Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Rawy

Uživatel
 • Příspěvků

  236
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  5

Rawy last won the day on Prosinec 23 2018

Rawy had the most liked content!

Reputace

23 Catalina

1 Follower

About Rawy

 • Moto
  I'm not fat, I'm boned!!!! (≧o≦)

Kontaktní údaje

 • Skype
  live:broimo

Návštěvníci

1 084 profile views
 1. Rawy

  pomoc Chyba při F5

  Právě že nejsi... https://www.google.com/search?client=ms-android-adart&ei=j7CWXMeyENCP0gXa15X4BA&q=unable+to+execute+compiler+pawno+samp&oq=samp+pawno+unable+to+execute&gs_l=mobile-gws-wiz-serp.1.0.0i22i30.2715.4060..6383...0.0..0.324.2244.2-6j2......0....1.........33i22i29i30j33i21j33i160.m2j6vW3kfeU Hodně lidí s tím mělo problém, zkus se na něco z toho kouknout, buď na videa nebo na topicy na samp fóru, možná najdeš možnost jak to opravit
 2. Rawy

  pomoc Chyba při F5

  Tak zkus tu druhou možnost
 3. Rawy

  pomoc Chyba při F5

  https://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=55170 Zkus nainstalovat toto. Jestli ani to nepomůže, zkus celé pawno přesunout na jiný disk. Mě třeba ta možnost nainstalování toho co jsem ti poslal na starém PC nešla, no po té co jsem si celé pawno zálohoval na flashku a pak to zkusil mi to šlo.
 4. Rawy

  ukázka ochrana

  Proč všude dáváš slovo "weapont" když je to "weapon"? To by jsi už jen podle pawna, kde máš funkce "GetPlayerWeapon" či "GetPlayerWeaponData" (které určitě používáš v té ochraně) měl vědět.
 5. Rawy

  script Tachometr

  "This attachment is not available. It may have been removed or the person who shared it may not have permission to share it to this location."
 6. Rawy

  pomoc GetWeaponPickupCreatePos

  Dej sem tu funkci GetWeaponPickupCreatePos, bez toho ti nikdo nepomůže
 7. Rawy

  pomoc Problém s OnPlayerClickTextDraw

  Lehčí možná, ale lepší ne. Menu nemám rád protože se u něj vybírá pomocí šipek/wsad, proto jsem si místo toho udělal textdrawy Problém jsem vyřešil pomocí TextDrawTextSize (který mi TD editor u těch jednotlivých TD tu funkci neexportoval), ale tvůj nápad je mnohem snažší takže díky. Problém vyřešen, můžete lock.
 8. Rawy

  pomoc Problém s OnPlayerClickTextDraw

  Čau všichni, dnes jsem chtěl udělat nové zaměstnávání u prací přes textdrawy ale pokaždé ať kliknu na jakýkoliv textdraw chci, pokaždé mi to zareaguje jen na ten první textdraw, tzn. když kliknu třeba na "Zavrit" tak to odešle zprávu která je u textdrawu s "Informace o praci" První jsem měl vše v playertextdrawech ale to nefungovalo stejně tak, jako to mám teď screen: https://ctrlv.cz/4QPo na screenu mám myší najeto na "Vzit si pracovni barvu" bohužel myš nejde vidět Předem děkuji za pomoc kód: //smazané, problém vyřešen
 9. Rawy

  script Just AdminSystem - Dynamic 0.3

  Jde to stáhnout, dokonce jsem to zkoušel teď na mobilu
 10. Rawy

  gamemode Tvúj život v San Fierro

  A zaměstnání plánuješ udělat? Nebo jak si hráč vydělá na třeba zmíněný dům, auto, ...?
 11. Rawy

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  Takže toto na permu
 12. Rawy

  pomoc Přikazy

  Moc nechápu to, co jsi napsal. Zkus sem poslat kód obou příkazů, to možná všichni pochopíme lépe.
 13. Rawy

  ostatní Story about my uncle

  to vím, já jen že jsi napsal že je to na steamu
 14. Rawy

  ostatní Story about my uncle

  na steamu to stojí 13€
 15. Rawy

  pomoc Hledám Script

  Kdyby chtěl pomoct, tak napíše že potřebuje pomoct, ne? Chce to co chce, ne pomoct s pawnem. Jinak aby to nebyl OT - zkus se kouknout rovnou na nějaké event systémy ze samp fóra, tam jich je hromada a myslím, že tam bude i to, co právě hledáš.
×