Sweet, CJ, Ryder, Big Smoke, Cesar, ... Poslední mise možná bude udělaná tak, že v ní uvidíme přepadení, při kterém jak už ze singleplayeru víte, zemřela CJova matka.

 

V případě nějakých dalších dotazů vám odpovím.

Link to comment
Share on other sites

Takže vlastně ani nevíš o co půjde v poslední misi. Přijde mi dělat takové něco bez promyšleného příběhu ještě před tím, než začnu, zbytečné. :) Ale jako, gl

Link to comment
Share on other sites

Po celém SA, není málo 20 misí po celé mapě ?

Neříkám, že jich bude jen 20, ale že jich bude více než 20.

Takže vlastně ani nevíš o co půjde v poslední misi. Přijde mi dělat takové něco bez promyšleného příběhu ještě před tím, než začnu, zbytečné. icon_e_smile.gif Ale jako, gl

Díky. Nápady na konec jsou, jen pak vybrat ten nejlepší. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...